Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Jak wygląda..  (Przeczytany 15256 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #90 : 2004-03-21, 12:12 »
na trzeźwo można sie o wiele lepiej bawić niż po pijaku  :wink: a taką wesołą fazke można mieć i bez głupiego alkocholu :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #91 : 2004-03-21, 12:22 »
Tylko trzeba potrafić :wink:
Zapisane

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #92 : 2004-03-21, 12:42 »
i mieć podobnie szurnięte towarzystwo  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #92 : 2004-03-21, 12:42 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #93 : 2004-03-21, 16:16 »
ja odbra fazy mam bez alkocholu..pheheh nawte bardzo dobre potrafie  pratycznie zrobic to samo co ebz alkocholu i brechtac sie tak samo.i ogolnie mnie ludzie mówia nawte jak jetsem trzewaz ze jestem po wplywam czgos..i to naucyzicle i koledzy..hyh a ja jusz taka zeschozwana na maksa..a pic lubie bo jest jecs zfajniej..hyh dziwaj na kacu zemy se piwko tylko pily..a jutro mamy rekolekcje tagze wiadomo:P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #94 : 2004-03-21, 16:45 »
Ciapka, najlepiej by było gdybyś zachoawała te swoje pijaństwa tylko dla siebie i swoich kumpli, bo tutaj nikomu to nie imponuje, raczej ludzie się z tego śmieją. Naprawdę nie są to adne osiągnięcia: picie, ćpanie,zaliczanie paru kolesi na jednej imprezie(w moim śiwecie na takie panny mówi się dz...ki a delikatniej puszczalskie) i olewanie szkoły :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #95 : 2004-03-21, 16:57 »
ee dziwki to sa te co sie pieprza a puszczlaksie to co z kazdym..a ja nie  z byle kim ..jak mi sie jakis koles podoba i  s ego wypatrze to atakuje..o..co mi szkodzi..stulkac sie z nimi nie ebde wiec chyba gitara..hyh a ja sie tym nie chwiale ani nie che zby tokomus imponowalo..tak jest ja tego nie ukrywam..jestem fazowa i tyle hyh
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #96 : 2004-03-21, 19:26 »
Skarb swieta prawda.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Jak wygląda..
« Odpowiedź #97 : 2004-03-21, 20:38 »
Cytuj

a ja zaczlęma pic dosyc puzno..jaks w wieku 11 -12..

to jest zalosne
Zapisane
To piekło nie raj :)

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #98 : 2004-03-21, 21:57 »
Cytat: Ciapka
jestem fazowa i tyle hyh

ehem, jesteś fazowa, tak wyluzowana, no poprostu wspaniała :?

eh... eh... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #98 : 2004-03-21, 21:57 »

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #99 : 2004-03-21, 22:07 »
U nas się na to nie mówi fazowa, tylko głupia smarkula  :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #100 : 2004-03-21, 22:45 »
U nas nawet gorzej się mówi :wink:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #101 : 2004-03-22, 00:20 »
Wlosy mi deba stanely jak sobie to przeczytalam(nie wszystko zrozumialam,bo ciapka ma talent...).Moja corka ma 11 lat,a syn za chwile 17,cos im chyba przeszlo kolo nosa,bo nie zachowuja sie jak ciapka(pod warunkiem,ze to co napisala jest prawda).Na szczescie tylko jedna ciapka ma takie poglady,a reszta,bylo niebylo mniej wiecej w jej wieku,ma o wiele lepiej poukladane w glowie.To bardzo pocieszajace! :)
Moze ona wcale taka nie jest,tylko chce na siebie zwrocic uwage ta "innoscia" i pisze zmyslone historyjki,a potem sie smieje,ze wszystkich w balona zrobila i taka burze wywolala...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #102 : 2004-03-22, 07:57 »
heh wlasnie to jest smiszne ze wy nie wirzcyie..a syn pewnie pije..chyba ze jetse jakis ....taki nie ten hyh ja zyje w innym siwecie chyba niz wy..bo dla mnie to jest takie zywkle.. wy tutaj jakies obuzenie ze ja sie chwiale a dla mnie to jak bym pisala co miala na obiad..dziwni mnie to z eqaws to tak bulwrasuje.. chodzre na imrezy znam wielu ludiz w mim wieku wiem jacy sa.. i ze tacu jak wy tu to mniejzosc..gatunek pod ochrona chyba..nie mói ze wrzysc sa tak wyluzownai i zfaszownai jak ja ale nawte ci najlpsi w szkole..ci z wzororwym ci co rodzice nigdy by ich nie podejrzewali na imrezach umieja sie zabawic ..pija portu zadko ras w  tyg..ostanio w tva nawte byly wiaday z gimnzjastmai i jedne mowil''ja pije zadko..tak co dwa dni''..mial racje..nie mówie ze wrzscy..ale to niedobze w sumie ze rodzice niezjdas spobie sparwy jak to z ch dzicmi jest..bo ja tak n patrze jak osbey co codziennie pija ida na imreze a rodzic ''tylko zebys nie pila mi tam alkocholu..''..hyh  ''no co ty mama..tam nie bedzie a zrstza ja nie lubie..''a na pytanie ''pilas cos'' .''tak z pul piwa..a koelga na mnie wylal trche dlatego smierdze''a bywa tak ze rodzice wogole sie nie kapuja nawte jak dziceko prz prug sie wywali..wyanzja zasade''moje dziecko?niemozliwe''..hyh


