Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: co mam zrobic????  (Przeczytany 1154 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ruda

  • Gość
co mam zrobic????
« : 2006-06-22, 12:58 »
jest taki jeden fajny chlopak, bardzo fajny... wydaje ni sie ze ja tez mu sie podobam ,ale nie ma pewnosci... nie wiem jak mu okazac to ze go uwielbiam =))) nie moge mu tego powiedziec prodto w oczy bi jezeli jednak mu sie nie podobam to bedzie bardzo nieprzyjemnie... HELP ME. dajcie jakies rady jak go zachecic i dac mu znak ze mi sie podoba... jakies gesty, slowa itd
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedź #1 : 2006-06-22, 18:30 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:24 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

kasja

  • Gość
Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedź #2 : 2006-06-22, 19:25 »
A masz jego numer koma? jeśli tak to mozesz mu to napisać smsem. jesli nie to musisz jakoś go podejść w realu(nie w sklepie :D)...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedz #2 : 2006-06-22, 19:25 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedź #3 : 2006-06-22, 19:36 »
Yyy... spytać przez kolegę/koleżankę? :P Żeby koleżanka spytała jego kolegi jaka dziewczyna mu się podoba? :P Spytać jego matkę... :lol: (Nie! To nie!)
P. S. W "Realu" też możesz... :D
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedź #4 : 2006-06-23, 13:37 »
jezzzuu nie pisz tylko mu smsa z jednym zdaniem 'podobasz mi się' bo jak go nie spłoszysz to być może podrze z ciebie łacha... wiesz takie jest życie mi też się jeden chłopak w gimnazjum bardzo podobał ale tak się sprawy potoczyły że nawet się nie poznaliśmy .. trochę żałuję ale cóż.. więc jak ci się nie uda to nie łam się :) najlepszym sposobem wg mnie jest spotkanie się u znajomych/w klubie na imprezce albo po prostu na jedzeniu chipsów i oglądaniu filmu :) jeśli mieszkacie blisko to pamiętaj że często nie doceniamy potęgi pospolitego chowańca :)
Zapisane

Ruda

  • Gość
Odp: co mam zrobic????
« Odpowiedź #5 : 2006-06-24, 13:25 »
dzieki, bede kombinowac =)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 24 zapytaniami.