Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: Roznica wieku  (Przeczytany 9974 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #30 : 2004-04-09, 18:53 »
no dla mnie też jest to dziwne, ale yhy jakoś tak mam dziwnie :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Roznica wieku
« Odpowiedź #31 : 2004-04-14, 16:29 »
Czyli... Gerda, ile lat ma Twoj X? :wink: ;)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Roznica wieku
« Odpowiedź #32 : 2004-04-14, 17:26 »
Ja miałam koleżankę w gimnazjum, która wówczas maiała 15 lat a spotykała się z facetem 33 letnim który mial 2 dzieci :!!!:  :!!!:  :!!!:  To już "lekka" przesada a ten układ to raczej przypominał pedofila ze swoją ofiarą
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roznica wieku
« Odpowiedz #32 : 2004-04-14, 17:26 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Roznica wieku
« Odpowiedź #33 : 2004-04-14, 17:39 »
Ja tez takiego czegos nie rozumiem, ale jak tak bardzo im zalezy to niech se ze sobą są, mi to nie przeszkadza.. tylko zawsze mam wrazenie.. ze jak taka młoda osoba bedzie sie chciala hajtać z jakimś o wiele starszym faciem to wówczas gdy ona będzie młoda, on będzie już "dziadkiem", przynajmniej tak to sobie wyobrazam...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Roznica wieku
« Odpowiedź #34 : 2004-04-16, 18:23 »
Marta: To jest chore! Beznadzieja! Ona mogłaby być przecież jego córką! Blee, ja bym tak nie chciała :P Ale jak ktoś tak chce... Proszę bardzo :? Dla mnie to zadna przyjemność byc z kims, kto przypomina mojego tatę :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Roznica wieku
« Odpowiedź #35 : 2004-04-19, 08:46 »
Gunia, dla mnie również. Jego dzieci pewnie w jwj wieku były. poprostu masakra  :lol:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #36 : 2004-04-19, 10:19 »
...wy chyba nie wiecie co to milosc...
Zapisane

psotka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #37 : 2004-04-19, 12:03 »
wiemy, ale jest roznica miedzy miloscia a pedofilia  :roll: Mam kumpelke, ktora spotyka sie w sumie tylko ze starszymi facetami, jak facet nie ma 40-tki na karku to sie za nim nawet nie oglada, tylko ze ona ma 25 lat a nie 15 :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Roznica wieku
« Odpowiedź #38 : 2004-04-19, 15:31 »
40 - 25 = 15 :? No coments... :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roznica wieku
« Odpowiedz #38 : 2004-04-19, 15:31 »

Tiggy

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #39 : 2004-04-21, 17:53 »
Cytuj

40 - 25 = 15  :?  No coments...  :?

 :D Hehe, ja tam uwazam, ze jak dziewczyna jest dorosla, to roznica 15 lat nie przeszkadza tak bardzo... A przynajmniej nie jest tak drastyczna, jak w przypadku: 15-latka z 30 letnim facetem, bo to mimo, ze niby by sie kochali, to jednak ...eh...  :?
Ja jestem z chlopakiem o 3 lata starszym i mi to bardzo odpowiada  :D
Zapisane

psotka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #40 : 2004-04-21, 18:04 »
moja kuzynka ma 10 lat starszego meza i wydaje sie to byc calkiem normalne  :wink: ona ma 22 on 32 i jest git :) Zgadzam sie z Tiggy, ze w przypadku kiedy juz sie jest zdziebko starawym  :lol:  :lol: roznica wieku rzedu 15 lat jest w miare okej, faceci starzeja sie jednak ladniej niz kobiety  :cry:  :cry:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Roznica wieku
« Odpowiedź #41 : 2004-05-07, 22:58 »
Uważam, że wiek nie ma znaczemia, ważne jest zeby do siebie pasowac. Ja miałam faceta 7 lat starszego, który miał psychike dużo młodszego i to mi przeszkadzało. Najbardziej odpowiadałby mi ktoś w moim wieku. :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Roznica wieku
« Odpowiedź #42 : 2004-05-16, 16:38 »
moj jest ode mnie mlodszy tylko o roczek ale w ogole mnie to nie przeszkadza, czasem sie czuje jakby bylo odwrotnie :P
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Roznica wieku
« Odpowiedź #43 : 2004-05-16, 16:51 »
Jak ludzie sa dorosli i sie kochaja to sie nie patrzy na wiek tak jak teraz. Tzn 15 lat to nie jest jakas wielka roznica,ale nie ,ze dziewczyna ma 15 lat a facet 30!!! To juz jest przesada  :?
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ciapka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #44 : 2004-05-16, 17:14 »
...no przesada..wiadomo o co chodiz facetowi..
a ja teraz mam chłopaka mlodszego:)..ale o wielebardzj dowdczonego..i wogol.e..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Roznica wieku
« Odpowiedz #44 : 2004-05-16, 17:14 »

