Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Iams uzalenia?  (Przeczytany 3531 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Iams uzalenia?
« : 2004-05-10, 20:44 »
Od paczatku kupowalam dla krowy iams kitten,bardzo jej smakowalam.Ale kiedy poszlam do tego nowego sklepu zoologicznego w Offenbach kupilam jej puszki hillsa.Zadowolona ze kotek dostaje dobra karme wlozylam jedzonko na talerz i troszeczke podgrzalam.Pozniej jej dalam i.....tylko powochala i uciekla!Nie chcialam zeby kot glodowal wiec sprobowalam z ostatnia puszka iamsa i......wsunela jak odkurzacz! Nierozumiem....przecierz iams todobra karma....to dlaczego uzaleznia?!
 :?
Zapisane

Kochatka

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #1 : 2004-05-10, 20:50 »
a może po prostu jedna karma smakuje jej bardziej a inna nie? ;)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #2 : 2004-05-10, 21:05 »
Whiskasa wczoraj tez niechciala! (alarmowa puszka...)
To jest juz dziwne....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iams uzalenia?
« Odpowiedz #2 : 2004-05-10, 21:05 »

Emilka

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #3 : 2004-05-10, 21:09 »
eee tam ja nie widze nic dziwnego. Kociakowi z pewnoscia do gustu przypadl imas o ile wiem jest to dobra karma dlatego nie powinnas sie przejmowac.
Wymiziaj kociaka! pzdr.
Zapisane

absencja

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #4 : 2004-05-10, 21:09 »
a iamsa je? caly czas jadla tylko iamsa? może się przyzwyczaila, spróbuj domowego zarcia. i nie dawaj whiskasa, bo od niego może sie faktycznie uzaleznic. rozumiem, ze dalaś jej w końcu tego iamsa?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #5 : 2004-05-10, 21:13 »
Nie trzeba jej karmić jednym rodzajem, każda karma ma w sobie coś co uzaleznia, nie tylko Whiskas czy Kite kat.
Zapisane

myszka

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #6 : 2004-05-10, 22:03 »
Spróbuj Animondę podać. No i mięsko oczywiście. Popieram, nie powinnaś podawać jej cały czas jednego, bo jak tego zabraknie, to będzie nieciekawie... :roll:
Zapisane

Sal

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #7 : 2004-05-11, 11:06 »
Właśnie wczoraj znalazłam lecznicę ze sklepem, w której mają Iamsa (suchego i paszteciki). Co do pasztecików - pani, która przyszła z kotem do weta - powiedziała, że z jej ośmiu kotów tylko dwa jedzą te paszteciki.
Koty mają gusty i guściki.
Wydaje mi się, że kici posmakowało jakieś jedzonko i nie chce innego. Na uzależenienie to chyba za wcześnie ...:mysli:
Niemniej kupuj rózne karmy i podawaj, żeby nie przyzwyczajała się tylko do jednej marki.

A propos... Pokazano mi wczoraj nowego Royala - czyszczącego ząbki i odkłaczającego. Kupowaliście już tę nowość?
3 kg kosztuje 48 zł.
Zapisane

myszka

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #8 : 2004-05-11, 14:15 »
Słyszałam, że wszystkie RC mają odkłaczacz (poza Outdoor chyba), a co do ząbków to i tak najlepiej czyści żylasta wołowinka ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iams uzalenia?
« Odpowiedz #8 : 2004-05-11, 14:15 »

Ax

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #9 : 2004-05-11, 15:16 »
Cytat: Salamandra
Właśnie wczoraj znalazłam lecznicę ze sklepem, w której mają Iamsa (suchego i paszteciki).

Niedaleko ZUSu, prawda? ;) Ale ja jedzenia nie kupuję tam, bo:
1) W hurtowni jest o wieele taniej ;)
2) Do hurtowni mam bliziutko, a do tego sklepu musiałabym jechać autobusem = dodatkowe opłaty.
PS Salamandro, wiesz, że Ci państwo, który mają ten sklep i lecznicę mają w Strzyżowie  hodowlę Czarnych Terierów Rosyjskich? :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #10 : 2004-05-12, 12:36 »
Nie wiedziałam.
Mili młodzi ludzie. Obydwoje weterynarze. Nie zdzierają jak inni i widać, że dość ruchliwie jest w tej lecznicy, więc chyba ludzie tam wracają...