a ten syne to sk8?,, wysoki?..ladny?hyh,,,lubie hh?..imrezowy?..ziaomalski?..
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #103 : 2004-03-22, 09:53 »
Masz spaczone pojęcie o ludziach, Ciapka, bo nie widzisz wokół siebie "innych".
Świat nie jest taki, jakim ty i tobie podobni, go postrzegacie.
Jesteście jakąś zmakniętą grupą, tworzycie jakąś enklawę.
Pewnie, że są i inne takie grupy, nie tylko wasza.
Ale cały świat wszystkich młodych ludzi nie kręci się wokół picia, ćpania, imprez, zalicznia kolesiów itp.
Naprawdę.

Nie jest tak, jak ci się wydaje, że jest.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #104 : 2004-03-22, 10:33 »
Amen Salamndra :wink:

Tylko jak jej te zaćpane oczęta otworzyć :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #104 : 2004-03-22, 10:33 »

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #105 : 2004-03-22, 10:37 »
Łomem :P :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Jak wygląda..
« Odpowiedź #106 : 2004-03-22, 10:44 »
ale czy warto łom wyciagac :mysli: :P :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #107 : 2004-03-22, 10:50 »
Jak niczym innym nie pójdzie, to chyba warto chociaż rodzicom powiedzieć, że dobry sposób znalezlizśmy :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #108 : 2004-03-22, 11:02 »
Ciapko, może mówisz prawde, no nie stawiam sie (choc i tak nie wierze ze w miescie, w ktorym mieszkasz wszyscy Twoi znajomi sa tacy sami...). Ale po co się tak chwalić?... przeciez to bezdenne... Kazdy jest jaki jest, ja tez jestem niezlym debilem - jakbym zaczal opowiadac, to pewnie tez wiekszosc by nie uwierzyla ;) Ale sie nie chwale, zachowuje swoje zycie dla siebie.
Nie dziw sie, ze wszyscy odbieraja Cie tak, jakbys sama caly czas pila, cpala i nie wracala na noc do domu! po prostu tak sie wypowiadasz, ze na to wychodzi

_____________
i juz wiecej nie zamierzam nic mowic, bo to strata czasu...
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #109 : 2004-03-22, 13:04 »
Nie otwierać oczu nawet łomem. Nic na siłę. Jak dziewczyna sama nie pojmie, to żebyście zęby zjedli na tłumaczeniu, nic to nie da.
Ja uważam, że każdy jest kowalem swojego losu.
Ciapka jest kowalem swojego losu.