aangellaa

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #45 : 2004-05-18, 18:43 »
2 lata bylam z facetem 12 lat starszym, ale jak widac po uzytym czasie przeszlym chyba to jednak troche przeszkadzalo (inne podejscie do zycia) teraz jestem za zwiazkami z mniejsza roznica wieku   ;)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Roznica wieku
« Odpowiedź #46 : 2004-05-20, 15:16 »
Ciapka: doświadczonego w czym? :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #47 : 2004-05-20, 15:44 »
Gunia, naprawdę nie wiesz, czy zgrywasz się na taką naiwną? :P
A co do różnicy wieku, to ja osobiście lubię starszych, sporo - w tej chwili mój facet ma 31. Uważam, że to zależy po prostu od podejścia do życia, wiadomo, dziecinna dziewczyna z poważnym mężczyzną, nie ma szans. Ale nie każda dziewczyna młoda = dziecinna, nie każdy facet ok. 30 = poważny, stateczny pan :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Roznica wieku
« Odpowiedź #48 : 2004-05-20, 17:29 »
Tak jest myszka :wink:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Roznica wieku
« Odpowiedź #49 : 2004-05-20, 21:50 »
Oj, ja żartuję, co Wy tacy sztywni? :P
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Roznica wieku
« Odpowiedź #50 : 2004-06-03, 02:12 »
Ja tam jestem z młodszym i nie  narzekam... :) A co do "związków" gimnazjalistek ze studentami np.-u mnie na roku był chłopak,który miał słabość właśnie do takich młodych. Żadnej nie traktował poważnie a i jego nikt nie traktował poważnie-bo przecież każdy wiedział,że J."umawia się z małolatami". Nieraz były niewybredne docinki na ten temat. A on jakoś nie pojawiał się na studenckich imprezach ze swoimi dziewczynami. Nie wiem,najwyraźniej było mu po prostu głupio-ale wychodzę z założenia, że gdyby którąś traktował poważnie, to by się jej nie wstydził.Być może z którąś łączyło go poważniejsze uczucie ale nikt tego nie brał pod uwagę (no bo jak tak,z małolatą?)
Osobiście gdy byłam w wieku 14-15 lat nie wyobrażałam sobie,bym mogła być z facetem o 8-9 lat starszym. Spotykałam się wtedy z 19-to latkiem ale te 4 lata to była dla mnie zbyt duża różnica wieku.
Powiem wam coś dziewczyny-mam na myśli te młodsze. Od razu zaznaczam, że mówię to z mojej perspektywy i nie twierdzę,że jest tak w każdym przypadku.Otóż gdy rozmawiają 20-kilkulatkowie o swoich kobietach to pierwsze pytanie jest takie (jeśli np.nie widzieli się 2-3 lata):
"no jak tam,ożeniłeś się już?".Jeśli odpowiedź jest typu: "nie ale mam dziewczynę" to pytanie następne jest w stylu:"pracuje czy studiuje jeszcze?". Nie dopuszcza się nawet myśli,że ta dziewczyna może chodzić dopiero do gimnazjum.
Tak jak mówiłam,to są moje obserwacje-ale proszę rówieśników o ewentualne  potwierdzenie/zaprzeczenie.
Dla młodej dziewczyny związek z dużo starszym chłopakiem może być powodem do dumy-w drugą stronę to już niekoniecznie.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

Forum Zwierzaki

Roznica wieku
« Odpowiedz #50 : 2004-06-03, 02:12 »

Asia i Rocky

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #51 : 2004-06-12, 19:19 »
Hej!!

