Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Apel do opiekuna :)  (Przeczytany 1699 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kotka_Maxi

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« : 2004-10-31, 23:52 »
Kochany człowieku skoro już czytasz to forum, to przekazuję Ci apel twojego kota.


1. Adoptowałeś mnie, więc należymy do siebie. Ty jesteś MÓJ,  a ja TWÓJ.  Mam prawo do twojej miłości, opieki i fotela.

2. Nigdy mnie nie bij, bo nigdy Ci tego nie zapomnę i nie wybaczę.

3. Mam tylko Ciebie. Każde rozstanie z tobą jest dla mnie bolesne. Kiedy idziesz do pracy tracę Cię. Ułatw mi oczekiwanie na Ciebie i zapewnij jakieś rozrywki bym nie czuł się zbyt samotny.

4. Nareszcie wróciłeś!! Zobacz jak bardzo tęskniłem i zajmij się mną. Skoro już musisz zrobić sobie obiadek, mów do mnie, przecież ja wszystko rozumiem. Nie bój się zostało naukowo zbadane, że rozmawianiem z kotem nie jest objawem choroby psychicznej.

5. A za uszkami to kto mnie podrapie? I jeszcze pod bródką, po szyjce, po krzyżu i pupie, i jeszcze raz po całym kocie.

6. Robię mnóstwo zamieszania, głupstw i czasami co zniszczę. Nie krzycz na mnie, przecież jestem dzieckiem i muszę wszystko poznać. Kiedy będę już dorosłym, statecznym kotem z tkliwością będziesz wspominać moje psoty. A wazonik przecież możesz kupić nowy.

7. Ja naprawdę potrafię powiedzieć Ci o wszystkich moich kłopotach i potrzebach. Przyjrzyj się uważnie mojemu zachowaniu, poczytaj trochę książek, pomyśl.

8. Ja jestem czyściutki, więc nie gniewaj się na mnie jeśli nie trafiłem do kuwetki. Na pewno był ważny powód. Może kuwetka stoi w głupim miejscu i nie mogę załatwić swoich spraw dyskretnie, może jest za mała, może piasek jest okropnie ostry, może boli mnie brzuszek, a może kuwetka jest ohydnie brudna, bo znowu jej nie posprzątałeś?

9. Jestem bardzo mądry, ale nie wiem, że ten kwiatek w białe ciapki jest trujący, twoich proszków tak podobnych do moich witaminek lepiej nie jeść, a twoja kuchenka tak kusząco ciepła jest za gorąca dla moich łapek. Więc zatroszcz się o moje bezpieczeństwo w naszym domu.

10. Nie wierz, że koty zawsze spadają na cztery łapki. Czasami spadają, a czasami nie. Zabezpiecz okna i balkon, by polowanie na motylka nie skończyło się dla mnie tragicznie.

11. Skoro wymyślono szczepionki na różne kocie choroby, to trudno, zawieź mnie do weterynarza. Nie lubię tego i będę płakał, ale tym razem możesz mnie nie słuchać. Po powrocie coś dobrego na ząbek mi się należy, bo byłem taki dzielny.

12. Jeśli urodzę dzieci (choć powinieneś był zadbać o strerylizację) musisz pomóc mi je wychować na porządne koty, a potem znaleźć im doskonałych opiekunów.

13. Nie wymagaj bym zachowywał się jak pies. Skoro chciałeś mieć psa trzeba było adoptować psa nie kota.

14. Kiedy będę już kocim emerytem trzeba będzie zmienić moją dietę, a wizyty u weterynarza staną się częstsze i droższe. Nie dziw się, że nie chcę  już biegać za piłeczką, a najbardziej lubię twoje delikatne pieszczoty i długie drzemki w wygodnym miejscu. Nie adoptuj wtedy małego kociaka, bo mnie zamęczy.

15. Gdy już zasnę na zawsze wspominaj mnie z czułością jak najlepszego przyjaciela.


Twój KOT
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #1 : 2004-11-01, 09:26 »
Cytuj

5. A za uszkami to kto mnie podrapie? I jeszcze pod bródką, po szyjce, po krzyżu i pupie, i jeszcze raz po całym kocie.


:hehe:

Cytuj

 Jeśli urodzę dzieci (prawda jakie cudowne)


z tym sie nie zgadzam :P
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #2 : 2004-11-01, 10:23 »
Ale ogólnie tekścik rozczulający... Od razu cieplej się robi na sercu i mogę nawet łagodnym wzrokiem spojrzeć na moją kicię, która przed chwilą mnie dotkliwie pogryzła i podrapała... :roll:   ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel do opiekuna :)
« Odpowiedz #2 : 2004-11-01, 10:23 »

Ax

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #3 : 2004-11-01, 10:29 »
Cytuj
12. Jeśli urodzę dzieci (prawda jakie cudowne) musisz pomóc mi je wychować na porządne koty, a potem znaleźć im doskonałych opiekunów.

