Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu

Autor Wątek: Podrywacie ?  (Przeczytany 17696 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #120 : 2004-05-29, 08:48 »
ta ale to tylko gadanie takie...co parwda ja znam lakse co woli nie miec chlopa..bo moze innych p[odrywac a na nie wrzysc leca..pzoatym ona lubi sic na imreze i ebz zobowiazania sie lizac ze wrzyskimi..to jej odpodiada..ale jak ktos lubis sie przytulic....uslesz cos pieknego..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #121 : 2004-05-29, 11:41 »
Cytat: Ciapka

co parwda ja znam lakse co woli nie miec chlopa..bo moze innych p[odrywac a na nie wrzysc leca..pzoatym ona lubi sic na imreze i ebz zobowiazania sie lizac ze wrzyskimi..to jej odpodiada..
:?  :? :| :? :| :? Nie podoba mi się takie coś... I to bardzo. :? :|

Nazwa... Czy ja wiem? :P Może być, ale nie lepsza jakaś inna? :P
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #122 : 2004-05-29, 17:25 »
nie no mi osobiście takie coś też się nie podoba, ale z 2 strony ta panna dobrze robi, bo nikogo nie rani...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #122 : 2004-05-29, 17:25 »

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #123 : 2004-05-29, 20:48 »
ano nie  rani..straa sie.nie chce..czasm jak kots sie w niej zakocha i wyzjae jej milsoc to mówi mu ze nie wie co to znacyz..heh..ogolnie toona che byc wolna..i baiwc sie facetami..oni o tym wiedza raczej..bo rczj trafia na takich co sami sie bawia..
ja osbsice sie nie nadae..ja powanzie podchodz..nujelpiej chlopa jendgeow c lamym zyciui jusz:P..ale jusz za puzno..trudno..ech..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #124 : 2004-05-30, 12:33 »
Ciapko, to tak samo, jak ja. Ja nie lubię takiego czegoś, co robi Twoja koleżanka. Ja też bym mogła miec jednego na całe życie. TYlko, że chłopcy są jacyś inni i wolą co tydzień zmieniać dziewczyny :P :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #125 : 2004-05-30, 15:31 »
no.. to ciezko na clae zycie..prwie niemozwile..niestety..zycie3 ni jets takie late  i zadko dzije zie tak jak byscmy chcieli..a chlopaki to jusz wogole..im czeto chodiz tylko o 1..a zakochuja sie w kobietach ktre im sie podobaja..a dizwyczna podbaja sie chłopaki ktrych pokochaja..tp wrzyko jest takei trudne..bezsesnu..ogolnie to moj  chłp jest glupi na maksa..i gadma sobie znim pstranio.imówie ze latej zyc fecata..noie sa tacy delkitani wrazliwi..sa sielnejsi fizycznie.. nie maja cioty nie rpdza dzieci..mówie z etam w arabiach to wogole dzieczyna jak zwierze..ze mozna je zabijac bezkarnie..ze hjajk spojrz facetowi w ocyz to nazywne sa dizwkami..a on tak spojerzł na mnie..i mówie ''wiesz..chłopaki tez maja czasm ciezka..np musz wybrac dziewczyne!!'',,,w tym momecie jusz mi wrzysko odpadło..po chwlili dodoał jescze''wiesz bo na siwcie to na jednego faceta 3 laksi przpadaja!!!aa n0o i jescz jakis sprzet musmy kupic..np do gitary!!''np taaaak..biedni chlopcy..a ten muj to juzz wogole..on ogolnie ma starsznie dziecinne podjescie..zabije zwierzeta..nie lubich ich..nic nie kocha..down totalny..nikt mnie na swiecie nie denrwuje tak jak on..zapewnei zpatacuie sie..czamu z nim jestem..od razu odpowadam..bo chce...zapytacie czemu?..bo jest podbny do damiana..powiecie ze to bezsesnu..owszem ale moje zycie cale jets bezsesnu bez damiana..
Zapisane

wistra

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #126 : 2004-05-30, 16:08 »
A ja nie mam już po co podrywać  :P, mam chłopaka, bardzo go kofam, i jest nam dobrze  :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #127 : 2004-05-30, 19:42 »
bu... ale zauroczenia i tak są najfajniejsze!!!
a poza tym, ja teraz, bo nie mam nikogo, czuję sie strasznie swodoobnie.. nie to, zeby podrywac wszystkich na prawo i lewo, ale przynajmniej bez problemu mogę sobie popatrzec uśmiechnąć sie... ja tylko do tego jestem zdolna.. normalnie ja tak nie moge:(
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #128 : 2004-05-30, 20:17 »
Cytat: Gunia
TYlko, że chłopcy są jacyś inni i wolą co tydzień zmieniać dziewczyny

to chyba zalezy od wieku i dojrzalosci :roll: to, ze ja chce byc jak na razie tylko z jedna dziewczyna nie oznacza, ze uwazam sie za bardzo dorslego, nie - nic w tym stylu ;) wrecz przeciwnie, czesto uwazam sie za szczeniaka.