Miedzy mna a moim facetem jest 4 latka różnicy-teraz wydaje sie to dosc duzo(ja 16 on 20)ale spoko dogadujemy sie i jest swietnie ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #52 : 2004-08-05, 23:07 »
ja mam 21,a mat ma 23 :wink: jest spoko. inaczej widac roznice wieku, np. 10 i 20,a potem 20 i 30,wchodzi sie juz jakby w inne dzialy :wink:
troche krzywo patrze na pary,jak dziewczyna młoda, np. 15-16, a chlopak ma 20 iles tam. to juz inne patrzenie na swiat jest i na sama "milosc"
Zapisane

Gerda

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #53 : 2004-08-22, 11:19 »
Cytat: gunia
Czyli... Gerda, ile lat ma Twoj X? :wink: ;)
41 ;) jest kawalerem, jest mądry, wesoły, sympatyczny, rozmowny i nowoczesny oraz pracowity i opiekuńczy, jaaa jakbym trochę dłużej została to może by coś z tego wyszło ... :? i jego matka ciągle mi się przypatrywała, zresztą tak jak on, aż moi rodzice mnie o coś z nim podejrzewali :P

az trudno uwierzyć, że podoba mi się facet w wieku mojej mamy, już mielismy sie wymienic GG kiedy moj tata przylazl i przerwal nasza gadke  :twisted: a pozniej juz nie mialam okazji go zobaczyc :( bo bylam w Gdansku a nastepnego dnia on byl w pracy a my wyjechalismy :roll:

w dniu wyjazdu kilka razy zdazylam sie za nim poplakac, bo naprawde trafil sie niezwykly facet, ale coz, mam nadzieje, ze pojeade teraz we wrzesniu jeszcze z rodzicami na kilka dni i wtedy wymienie sie z nim GG ;) bo ma neta i w domu i w pracy ;) wiec byloby spox ;)

nie wiem, dlaczego podobaja mi sie starsi mezczyzni, jednak nie jest regula, ze kiedy nie ma sie ojca, to sie go szuka, ja mam wspanialego tate, nie jestem dzieki Bogu w rozbitej rodzinie i pomimo wszystko podobaja mi sie tacy mezczyzni ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #54 : 2004-08-22, 11:22 »
41 ???????????????????????????????????????
Zapisane

Gerda

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #55 : 2004-08-22, 11:45 »
tak ;) to moze szokowac, ale ja mam taki gust :? (wolalabym mlodszych kolesi, ale tacy zwracaja moja uwage niestety :roll: )
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #56 : 2004-08-22, 12:16 »
o kurde...
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Roznica wieku
« Odpowiedź #57 : 2004-08-22, 12:21 »
Gerda- ja to już mówilam, cicha woda  :lol:  A tak powaznie no coz, taki Twoj gust ja swoje zdanie na ten temat mam i nie za bardzo wiem co Cie moze pociagac facecie zreszta jak sama piszesz w wieku  Twojej mamy,ale Twoj wybór ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Roznica wieku
« Odpowiedz #57 : 2004-08-22, 12:21 »

Krówka

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #58 : 2004-08-22, 13:37 »
o kurde 41 z 17...
dla mnie to troche chore..., ale wiem, ze to nie zalezy od Ciebie  ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Roznica wieku
« Odpowiedź #59 : 2004-08-22, 18:02 »
wiecie, moja mama dzisiaj stwierdzila, ze jedynym plusem takiego zwiazku jest fakt, ze bym nie rozbijala rodziny, ze Edi jest kawalerem :P

ale jakby cos bylo, to chyba by mu oczy wydrapala ;)

ja wiem, ze powinnam myslec bardziej o przyszlosci, no bo co, on bedzie pozniej calkowicie stary, a ja jeszcze w wieku produkcyjnym itp, zalozmy jakbym miala dzieci, to nizbyt dlugo moglyby sie nim nacieszyc, zreszta to nie jest regula, ze jesli ktos jest mlodszy to dluzej pozyje niz osoba starsza :? ehhh wiecej jest minusow niz plusow takiego zwiazku :roll: niestety ...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 27 zapytaniami.