A w hurtowni na Lubelskiej wcale nie jest taniej, jesli się kupuje w detalu.
Chyba że masz wejscia. Byłam tam. Ceny jak w sklepach.
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #11 : 2004-05-12, 19:10 »
O dziwo....domowej watrobki z ryzem i warzywkami tez nie zjadla! Jutro zamowie puszki "Almo"(nie przestraszyc sie ze taka glupia nazwa,ale to bardzo dobre jedzenie,patrzylam na
skladnikach) to zobaczymy czyto zje....
Zapisane

Ax

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #12 : 2004-05-13, 15:05 »
No w takim razie nie wiem, jak jak byłam tam lecznicy, to RC Fit kosztował 15.00, a na Lubelskiej kupuję po 11.50... Chyba, że się coś ostatnimi czasy zmieniło...
Zapisane

Sal

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #13 : 2004-05-14, 07:51 »
Jak ja byłam na Lubelskiej, to RC był dokładnie w takiej cenie jak w sklepach - 13,20 zł.
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #14 : 2004-05-25, 01:02 »
Jestem tu nowa, ale mam trochę doświadczenia z kociakami. Może kot rzeczywiście lubi bardziej Iams, ale tak dla niedoświadczonych dodam, że niektóre koty nie jedzą podgrzanej karmy, nawet jeśli ją lubią. Tak jest z moim Tigerem, wręcz odrzuca go. Wiem, że ten temat wyczerpał się dawno, ale nie chcę, żeby tacy nowicjusze czytający wszystko, nie myśleli, że jak kot nie chce podgrzewanego to coś musi być z karmą. No chyba, że jest przyzwyczajony do ciepłego jedzonka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iams uzalenia?
« Odpowiedz #14 : 2004-05-25, 01:02 »

Anga11

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #15 : 2004-10-03, 14:56 »
Niewiem dlaczego tak reaguje , bo mój kotek je prawie wszyetko.
Zapisane

Tika

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #16 : 2004-10-03, 19:13 »
Soya nie chce jeść mokrego Hill'sa :shock: , za to Animonda baardzo jej smakuje :P .
A Iams'a nie kupuję, bo on tak śmierdzi, że nie mogę wytrzymać :?
Kiedyś kupiłam dla emona i nawet nie ruszył.
Zapisane

Alexis

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #17 : 2004-10-04, 10:06 »
Alex z mokrych karm je tylko paszteciki, nie lubi kawałków. Do niedawna jadł Animondę, ale odkąd dałam mu spróbować włoską Simbę to teraz uznaje tylko to. Najchętniej łososia z krewetkami lub tuńczyka, za mięsnymi nie przepada. Z mięsa to tylko surowe, mielone z kurczaka lub indyka.
Zapisane

Sal

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #18 : 2004-10-04, 12:51 »
Moje jedza albo tuńczyka w sosie własnym (rzadko), albo saszetki Walthama. Innych nie jestem w stanie zdobyć na naszym rynku.  :?
Zapisane

weronika

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #19 : 2004-10-04, 14:39 »
moj nie znosi iamsa...ani pasztecikow , ani suchego.Tak duzo piszecie o animodzie, nigdy nie widzialam tutaj tego jedzonka , a jestem bardzo ciekawa, czy posmakowaloby mojemu kotkowi? na razie wsuwa mokre hillsa i suche royal canin. A czy zna ktos paszteciki " Choice"?
Zapisane

Tofifi

  • Gość
Iams uzalenia?
« Odpowiedź #20 : 2004-10-06, 14:26 »
Moja dla odmiany nie  jada Animondy, a Iamsa i owszem , puszki i suche wcina jak sie patrzy :)Ale nie trzymam sie sztywno jednej karmy, bo wtedy  to napewno  by jej sie znudzilo
Zapisane

Forum Zwierzaki

Iams uzalenia?
« Odpowiedz #20 : 2004-10-06, 14:26 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 28 zapytaniami.