Nie uwazam bycia z kims za to, ze ma sie wtedy klapki na oczach i widzisi sie tylko ta jedna osobe ;) zawsze mozna
Cytuj
sobie popatrzec, uśmiechnąć sie
ale nie wiazac z tym zadnych powaznych planow :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #128 : 2004-05-30, 20:17 »

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #129 : 2004-05-30, 20:31 »
hym sa chłopcy ktrzy sa czuli i wrazliwi.i szukaja kogos na stale..ale w moim srodkwsku to zadkosc..jeden damian chyba..na serio..tak to same ruchacze takie..beznadzieja..a moj chłop to jusz toane dno..
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #130 : 2004-05-31, 17:14 »
Cytat: Ciapka

same ruchacze takie

 :lol:  :lol:  :lol:



Cytat: Ciapka

a moj chłop to jusz toane dno..

:hmmm: :hmmm: Czemu tak uważasz? Chyba mu na Tobie zależy i jest fajny, nie? :hmmm:


P.S.
Ciapko, zmień emblemat na stary, bo teraz jakoś dziwnie mi się z Tobą gada :P  8)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #131 : 2004-05-31, 17:50 »
Mysle, ze ten nowy lepiej odzwierciedla ciapke, jej mentalnosc, styl zycia itp. A przynajmniej to, co glosi publicznie ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #132 : 2004-05-31, 19:02 »
now lasnie nie jest fajny i mui nie zalazy..heh..damian to był fajny..ale kuba..pisal o nim..pusty pozer..ruchacz..mało artosciwoy..zabija zwierzeta..nic nie szanuje..ee..
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #133 : 2004-05-31, 19:30 »
Ciapka, rzuć tego Kubę w cholerę (za przeproszeniem) jak taki jest.
Cytuj

zabija zwierzeta

Bez komentarza :?
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #134 : 2004-05-31, 19:35 »
Cytuj

zabija zwierzeta

ja bym wogole z takim nie gadała  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #134 : 2004-05-31, 19:35 »

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #135 : 2004-05-31, 20:26 »
nie rzuce..ale jak anriaze to goostro oiepsze..bo moja koleznaka do niego zadzwonila i sie z nim umuwila znayc zco takiego
-hej kuba tu jola..podobasz mi sie..masz dziwczyne?
-no mam
-fajna?
-no nawet,,
-a umuwisz sie ze mna..na miescie?
-no spoko..
o..al nie zostawie go..
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #136 : 2004-05-31, 20:29 »
Ciapko... znow Ci powiem ze piszesz totalne bezsensy :roll: wczesniej - jaki to kuba slodki, sliczny i wycackany, a teraz - "pusty pozer", "malo wartosciowy"...

no comments please...
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #137 : 2004-05-31, 21:15 »
w miarę jak poznaje się człowieka można zmienić o nim zdanie
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #138 : 2004-05-31, 21:30 »
jakbym kogos uwazal za malo wartosciowego i pustego na pewno nie chcialbym z nim byc... :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #139 : 2004-05-31, 21:36 »
na pocztku byl inny..pisal zachwywal sie ianczej..teraz jak go lepiej poznalam to widze wieceij..nikt go nie lubi..jest pusty..ale che z nim byc..moze mam misje zbawianie swiata i che go zmienic?..nie wiem..wiem ze che narazaie z nim byc..porotu sie nie anzgazuje uczucioewo..jecze mu  ze kwatey chce..i ze zierzaki sa fajne..i ze nuie mozna mowic ze zabijanuie ludzi jest fajne..i wogole,..nie wiem jak dlugo to potrwa i na czym polega..siwte ejstd ziwny..
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #140 : 2004-05-31, 21:37 »
noo.. w sumie:)
UWAGA a teraz moje obserwacje:
jestem osobą, która dosyć dużo mówi jak chce, i raczej mam zawsze coś do powiedzenia. natomiast, gdy idę z moim kolegą z klasy [obojętne z jakim], to jakoś cały czas ja gadam jakieś głupoty, żeby było, natomiast druga strona milczy. zawsze tak jest! czemu?

aa i Ciapeńko! ludzi nie da się ot tak zmienić... próbowałam i zostałam zwyzywana
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #140 : 2004-05-31, 21:37 »

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #141 : 2004-05-31, 21:37 »
a wiec co tu mowic?... jedynie powodzenia.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #142 : 2004-06-01, 08:19 »
no ta..ale ludzi zmienia takie uczycucie..miłoscia je podjerze zwa..jak by mnie pokoechal..to sie zemieni..jesli nie to sajonara..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #143 : 2004-06-01, 12:11 »
w sumie tez jakis pomysł Ciapko :)
Ja bym z takim nie potrafiła być :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #144 : 2004-06-01, 19:20 »
..ano..cirzko przyznam..heh..
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #145 : 2004-06-02, 08:35 »
czasami to chyba lepiej nikogo nie mięc, tak>?
Zapisane

kasia

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #146 : 2004-06-02, 09:17 »
Czasami tak, ale tylko czasami...
Poza tym nic na siłę ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #147 : 2004-06-02, 19:58 »
ee ja tam wole kogos miec..zawsz jets sie do kog przytulic:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #147 : 2004-06-02, 19:58 »

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #148 : 2004-06-02, 20:36 »
hm... gdy ja nie mam nikogo to też się mogę do kogoś przytulić
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #149 : 2004-06-03, 07:19 »
ale nie tylko przytulicl.z.chłopem to sjzve wele fanychz ecyz mozna robic!
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.198 sekund z 27 zapytaniami.