Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Jak wygląda..  (Przeczytany 15175 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #150 : 2004-03-26, 21:39 »
no..natutralna i farbowana..
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #151 : 2004-03-27, 09:40 »
Nie wiem czy mam sie smiac czy płakac.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #152 : 2004-03-29, 22:33 »
Cytuj

no..natutralna

 
Cytuj

Nie wiem czy mam sie smiac czy płakac.


Płakać ale ze śmiechu :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #152 : 2004-03-29, 22:33 »

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #153 : 2004-03-30, 22:19 »
Cytat: Tonks
Cytuj

no..natutralna

 
Cytuj

Nie wiem czy mam sie smiac czy płakac.


Płakać ale ze śmiechu :lol:  :lol:

oj dokladnie... dokladnie :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #154 : 2004-03-31, 07:50 »
heh...a wieie czmu mnie damian zostawił..
bo starwdizl ze ja za czesto pije..za duzo bluznie..(a ostanio..48 dni po roztaniu jecsze ze sienie szanuje..)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #155 : 2004-03-31, 08:11 »
a ma rację?

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #156 : 2004-03-31, 09:43 »
Jak jej miłością jest vódka to ją zostawił kto by chciał mieć dziewczynę pijaczkę?- pytanie kieruję do płci męskiej
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #157 : 2004-03-31, 09:44 »
Z postów wynika Ciapki wynika, że ma niestety rację :?
Ciapko, może jednak pora przemyśleć Swoje zachowanie. Może gdybyś przestała pić nalewy, byłabyś bardziej kobieca i nie zaliczałabyś 3 kolesi na jednej imprezie to miałabyś jeszcze u Damiana szanse. Z tego wynika, że jednak taki sposób vycia nie popłaca. Chyba nie jest fajnie być dziewczyną na raz, na jakiejś imprezie. Miło by Ci było gdyby ktoś np. Damian, zauważył Twoją wartość i chciał być tylko z Tobą...cały czas a nie tylko na chwile.
Pisałam Ci już wcześniej, że faceci po prostu preferują prawdziwe kobiety-takie które są kobiece a nie babo-chlopy które zachowują się tak samo jak oni. Weź to sobie do serca może jeszcze nie wszystko stracone :wink:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #158 : 2004-03-31, 15:32 »
Cytuj

Pisałam Ci już wcześniej, że faceci po prostu preferują prawdziwe kobiety-takie które są kobiece a nie babo-chlopy które zachowują się tak samo jak oni.


Skarb masz u mnie wieeelkiego plusa  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #158 : 2004-03-31, 15:32 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #159 : 2004-03-31, 17:13 »
Cytat: Ciapka
heh...a wieie czmu mnie damian zostawił..
bo starwdizl ze ja za czesto pije..za duzo bluznie..(a ostanio..48 dni po roztaniu jecsze ze sienie szanuje..)

i to Ci nic nie daje do myslenia?A moze bys tak sprobowala,jesli juz nie dla siebie samej i z szacunku do siebie,to chociaz dla niego,jesli tak bardzo go kochasz,jak twierdzisz...Akurat taka zmiana wyszlaby Ci na dobre,co innego gdyby twierdzil,ze jestes zbyt porzadna...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

awangarda

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #160 : 2004-03-31, 18:58 »
leee ja nie mam chlopaka:P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #161 : 2004-03-31, 19:31 »
wiecie...z tego co ja patrze ani ciapka ani on od niej nie lepszy...stez pije, wacha różne świństwa itp, typ huligana...ale ciapka jeszcze wieksze ziółko...ja sie zastanawiam tylko po co ona tak o swoim zachowaniu rozgłasza jakby było czym sie szczycić...raczej powinno byc bardziej wstyd i powinna przemyśleć to co jej mówił i się postarać poprawić...a jeśli na jednej imprezie kleisz się do kilu facetów to szczerze nie dziwię się że tak ciee damian okreslił jak określił... :?

