Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: sataniści  (Przeczytany 18737 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #30 : 2005-06-21, 18:00 »
Wedlug opinii publicznej i tak zle, i tak niedobrze ;) Skad ja to znam... :roll: Lubie zabierac mojej siostrze ciezkie lancuchy na szyje i do tego ladna czarna bluzka plus czarne spodnie... mrrr po prostu kocham ten klimat :)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #31 : 2005-06-21, 18:03 »
a zaraz wam pokażę jak wygląda "satanistka" czyli ja jak wychodzi za mąż heheh
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sataniści
« Odpowiedz #32 : 2005-06-21, 18:22 »

pacuszka7

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #33 : 2005-06-21, 19:01 »
a ten tam obok ciebie to szatan rozumiem :ogien: :wink: nono... :P

Nicka kurde idź z tym do pani T.  :lol:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #34 : 2005-06-21, 19:39 »
hehehe dokładnie
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #35 : 2005-06-21, 22:10 »
pani T :D :D :D oł jeee biegne :D :D :D

to czemu ci sataniści uznawani są za jakichś djabłów, czarne msze, piąte biblie itd itp? :roll:
wszyscy sie ich boja.. skąd to?!
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #36 : 2005-06-21, 22:14 »
A moja znajoma, tzn. córka mojej cioci ( porzybranwej :P ) była w sekcie. Porwali ją, ale rodzice ją odnależli- naszczescie.
Niestety teraz ma cos z psychiką. Chora jest umysłowo :( Ma męza i córke
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #37 : 2005-06-21, 22:16 »
Sataniści nie są niczym złym!
Oni nie wierzą w szatana tylko jest on ich symbolem!
To są normalni ludzie,często nawet wierzący w Boga którzy poprostu mają inny pogląd na świat.Przytocze wam tekst:
2. Kim jesteśmy?
Grupą ludzi ponad wszystko ceniącą wolność myślenia i swobodę dyskusji. Ludźmi, którzy określają siebie jako Satanistów, ponieważ sprawia im to przyjemność. Ludźmi szukającymi dróg do szczęścia i spełnienia, uczącymi się cały czas życia. Hedonistami, racjonalistami, nonkonformistami o bardzo różnych zainteresowaniach.
Z pozoru jesteśmy normalnymi ludźmi, pracującymi i studiującymi (informatyka, prawo, socjologia, fizyka, psychologia), jednakże tym, co nas wyróżnia i zarazem łączy jest otwartość umysłów, a tym samym nieuwarunkowane odgórnie narzuconymi granicami spojrzenie na świat; zdolność do samodzielnego myślenia i rozwijania się; podążania własnymi ścieżkami filozoficznymi, ciągle szukając miejsc nieodkrytych, aby tworząc - stawać się swoim dziełem i w dążeniu do doskonałości zarówno umysłowej, jak i duchowej, przekraczać własne ograniczenia, cały czas ucząc się życia... Dlatego nierzadko sięgamy po bardzo różne ścieżki (wschodnie i zachodnie), by czerpać z nich energię i inspirację do ciągłego "stawania się". Czy można to ująć krócej? Chyba tak... Łączy nas dążenie do nadczłowieka.



Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #38 : 2005-06-21, 22:33 »
Nicka: bo to wina tych szmatanistów o których pisałam, to zabijanie kotów, dzieci, dorosłych czasami bo im się wydaje, że tak trzeba - horror
Rzeczywiście większość z nich czyta lub przeczytało Biblię LaVey'a - czyli Biblię satanistyczną, sama zresztą mam zamair przeczytać tak z czystej ciekawości

ssgosiass: z sektami to jest w ogóle inna bajka, szukają ludzi słabych psychicznie, którzy sami nie wiedzą czego chcą od życia, mających jakieś problemy, szukających ciągle czegoś. A później jak dostaną taką osobę w swoje łapy robią pranie mózgu
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sataniści
« Odpowiedz #38 : 2005-06-21, 22:33 »

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #39 : 2005-06-21, 22:37 »
To zabijanie kotów itp.jest chore i wcale nie robą tego sataniści tylko jacyś psychole robią to dla szpanu albo po to żeby sobie zjednać jakąś duchową siłe...Taka obluzowana klepka mózgowa się kłania
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #40 : 2005-06-21, 22:37 »
I wszystko jasne :) :) :)
Dzięki :D :D :D :jupi2:
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #41 : 2005-06-22, 12:32 »
Ja tam się na tym nieznam, ale pentagram mam na karzdym zeszycie, nawet od religii.Jakoś tak mnie w ty roku napadło i ciągle rysuje jak mi się nudzi. Dobrze, że ksiądz nie ogląda okładek z tyłu zeszytu. :P :ogien:
Koło mojej koleżanki, w opuszczonym domu znależli jakiś czas temu zabitego kota, a na ścianach napisy wypisane jego krwią. To chyba ci psełdo?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #42 : 2005-06-22, 17:10 »
zdecydowanie ci pseudo, tzn takie chore za przeproszeniem gnoje, którzy znęcają się nad zwierzętami nie wiadomo po co - w sumie to ja w myślach nazwałam ich trochę dosadniej ale nie można tutaj :)
Takich "ludzi" - nie, do nich bardziej pasuje "zwyrodnialców" powinno się tak samo potraktować - nie rozumiem takich rzeczy
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #43 : 2005-06-22, 20:04 »
Pseudo,pseudo.
Oni chyba myślą że tak trzeba i że zjednają sobie tym jekiesz szczęście czy co.
A może szukają mocnego wyrazu dla swojej "wiary"
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #44 : 2005-06-22, 20:44 »
Cytuj
zdecydowanie bać się...
MaŁren, skąd wiesz? znasz ich? Nie wszyscy sataniści i "sataniści" są szkodliwi :P większość ludzi myśli, że każdy człowiek ubrany na styl metalowy czy gotycki to satanista krzyczący na boki "ave szatan" :lol: bez przesady... Są sekty i ściemniacze... A tych drugich jest zdecydowanie więcej.
PS. Ja często jestem ubrany cały na czarno. Był czas, że oczy tez miałem podmalowane na ciemno - i co? babcie omijały mnie dużym łukiem lub przechodziły na chodnik po drugiej stronie ulicy, aby mnie ominąc...


