Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: schizy ???  (Przeczytany 14221 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #30 : 2005-06-16, 11:10 »
Ja jestem starą schizofreniczką :lol:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #31 : 2005-06-17, 15:31 »
oj ja tez czasem mam takie rózne "odchyły" :lol:
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #32 : 2005-06-17, 15:36 »
Mój kot ma schizy ... Boi się ogórków, szmaty do podłogi , kafelków, moich kapci w kształcie tygysków :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: schizy ???
« Odpowiedz #32 : 2005-06-17, 15:36 »

Nicka

  • Gość
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #33 : 2005-06-17, 15:56 »
ogórków? tego to i ja nawet sie nie boje :lol:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #34 : 2005-06-17, 16:23 »
ja też mam schizy..np ładne bluzki w sklepie mówią czasem do mnie :"Weź mnie! weź mnie!" :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #35 : 2005-06-18, 07:59 »
ja też mam schizy..np ładne bluzki w sklepie mówią czasem do mnie :"Weź mnie! weź mnie!" :lol:
To chyba dość częsta przyapdłość ;) Do mnie ostatnio coś często spódniczki przemawiają w sklepach :lol:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #36 : 2005-06-18, 11:21 »
Ja też mam coś takiego... Na przykład, siedzę sobie wieczorem sama w domu i nagle słyszę z kuchni taki straszny łomot, jakby sufit się zawalił. Myślałam, że mi serce stanie :/ Ledwo doszłam do kuchni, żeby zobaczyć co się stało. Patrzę a tam... nic :| Wszystko na swoim miejscu... Jezu, czy to jest schiz?? :help:
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

navel

  • Gość
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #37 : 2005-06-18, 12:08 »
o i wiem co jeszcze- jak co¶ robię przy kompie to się odwracam czy co¶ za mn± nie stoi...
o, też tak mam czasem...
albo jak idę spać to myślę sobie, że na krześle przy biurku ktoś siedzi... :P
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #38 : 2008-05-10, 20:15 »
Ja kiedyś w drodze do szkoły (często tak mam) jak często zamyśliłam się i sobie zaczełam myśleć... Życie jest nieprzewidywalne, mogę za sekundę umrzeć lub coś, może na mnie spaść coś z dachu, albo jakiś wariat na mnie wjedzie autem . . .
Byłam zaspana i przymulona i oczywiście całą drogę, daleko od jezdni i domów i przechodniów wyglądających podejrzanie :lol: :lol:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: schizy ???
« Odpowiedz #38 : 2008-05-10, 20:15 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #39 : 2008-05-10, 20:26 »
w dlugi weekend to doiero schizy mialam - przez w sumie 5 dni bylam sama, samiusienka w domu - co chwila zdawalo mi sie ze cos slysze, po kilkanascie razy sprawdzalam czy drzwi pozamykane, itp. itd. - taka mania przesladowcza mnie trafila, ze glowa boli... Albo budze sie w nocy i widze ze COŚ sie na mnie gapi, czy tez (tez przy pobudce w nocy) widze na podlodze cos martwego - co ocywiscie okazuje sie potem jakims smieciem/ciuchem czy czyms... Albo wychodze z pokoju w nocy, zaspana, np. w drodze do kibla czy w jakies inne przyziemne miejsce i nagle omal ze schodw nie spadam, bo niemalze nadeptuje na "kota" (skarpetke) i moznaby tak wymieniac bez konca...

Jednak - coby nie mowic, najlepsze schizy sa gdy idzie sie noca przez las i ma latarke - szczegolnie zima, gdy snieg lezy (duuuzo sniegu na galeziach itp.)  - cienie sa wrecz przerazajace i ma sie wrzenie, jakby po cie siegaly :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #40 : 2008-05-10, 21:06 »
Ja czasami jak sobie coś ubzuram to się boję z łóżka wyjść :lol: xD
Pamiętam 3 klasa podstawówki... wycieczka-Kazimierz :lol:
Taka Paulina z mojej klasy nie mogła zasnąc takie schizy miała xD
Z okna było widac Kościół a tam na górze jego było takie coś co naprawdę wyglądało jak trumna :lol: :Lol: I ona przez to spac nie mogła, bo jeszcze  wten dzień na mieście pogrzeb był xd
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #41 : 2008-05-10, 21:14 »
hehehe - ja po obejrzeniu "kregu" wszedzie KRĘGI widzialam :P

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: schizy ???
« Odpowiedź #42 : 2008-05-10, 21:50 »
Ja kiedyś czytałam w czasopismach i w internecie różne "strasznie historie" i później się bałam chodzić w ciemnościach i światła w całym domu świeciłam. xP Wydaje mi się też czasem, że ktoś za mną stoi i takie tam...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 24 zapytaniami.