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #162 : 2004-03-31, 19:51 »
nuienwidz tego ze jetsem kobieta!!!!!!!!!!!!!...niwnedze tych startetuypow ze facte ma byc super a baba taka pizda ze sie mozna pozyagac..on moze zlaiczac laski..laska nie bo dziwka..facte moze sie bic.. bluznic..pic palic..a laska nie..nic nie moze..rzygac mi sie od tego che..czmu ja sie factem nie urodziląm? a teras to akuratm mamw tret do alkocholu ..poztraym on by mnie poprisl to ja bym dla niego nie pila..a 3 kolesi to bylo na odragowanie..oo roztsaniu..mialo pomuc..nie pooglo..a ta anka gadlą z nim dzisaj..co on ja kocha..mówiwil ze mnie luubi..echh
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #163 : 2004-03-31, 20:43 »
ciapka to nie to że nie wypada dziewczynie bo to dziewczyna, mi żal wszystkich ludzi którzy pchaja się w takie gówno w jakie ty zdaje sie już wepchałaś dość daleko...między innymi ze względu na to że nie potrafią się zająć sobą i bawić się bez takich rzeczy jak alkohol i inne gorsze używki...czy to chłopak czy dziewczyna i popieram że nie szanjesz siebie jeżeli starasz się dorównać chłopakom i zaliczać na imprezach co fajniejszego, życzę ci tylko żebyś nie skonczyła w jakiejś melinie w kupą dzieci, aids, kiła albo innym świństwem...powodzenia

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #164 : 2004-03-31, 21:17 »
Takie zachowanie - powiedzmy jasno - jest beznadziejne niezależnie od płci. Ale u dziewczyny - kobiety - jest podwójnie wstrętne. Nie dlatego, że "nie wypada" - ale dlatego, że kobiecość znika w takim zachowaniu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #164 : 2004-03-31, 21:17 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #165 : 2004-03-31, 21:55 »
ja to malo kobuica ogolnie jestem..dlatego wiel koleis tarktuje mnie jak ..kumpla..hyh
chyba ze mnie poznaja..to taka farbowana blondynka zdosyc mocnym maikarzej... nie nazeakam na jakis brak powdzenia..aleja porptu nie lubie zachowywac sie jak laska. jestem starsnzi silna fizycznie..nosz na barana kolgow po 80 kg:) lubie sie bic..pic..bluznic..siedze i chodze jak facet:P..dziwne wygldam w spudniczcie..hyhtaka jsz jestem..nic na to ni poradze..
da sie bawic dobz bez alkcoholu..ale z alkocholem lepiej heh
ale aj teraa mam wstret..
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #166 : 2004-03-31, 22:02 »
To się nie dziw, taka brutalna prawda... Żeby mężczyzna się zakochał - potrzebuje kobiety, a nie chłopa kumpla od kielicha...
Zapisane

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #167 : 2004-03-31, 22:06 »
Cytat: Ciapka
poztraym on by mnie poprisl to ja bym dla niego nie pila..
ekhm!... gdzies mowilas, ze prosil :roll:

Cytat: Ciapka
lubie sie bic..pic..bluznic..siedze i chodze jak facet:P..dziwne wygldam w spudniczcie..
gdybuys nie mowila, ze lubisz pic, to pomyslalbym, ze jestes cakiem normalna dziewczyna. (jakby brac pod uwage tylko ten post). Oprocz tego picia i przeklinania, to tak o sobie mowi wiele dziewczyn...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #168 : 2004-03-31, 22:34 »
Ciapka kiedyś zobaczysz, że faceci lubią takie dziewczyny które traktują jak kumpli tylko do czasu. Zawsze będziesz dla nich tylko kumplem, nie potraktują Cię poważnie. Prawda jest taka, że facet chce związać się z kobietą która jest po prostu kobieca, delikatna wrażliwa. Takiej chcą partnerki, Ty być może jesteś dla nich tylko kumplem teraz Ci się wydaje to fajne bo jesteś z nimi na równi, a to między innymi dlatego, że przy prawdziwych kobietach się krempują. Pawdziwej kobiecie nie zaimponowali by takim szczeniackim zachowaniem. Jak będą potrzebowali miłości i ciepła to zaczną się zmieniać, szukać prawdziwej kobiety a Ty pozostaniesz na zawsze kumplem. Musisz ten fakt zaakceptować jeżeli nie chcesz się zmieniać, na pewno zobaczysz swoich kolegow i Damiana jak będą się spotykać z fajnymi laskami, nie babo-chłopami i zapewniam Cię że nie będą uważać, że one są od nich gorsze. Tylko Ty możesz wtedy poczuć się trochę głupio przy takich dziewczynach :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #169 : 2004-04-01, 07:33 »
no taaa to co ja zorbi ze ja nie jestem delikatna?kobieca?..no co ja zorbie.,.,.zawsz taka bylam od malago..jkek hkids to jescz gorsza...zawsz chodizląm z kumoplami po podurkuz  palka policyjna czpaka takw z daszkiem takim plantancem z kitki..i a taaakiej duzej szerokiej bluzie z kapturem:P a to taka mala wtdey byłam..heh...
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #170 : 2004-04-01, 12:25 »
Ciapka kobiecości można się nauczyć :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #170 : 2004-04-01, 12:25 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #171 : 2004-04-01, 15:06 »
Tylko trzeba chcieć, i zrozumieć, że taki sposób bycia jest jak najbardziej w porządku :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #172 : 2004-04-01, 16:59 »
Cytat: k_cian
wiecie...z tego co ja patrze ani ciapka ani on od niej nie lepszy...stez pije, wacha różne świństwa itp, typ huligana...ale ciapka jeszcze wieksze ziółko...ja sie zastanawiam tylko po co ona tak o swoim zachowaniu rozgłasza jakby było czym sie szczycić...raczej powinno byc bardziej wstyd i powinna przemyśleć to co jej mówił i się postarać poprawić...a jeśli na jednej imprezie kleisz się do kilu facetów to szczerze nie dziwię się że tak ciee damian okreslił jak określił... :?