a najśmieszniejsze jest to, że to oznacza w języku migowym "kocham cię" :P według mnie to albo dziwny zbieg okoliczności, albo jakis metal sobie zrobił kiedyś żart, a wszyscy to złapali... jesli się mylę, wybaczcie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sataniści
« Odpowiedz #44 : 2005-06-22, 20:44 »

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #45 : 2005-06-22, 20:50 »
Ja też się ubieram na czarno bo słucham metalu ale nie jestem jakąs tam satanistką.
A nawet gdybym była to nic strasznego.Bo to normalni ludzie.

A ten znak-to co sataniści może chcą w ten sposób pokazać że też mają uczucia i są ludźmi :P
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #46 : 2005-06-22, 21:38 »
a wlasnie die dowiedzialam o dzikich orgiach, na cześć szatana :roll: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: no rozwalilo mnie to po prostu :roll::lol::lol::lol:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #47 : 2005-06-22, 21:41 »
Tak...seks na grobie itp.
I ciekawe czemu wszyscy satanizm kojarzą od razu z czymś złym?
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #48 : 2005-06-22, 21:44 »
tez wlasnie sie zastanawiam... bo chyba nie tylko przez to ze ich "bogiem" jest jakis tam szatan i ze pseudosataniści próbują stworzyć wokół siebie atmosferkę ZŁA :roll:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #49 : 2005-06-22, 21:48 »
Bogiem satanistów wcale nie jest szatan.On jest tylko ich symbolem...
Bo podobno szatan symbolizuje lotność umysłu czy coś takiego...
Może sama nazwa,albo te wszystkie mocno ubarwione historie.
No i te sekty który nie są związnae za często z satanizmem
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: sataniści
« Odpowiedź #50 : 2005-06-22, 22:35 »
a powiedzcie mi dobrzy ludzie, co jest, jeśli pokazując ten znak kciuk jest wyprostowany normalnie ? bo w sumie mam w klasie takich kolżków, właścnie chyba się ośmiezają trochę, bo byliśmy na wycieczce, zwiedzamy kościoły, a oni jakieś tam różne dziwne teksty, i tylko ciąle tak pokazują i Ave sZatan :P

ja tam nic do satanistów nie mam. każdy ma prawo do wyrażania własnych opglądów, oraz do własnej religii.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sataniści
« Odpowiedz #50 : 2005-06-22, 22:35 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #51 : 2005-06-23, 02:05 »
ananas: to znaczy że są głupi ;)
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #52 : 2005-06-23, 08:24 »
a czy ten znak wogole cos znaczy?
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #53 : 2005-06-23, 08:41 »
Jak było napisane.
Kocham Cię-w języku migowym.
A tak wogóle czy ktos się spotkał kiedyś z satanistą
Zapisane

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #54 : 2005-06-23, 15:27 »
Już wszystkiego się dowiedziałam :wink:
ten znak dloni:
pentagram
ma ROZNE ZNACZENIA dla satanistów jest to baphometa w niego wpisana jest głowa kozła kozioł to zwierze
bliskie szatanowi...
dwa rogi do gory symbolizuja dualnosc a na dole 3 zaprzeczenie chrzescijanstwa
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #55 : 2005-06-23, 17:45 »
ona14: ja mam kilku takich znajomych
Nicka: no a dla mnie to jest znak odpędzający złe moce - widzisz to zależy co chcesz z tego wyczytać - ale to jak ze wszystkim
Zapisane

suka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #56 : 2005-06-23, 20:55 »
nie che mi sie czytac wszystkich postow:P
przeczytalam pare pierwszych i nie zgadzam sie jakoby satanizm byl seksta w sama sobie. co to to nie! jak potrzebujesz inforacji nadal to mam czarna ksiege;) ale jest dluga wiec mow co potrzebujesz... w swoim czasie sporo czytalam o ich obrzadkach i rytualach niektoiore mi sie nawet spodobaly;)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #57 : 2005-06-23, 21:14 »
Ok nto znak mamy z głowy dla każdego znaczy co innego :P
Ja nie znam tylko jedengo satanistę i jest normalnym człowiekiem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sataniści
« Odpowiedz #57 : 2005-06-23, 21:14 »

Nicka

  • Gość
Odp: sataniści
« Odpowiedź #58 : 2005-06-23, 22:36 »
Nicka: no a dla mnie to jest znak odpędzający złe moce - widzisz to zależy co chcesz z tego wyczytać - ale to jak ze wszystkim
no moze... ja tylko mowie co mi ten atanista powiedział... :roll: mniejsza o to :P
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: sataniści
« Odpowiedź #59 : 2005-06-23, 22:37 »
Nicka: wiem wiem :) tak tylko sobie marudzę ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 28 zapytaniami.