Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: Podrywacie ?  (Przeczytany 17613 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #180 : 2004-06-06, 18:50 »
bedizs zmuyslac inaczej niz ja bo kardzy myslai ianaczje..ale ja moi ze bwedizsz mysklaec ianczj nie teraz!!!cyz ty nie potrafisz mnie zoruzmiec..
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Podrywacie ?
« Odpowiedź #181 : 2004-06-06, 18:59 »
Każdy inaczej mysli, Gunia nikt nie stoi w miejscu i nie jest taki sam. Nie mowi nikt ze bedziesz ćpac pic i t d, po prostu na pewno przynajmniej tyci-tyci się zmienisz :)) i niektore twoje poglądy tez sie zmienią prawdopodobnie :P, ja tez myslalam zawsze ze bede ułożoną nastolatka, ze bede odrabiac zawsze zadania, prowadzic zeszyty.. niestety moje plany poszly sie walic, i jestem jaka jestem :D
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #182 : 2004-06-06, 19:31 »
No dobrze, ale ja nie chcę, by Ciapka wmawiała mi, że będę pić i palić i będę taka, jak ona! Dobra, darujcie już sobie, bo robi cię off topic...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #182 : 2004-06-06, 19:31 »

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #183 : 2004-06-06, 20:03 »
ja mówielam ze pewnei sprubujesz..i nie mói dzisja zew zyciu napewno nie..bo wrzyso sie zmie3nia..poztyms a ruzne sytylacjie..nie znasz przyszlosci nie wiesz co bedzie..nigdy nie mowilam ci ze bedziesz taka jak ja..ale tez nie mówie ze nie ebdizesz bo kto to wie.nikt...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #184 : 2004-06-06, 20:30 »
Dobrze, koniec tematu. Jestem jaka jestem, bedę jaka będę i koniec.

Dobra, jakie macie sposoby na podryw? :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #185 : 2004-06-06, 20:53 »
,,patrze..patrze..gwalce wzrokiem:)..i jak rozmwiam to tak gleboko w ocyz sie patrze..i sie tak usmiecham..tak spojrze sie w oczy..usmeiche i spojrze w ziemie!..akle na kardzego inny troche sposub..jak jakiegos orbze znam to  jak co mówi i jest duzo ludzi to jak on cos powie to przynzjae mu racje...chwale..prosze o pomoc..takei tam..mnie moj chlop powiedzial ze umiem podrywac;)....ech..ale teraz go zostawie..oprzekonam sie cyz umiem..mam nwa ofriare ha!..
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #186 : 2004-06-06, 21:02 »
wiecie, że w sumie to nie wiem?
najlepiej to patrzeć w oczy czy coś... ale ja np. staram się jakoś poznac... nie mam pojęcia.. ale wiem 1 czerwienie sie i to może przyciąga?
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #187 : 2004-06-06, 21:58 »
sposoby na podryw? nic nie robie :P wiekszosc moich znajomych mi mowi, ze wystarczy moj wzrok :P no sam nie wiem... i tak nie chce teraz na serio podrywac zadnej laski. nie po to czekalem 2 lata na jedna, zeby stracic ja w 5 minut ;)
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #188 : 2004-06-07, 08:20 »
kurcze Golden zaliczasz się chyba do małej gupy facetów, którzy nie "zaliczają" panien... gratulacje! już cie lubie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #188 : 2004-06-07, 08:20 »

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #189 : 2004-06-07, 22:00 »
janse ina ze przyciaga...to super wopgoel jest!!..a ja niensty nie trafilam na chlopapka z kturym che spedzic najbzlsiz kilke lat...nielgo to sie skoncyz..i bede suzkac..podrywac..o..
a wlace nie wrzsc  afcec tylko zaliczaja..sa naprade tacy co che lakse na dłuzej..
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #190 : 2004-06-08, 12:39 »
dzieki... ;) to moje zdanie na ten temat i tyle... w moim zyciu juz zbyt duzo sie juz zmienilo, abym jeszcze co chwile zmienial panienki.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Podrywacie ?
« Odpowiedź #191 : 2004-06-10, 20:04 »
A ja tak sobie myślę... Chyba w tym wieku nie mają sensu takie związki. Bo po co teraz szukać na siłę? Będzie jeszcze na to czas. Mam 13 lat, musi mi się sieszyć? :? Jak miłość bedzie chciała, to sama może przyjść... :roll:
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #192 : 2004-06-10, 21:45 »
Guniu mądrze piszesz... ja mam 14 właśnie kończe 2 klase gim i jeszcze chłopaka nie miałam... więc.. a ja naprawdę pałam wielkim uczuciem... i co? no nic... i tak to jest... każdy ma swoje życie, a nikim innym się nie przejmuje. przykro mi z tego powodu. widocznie nie ten i nie teraz. choć nie powiem, chciałabym wziąc i pobawić sie jego wloskami... przytulić. ale nie chce z drugiej strony wyjsc na taka *** co odbija chłopaka
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #193 : 2004-06-10, 22:02 »
ja tez nie szukalem :roll: to znalazlo mnie.
Zapisane

ina

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #194 : 2004-06-10, 22:07 »
ja też nie szukałam. to wpadło samo na mnie. niestety nieszczęśliwie! ale tez tak bywa ;) wtedy rok temu chyba akurat ktoś inny mi sie podobał. i nagle co? taka wycieczka wszystko zmieniła... az na rok...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #194 : 2004-06-10, 22:07 »

lawenda

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #195 : 2004-07-03, 13:11 »
hmmm  ja nie patrze za bardzo na wygląd ale z jakims plackiem tez bym chodzic nie chciała ;) no a tak to interesuje mnie jego charakter czy ma poczucie humoru i co ma do powiedzenia...i czy mozna z nim pogadac...bo drętwo by byo gdybysmy stali bez słowa....
a jak podrywam???kilka uroczych spojrzen a wtedy niektórzy sami zagadują..najlepiiej zawiera mi sie znajomości na imrezach festynach....wtedy zawsze sie pozna kogoś fajnego:) sasasa
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.