No dokładnie. K_Cian jak zawsze wszystko ładnie ujęła.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #173 : 2004-04-01, 19:03 »
ale mnie sie taki sposub bycia nie podba i ja taka nie jestem..i ja nic z tym nie potragfie zrobic..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #174 : 2004-04-01, 22:00 »
Ciapka- a ile z nim bylas...?
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Jak wygląda..
« Odpowiedź #175 : 2004-04-01, 22:29 »
wlasnie ile/??
Zapisane
To piekło nie raj :)

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #176 : 2004-04-01, 23:30 »
Cytat: Ciapka
ale mnie sie taki sposub bycia nie podba i ja taka nie jestem..i ja nic z tym nie potragfie zrobic..


Ciapka sorry ale ujmę to dobitnie. Nie dziw się więc, że Damian Cię nie chcę :roll:  Nie dziw się też jeśli nie będziesz mogla długo albo wcale znaleźć faceta (takich na raz to pewnie na pęczki się znajdzie a może i nawet na parę razy ale chyba nie o to Ci chodzi). Dociera to do Ciebie czy nie faceci po prostu nie chcą się wiązać z kobietami ktore mają taki styl bycia jak Ty, i to jest brutalna prawda z którą musisz się pogodzić jeśli chcesz tak dalej żyć :?

Zresztą jak Ty sobie wyobrażasz swoją przyszłą rodzinę? Bo ja widzę to tak: Ty zalana nalewami i bezrobotna, mąż tudzież konkubent zalany nalewami, bądź gorzałą też bezrobotny, oboje cuchniecie tanimi papierosami, dzieci brudne,zaniedbane, niedouczone,niewychowane, w łachmanach. Mieszkanie - jakaś speluna, bo przecież na inne nie będzie Was stać, no chyba, że rodzice Ci kupią, ale wtedy też pamiętaj, że nie będą Ci oni bez końca pomagać :roll:
Przepraszam, jeśli za brutalnie to ujęłam ale tak to widzę, odpukać. Obym była złym prorokiem i żeby Ci si poszczęściło w życiu ale nie widzę na to szans jeśli się nie zmienisz. Ciapka przemyśl sobie swoje życie, teraźniejsze, przeszłe a przede wszystkim przyszłość, pomyśl jakie masz perspektywy i węź się w garść póki jeszcze masz czas, bo niedługo może być po prostu za późno.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #177 : 2004-04-02, 08:19 »
ee przyjsc z daminaem to ja bym widziala ze ja anelwma zachana..ale on praucjacy pozadny czlowiek..a do ciedzi trzba byc osoba odpwodzeidzialna..jak keidye taka ebde to ebde miec dzieci jsli nie to nie..a pató to ja nie pale..a skoro zadan facte neic he mnie taka jaka jestemt o se bede musiłą poczekac..zmianaic sie dlafacetów nie ebde..bylamz  nim 1.5 miecha.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #177 : 2004-04-02, 08:19 »
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.