To TRZEBA zmieńic. Koty TRZEBA kstrować. I NIE MOŻNA dopuśic do tego 'aby kot urodzil dzieci' jest wystarczjąco duzo niepotrzebnych kocich istot.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #4 : 2004-11-01, 16:59 »
Cytat: Ax
Cytuj
12. Jeśli urodzę dzieci (prawda jakie cudowne) musisz pomóc mi je wychować na porządne koty, a potem znaleźć im doskonałych opiekunów.

To TRZEBA zmieńic. Koty TRZEBA kstrować. I NIE MOŻNA dopuśic do tego 'aby kot urodzil dzieci' jest wystarczjąco duzo niepotrzebnych kocich istot.
Masz jak najbardziej rację koniecznie trzeba zmienić, bo reszta jest świetna  :)
Zapisane
BC + koci podrostek

kocham_koty

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #5 : 2004-11-01, 18:49 »
jaki fajny tekścik, a co do kota emeryta (sparszywiały leniwiec  :lol: ) to się zgadzam w 100%  :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Re: Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #6 : 2004-11-02, 08:35 »
Cytat: kotka_Maxi

Nie bój się zostało naukowo zbadane, że rozmawianiem z kotem nie jest objawem choroby psychicznej.



Bardzo się cieszę! Cała moja familia gada z kotami jak potłuczona  :P


Piękny tekst, ale akapit o kocich dzieciach trzeba by zmienić. Zgadzam się z przedmówcami.
Zapisane

Tika

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #7 : 2004-11-02, 09:31 »
Cytuj

kotka_Maxi napisał(a):

Nie bój się zostało naukowo zbadane, że rozmawianiem z kotem nie jest objawem choroby psychicznej.

Uff - odetchnęłam z ulgą  :lol: .
Ja z moją Soyą rozmawiam baaaaaaardzo często. Na razie jest sama :(  i uważam, że jest jej to potrzebne, żeby czuła, że jest dla mnie ważna i że ją kocham :) .

A punkt 12 trzeba rzeczywiście zmienić - lepiej tam napisać jakie są konsekwencje niewysterylizowania kotki - ilość kotków jest przerażająca :shock: . Teraz nie pamiętam tych obliczeń, ale na prawdę byłam zszokowana jak przeczytałam jak duża może być populacja kotów z jednej kotki po 5 latach.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Re: Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #8 : 2004-11-02, 17:15 »
Cytat: kotka_Maxi
zostało naukowo zbadane, że rozmawianiem z kotem nie jest objawem choroby psychicznej.


Mam nadzieję, że nie dotyczy to tylko kotów... Tekst super!!!
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Re: Apel do opiekuna :)
« Odpowiedz #8 : 2004-11-02, 17:15 »

Blanka

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #9 : 2004-11-02, 17:47 »
Święte słowa ! Ja bym jeszcze dodała, że przy okazji Właściciel może się też dużo od kocia nauczyć np jak rozmawiać :) z ptakami za szybą... ale najważniejsze jest to, że to koty nas oswajają i wykorzystują do własnych celów :)
Zapisane

Eli

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #10 : 2004-11-02, 18:51 »
Cytuj

np jak rozmawiać  z ptakami za szybą

tudzież z muchami  :lol:

Cytuj

5. A za uszkami to kto mnie podrapie? I jeszcze pod bródką, po szyjce, po krzyżu i pupie, i jeszcze raz po całym kocie.

Oj, warto warto, dla tego słodnko uniesionego pyszczka, czekajacego na ciagle drapanie pod brudką :]
Zapisane

Kira

  • Gość
Re: Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #11 : 2004-11-02, 22:01 »
Cytat: kotka_Maxi
zostało naukowo zbadane, że rozmawianiem z kotem nie jest objawem choroby psychicznej.

a mysłalam ze tak  :lol:  jaka szkoda... :P
Zapisane

kociara

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #12 : 2004-11-04, 18:03 »
tEKSCIK NA 6
Zapisane

Tika

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #13 : 2004-11-04, 20:13 »
Suuuuuuuuper, że wprowadziłaś zmiany w punkcie 12 8) !
Teraz rzeczywiście ten tekst jest na 6 :D !
Zapisane

Sal

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #14 : 2004-11-05, 08:28 »
Za korektę - oklaski.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Apel do opiekuna :)
« Odpowiedz #14 : 2004-11-05, 08:28 »

Hermi93:D

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #15 : 2004-11-06, 15:14 »
Spodobało mi sie, sam/sama to wymyśliłeś/wymyśliłaś czy skądś ściągnełeś/ściągnełaś.
Zapisane

Ax

  • Gość
Apel do opiekuna :)
« Odpowiedź #16 : 2004-11-06, 15:44 »
po wprowadzeniu poprawy text jest na 6+!
Hermi-sądzę, że kotka_maxi raczej to sam/a napisał/a :) Aha- Hermi, masz śliczny emblemacik :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 25 zapytaniami.