Również to, ze tak bez kozery opisuje pewne sprawy w necie, jest dowodem na jej niedojrzałość, zagubienie, szpan... Dziewczyna nie ma innych wzroców.
Szkoda jej.
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #110 : 2004-03-22, 16:37 »
Cytuj

a syn pewnie pije..chyba ze jetse jakis ....taki nie ten


taki nie ten?to znaczy?
Ja uwazam,ze jest jak najbardziej ten...
Dla niego alkohol,prochy i papierosy to nie jest oznaka doroslosci,tylko gowniarstwa,szpanerstwa itd.Twardosc charakteru mozna pokazac mowiac nie,a nie robiac to co inni.
On nie musi mnie oszukiwac,bo jestem tolerancyjna matka i nigdy mu nie zabranialam pewnych rzeczy(mial wybor) tylko dyskutowalismy o nich,on wybiera sam,a ze jest rozsadny to mnie tylko cieszy.Jak wiadomo zakazany owoc najlepiej smakuje,a cos co masz na wyciagniecie reki-nie rajcuje.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #110 : 2004-03-22, 16:37 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #111 : 2004-03-22, 16:40 »
Cytuj

alkohol,prochy i papierosy to nie jest oznaka doroslosci,tylko gowniarstwa,szpanerstwa itd

święta racja :wink:
Ciekawe co Ciapka będziesz robić za 10 lat, jak już teraz dla mnie kwalifikujesz się na lumpa.
Zapisane

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #112 : 2004-03-22, 19:11 »
Cytuj

a syn pewnie pije..chyba ze jetse jakis ....taki nie ten hyh


taaa... nie pije to jest gorszy... yhy... yhy... yhy... a idź lepiej pod sklep pobawić się z żulami jak masz takie mądrości wygłaszać  :roll:  :?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #113 : 2004-03-22, 19:39 »
dobra dobra jusz nie bede wspoimianc jak zyje kogo znak i co sie wyagdrzylo..i ja nie móie ze ot jets oznaka dosloslosci!!!!!!!!!! to wy maie na to fazre i wy mi wmawiacoie ze ja tak móie
jestem dziecko i che sie bawic...!!!! i wlansir tak sie bawie..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #114 : 2004-03-22, 19:42 »
:shock:  Wiecie co... ehh... no ręce opadają, brak słów, itp, itd... Tak sie składa, że jestem w wieku Ciapki, i jakoś nie sądzę, że osoby nie pijące nie palące to mniejszość  :roll:  Nie powiem, żebym nigdy nie tknęła np. piwa, ale to sporadycznie, bardziej z ciekawości chyba, niż żeby mieć fazy, czy co Ciapka tam jeszcze pisze  :roll:  :?
Nie palę, a moim zdaniem smarkacze ukrywający się w piwnicach czy krzakach z fajkami są żałośni. To da się poznać, kiedy ktoś robi coś na pokaz...   :roll:  Tak samo z trawą- mogłabym palić, ale robiłabym to dla innych, żeby pokazać jaka to ja nie jestem. Owszem, kiedyś zapalę, ale wtedy, kiedy sama zechcę.
I mimo, że może według Ciapki byłabym jakaś nie ten, to uważam się za o wiele bardziej dorosłą niż niejeden mój rówieśnik (to nie tak, że się chcę pochwalić, tylko poprostu ja z takimi ludźmi nie mam wspolnych tematów, nie dorośli chyba, żeby mówić o sprawach bardziej poważnych...) Ale znam tez osoby pijące, palące, które nie mają pusto w głowie- ale napewno nie mają 15 lat, tylko nieco więcej.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #115 : 2004-03-22, 19:47 »
Tak trzymać Tiggy :wink:

Ciapka prośba z mojej strony: zapisz się na jakiś kurs pisania czy coś, to ułatwisz nam "niefazowym" troszkę życie.
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #116 : 2004-03-22, 19:55 »
Popieram.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #117 : 2004-03-22, 21:17 »
Moim zdaniem Ciapka tak naprawde chcę się tylko popisać ponieważ nie ma poparcia u przyjaciół i dla tego jest głupią ćpunką- przepraszam nie mogłam się opamiętać.  :D

Ciekawe jak piszesz w zeszycie?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #117 : 2004-03-22, 21:17 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #118 : 2004-03-22, 21:36 »
Też mnie to interesuję :mysli:
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #119 : 2004-03-22, 21:45 »
Alez, laski, prowadzenie zeszytu nie jest fazowe!
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.208 sekund z 27 zapytaniami.