Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: ... Na sen....  (Przeczytany 12615 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« : 2003-12-09, 18:04 »
Według mnie sny to bardzo ciekawy temat do rozmów. Jeśli zapamiętaliście swoje sny, to jest właśnie to miejsce, w którym możesz o nim opowiedzieć.  :-x
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

kareena

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #1 : 2003-12-09, 18:29 »
ostatni sen ktory pamiętam to to że miałam bardzo puszystego chomika długiego na 20 cm ;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
... Na sen....
« Odpowiedź #2 : 2003-12-09, 18:35 »
Ojej, moje sny ostatnio hm... bardzo przerażające. Niczym koszmary. Jak się w nocy obudziłam to dosłownie nie mogłam uwierzyć w to co mi sie śniło :( . Brr...
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #2 : 2003-12-09, 18:35 »

Ciapka

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #3 : 2003-12-09, 19:13 »
eeew a ja to nigdy nie pamitma co mi si sni:P
Zapisane

awangarda

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #4 : 2003-12-09, 19:18 »
eee ja to tez zazwyczaj niepamietam :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
... Na sen....
« Odpowiedź #5 : 2003-12-09, 19:20 »
Ja zwasez pamieta,, mam pelno snow. Niektore przypominają mi sie dopiero po jakims czasie. Niektóre nawet sie sprawdzają. Akurat ostatnio mi sie snilo ze dźgałam kogos nozem...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
... Na sen....
« Odpowiedź #6 : 2003-12-09, 19:22 »
a ja miałam dzisiaj taki fajnyy senn :kocham:.. właściwie to coraz mniej mi się podoba hehe ale na początku był extraa :mrgreen: (yy mam nadzieję że rozumiecie). Ale nie ważne :P.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #7 : 2003-12-09, 19:25 »
A mój sen (tej nocy) był o czymś takim, że łączyłam pewną parę. Odnalazłam chłopaka, którego szukała kilka lat pewna dziewczyna. Spotkali się kiedyś na koloni lub obozie, niewiem i potem rozstali i ja później rozpoznalam go ze zdjecia grupowego i ...chyba ich połączylam, bo potem nie wiem co było  dalej :roll:  :roll:  Świetnie mi było w tym śnie  :)  :)
Czasami sny są bardzo fajne!  :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
... Na sen....
« Odpowiedź #8 : 2003-12-09, 19:28 »
Zgadzam sie :). Ale mi nie przeszkadza ze mam niekiedy jakos koszmar, potem zawsze w skzole wymyślam sobie ciąg dalszy :). Gdybym miała moje sny sisywac na kartce ubarwniając je wyszło by cos calkiem fajnego :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #8 : 2003-12-09, 19:28 »

navel

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #9 : 2003-12-09, 19:37 »
ja niepamiętam co mi sie ostatnio śniło ale wiem że mi sie cos snilo... jak sobie przypomne to napisze  :wink:  :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #10 : 2003-12-09, 19:39 »
a ja mam różne sny, od takich ciekawszych  ;) do flaków z olejem :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #11 : 2003-12-09, 19:55 »
Mi się dziś śniło że całą naszą paczką znaleźliśmy się w podziemiach. Uciekaliśmy przed dozorcą tych podziemi. Natchnęliśmy się na oblieśnego trupa a Zuzika podeszła do niego obmacała go , pochwili stwierdzila że jest jeszcze świeży...:P Dalej to nie bbyło bo mnie tata obudził i trza bylo iść do szkoly. To jest straszne, kiedy śni ci się coś pięknego a .... w tym momencie ktoś, lub coś cię budzi .. :(
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Mlody

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #12 : 2003-12-09, 20:37 »
Mi sie zazwyczaj snia glupoty ale lubie jak mi sie cos sni bo to taka fajna gra ;) Na jakims forum ktos pisal ze umie sobie robic co mu sie podoba w snie... ciekawe no nie ;) ? Ja jak mi sie cos zlego sni to sie bez problemu umiem obudzic :D
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #13 : 2003-12-09, 21:24 »
mi sie śnią albo jakieś głupoty, albo koszmary.... i nic z nich po przebudzeniu nie pamiętam :P :roll:  Jedyny sen, który mi sie naprawde podobał się sprawdził.
Zapisane

Magda K.

