Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Witam miłośników Psów  (Przeczytany 1268 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rona66

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
Witam miłośników Psów
« : 2011-08-22, 18:06 »
Jestem tutaj nowa.Pochodzę z Podkarpacia.Najbardziej ze zwierząt kocham właśnie psy i konie.Osobiście najbardziej podobają mi się szpice choć z nimi wiąże się duży wysiłek jeśli chodzi o pielęgnację sierści.Jeśli chodzi o mnie to mimo mieszkania w bloku mam szpica,rasa Akita Amerykańska.O tyle jest fajnie,że mam blisko do lasu więc jest gdzie pójść na porządny spacer.Niestety o spuszczaniu ze smyczy nie ma mowy,kiedyś spróbowałam i kosztowało mnie to tylko nerwy i łzy,całogodzinne szukanie.No cóż,szpic zawsze chadza własnymi ścieżkami.On czyli Diablo,bo tak się wabi jest moją jedyną miłością.Mam tylko jego i na niego mogę zawsze liczyć.Dla niego zrobiłabym wszystko.Dla mnie zwierzę to coś więcej niż przyjaciel i ''zwierzak dla rozrywki''.Zwierzęta są mądre,piękne,wierne i co najważniejsze kochają szczerą i prawdziwą miłością jeśli same ją dostaną.Wole z nimi przebywać niż wśród tych ''ludzi''.Sama nie czuję się człowiekiem i nie mówię tak o sobie,człowiek potrafi zadać bolesne rany drugiej osobie,a co dopiero niewinnemu zwierzęciu.Moje marzenie to pracować w Ochronie Praw Zwierząt lub mieć własne schronisko i oddać całe swe marne życie opiece na biednymi zwierzętami.Pozdrawiam wszystkich co myślą i czują jak ja.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Witam miłośników Psów
« Odpowiedź #1 : 2011-08-23, 22:58 »
Ciekawi mnie to jak sobie wyobrażasz to własne schronisko ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Witam miłośników Psów
« Odpowiedź #2 : 2011-08-24, 01:15 »
zapraszam na podkarpackie spacery ;>

Skąd jesteś?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Witam miłośników Psów
« Odpowiedz #2 : 2011-08-24, 01:15 »

wetsklep_pl

  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Witam miłośników Psów
« Odpowiedź #3 : 2011-09-13, 09:22 »
Może własne schronisko to zbyt daleki plan,ale przecież możesz pracować w fundacji zajmującej się opieką nad zwierzętami,myślę że jest to coś odpowiedniego dla Ciebie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 24 zapytaniami.