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #14 : 2003-12-09, 21:38 »
na szczęście rzadko mi się coś śni (a może nie pamiętam) ale jak już to nie jest to nic przyjemnego. niedzwno w nocy wstałam żeby sprawdzić czy mam zad dom odrobione :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #14 : 2003-12-09, 21:38 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
... Na sen....
« Odpowiedź #15 : 2003-12-09, 21:49 »
Albo tak samo ja ;). Sniło mi sie daaawo ze widziałam ptaki rózzne kolorowe przed domem i ze je byle jak narysowalam. Przez kilka anstepych LAT szukałam tych obrazkow az sie przekonalam ze ich nie ma, bo to byl sen ;).
Zapisane

kasia

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #16 : 2003-12-09, 22:09 »
A mi ostatnio wrócil głupi.. nie wiem jak to określić. Każdej nocy śni mio siie jakiś moment z następnego dnia. A co najgorsze, to sie sprawdza....  :shock:
Zapisane

hexe

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #17 : 2003-12-09, 22:45 »
ostatni sen jaki pamietam byl dla mnie bardzo meczacy bo ciagle jezdzilam bez przyczyny pociagiem i ciagle sie przeprowadzalam.nie wiem co on oznacza ale wiem jedno ze rano obudzilam sie bardzo zmeczona:(
Zapisane

olc!a

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #18 : 2003-12-09, 22:53 »
Ja ostatnio wyśniłam sobie swoją śmierć. Często mi się to zdarza, ale ten sen był wyjątkowy... Taki realistyczny... Nie chcę go powtarzać, jak chcecie dowiedzieć się dokładnie o co chodziło to zapraszam: http://lorijel.blog.pl/archiwum/index.php?nid=5373728
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
... Na sen....
« Odpowiedź #19 : 2003-12-09, 22:54 »
Moj ostatni sen byl o mojej dziewczynie, spacerowalem z nia po lesie, potem wpadlismy na jakas imprezke itd... nie bede wdawac sie w szczegoły :D ale generalnie byl to fajny sen.
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
... Na sen....
« Odpowiedź #20 : 2003-12-09, 23:23 »
Ja jakoś nie moge sobie przypomniec ciekawego snu :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #20 : 2003-12-09, 23:23 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #21 : 2003-12-10, 13:33 »
A mi jak zwykle się śnił samolot, który spada na moje podwórko i następuje koniec świata....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

AgaŚ

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #22 : 2003-12-10, 14:21 »
Oj ja najczesciej nie pamietam,ale jak juz pamietam to taki glopi i ciekawy ze pamietam sen gdy bylam w czasach przedszkola!!! Zaraz wam opowiem...  :lol: Ale sie bedziecie brechtac  :lol: Wiec siedzialam sobie w mojej sali (w przedszkolu) bawilam sie i w pewnym momencie do sali wprawoali jacys inndianini i zaczeli strzalami rzucac i podpalac wszystko :P Tz oni byli tak za indian przebrani... czujecie :P To mi sie snilo jak mialam 5-6 lat i jeszcze pamietam hihi...
Zapisane

Ax

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #23 : 2003-12-10, 17:36 »
Mi się mało śni :P
I jeszcze pytanie: gadacie przez sen? :)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #24 : 2003-12-10, 19:37 »
Ja zawsze pamietam moje sny i to czasem jest okrótne... niektóre naprawde, ja się do nich nie przyznaje... Ostatnio miałam taki że nie wiedziałam czy to sen czy rzeczywistość... Śniło mi sie że spałam sobie i obudziłam się w nocy, wstaje bo chciałam się wody napić i nagle przy łóżku się o coś potykam...cudem dochodze do włącznika swiatła, zapalam i nagle widze na mojej podłodze dwoje ludzi. Przyglądam się im i rozpoznaje moijego instruktora od jazdy konnej i jego żone. Oni obudzili sie od światła i ja ich sie pytam co oni tu robią a oni mi na to że ich moja mama zaprosiła na nocke i to mówiąa zasneli. Ja oszołomiona poszłam dalej spać. I na tym koniec bo się obudziłam...
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
... Na sen....
« Odpowiedź #25 : 2003-12-10, 19:40 »
Niekiedy mi sie sni to na co ebde miala rano ochote.. np. raz obudzilam sie i pobiegłam do szafki zjeść płatki Chockapick.. ale ich.. JUŻ nie było :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #26 : 2003-12-10, 19:43 »
Olaboga!!!! seryjnie Zuzika???? To straszne... A nie pochwalisz się swoim gadaniem przez sen?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #27 : 2003-12-10, 19:51 »
To z moim snem to prawda a nawet miałam lepsze ale do tamtych sie nie przyznam... A i instruktorzy w jednym spiworku spali :P ... A co do gadania przez sen to podobno zawsze gadam i dosyc często lunatykuje, np. czasem budze się stojąc w kuchni :) hehe :mrgreen: ale z wiekiem to mija bo w ostatnim roku jeszcze ani razu nie lunatykowałam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

... Na sen....
« Odpowiedz #27 : 2003-12-10, 19:51 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
... Na sen....
« Odpowiedź #28 : 2003-12-10, 19:58 »
Taa! Ja czasem nad ranem wpółprzytomna mówie do taty jakieś rzeczy gdy mnie chce budzic.. Niekture są dość osobiste....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Zuzika

  • Gość
... Na sen....
« Odpowiedź #29 : 2003-12-12, 22:39 »
Ja miałam jakiś strasznie dźwiny sen... Że byłam na jazdach konnych i zjadłam z Vitani i Olą czekolade a instruktor się popłakał że go nie poczęstowalismy :P hehe... :)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 27 zapytaniami.