Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: kiedy pierwsza ciaza  (Przeczytany 11035 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #60 : 2005-01-22, 20:48 »
Cytuj

...wlasnie dla jej zdrowia maja byc szceniaki


Buhaha.

Tyle powiem  :roll:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #61 : 2005-01-22, 21:26 »
Czanga... czy odpowiesz na moje pytania...? :roll:
Zapisane

zakla

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #62 : 2005-01-22, 21:56 »
Czanga sie obrazila i nie odpowie:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #62 : 2005-01-22, 21:56 »

NaNcY

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #63 : 2005-01-22, 22:02 »
jejku zabrałam sie za czytanie tego tematu i pożałowałam bo tylko sie zdenerwowałam co niemiara...

już niewiem co mnie najbardziej dobiło... i wiesz CZANGA co przyszło mi na myśl... oby nieudało sie suki pokryć...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #64 : 2005-01-22, 22:17 »
Jak ktoś bardzo chce to się uda... Myślę, że i tak bedzie w tym przypadku.
Zapisane

Anka

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #65 : 2005-01-22, 23:47 »
Czanga zrobi co zechce - ale myśle, że daliśmy jej torchę prawdziwej wiedzy do przemyślenia a nie tej obiegowej powtarzanej - niestety też przez zacofanych weterynarzy ( no nie takich zacofanych bo mają z tego niezłą kasę) .
Łatwo wykryć jaki to "reproduktor" - mozliwe , że jest to pies który ma prześwietlnie C lub D - co oznacza, że dzieci też to odziedziczą i ludziom których nie stać na 500 złotych za psa Czanga da prezent w postaci chorego psa wymagającego operacji za 4000. Ciekawe jak jej będą dziękować. Ale Czanga oczywiście o tym wie.....
Zapisane

cockermanka

  • *
  • Wiadomości: 58
    • WWW
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #66 : 2005-01-25, 13:14 »
Cytat: Anka
Łatwo wykryć jaki to "reproduktor" - mozliwe , że jest to pies który ma prześwietlnie C lub D - co oznacza, że dzieci też to odziedziczą i ludziom których nie stać na 500 złotych za psa Czanga da prezent w postaci chorego psa wymagającego operacji za 4000. Ciekawe jak jej będą dziękować. Ale Czanga oczywiście o tym wie.....


Tak,tak....wie....tak jak to,że dla zdrowia suki niezbędne są szczenięta.... :twisted:
Szkoda gadać.....zastanawiam sie tylko skąd bierze się tylu ludzi bez jakiejkolwiek wyobraźni :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane
cockermanka

Amstaffka

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #67 : 2005-01-25, 17:02 »
Szkoda słów,takich "hodowców"spotykam co tydzień na giełdzie,kiedy jeżdże po karmę dla psów.Zakupy robię doslownie pędem,,bo złość na ich głupotę mnie wręcz rozsadza!!!Sama mam trzy schroniskowe amstaffy i mój najmłodszy piesek jest właśnie od pani,która kryła swoją rodowodową sukę,psem z rodowodem-dokładnie nie wiem dlaczego maluchy nie miały metryki,i jak psiaki miały 4 tygodnie to trafiły razem ze swoją mamą do schroniska,bo się pani zabawa znudziła,bo za dużo roboty i nie tak to sobie wyobrażala.Działo się to w USA,więc glupota ludzka jest wszędzie niestety.Mama spotkała tą kobietę,to jej sąsiadka,jak pakowała "hodowlę"do busa i wzięła od niej Bronxa.Piesek przyleciał z mamą do mnie i rośnie na pięknego psa,nawet pan który jest sędzią się nim zachwyca :) ,ale to nie znaczy,że mam go zamiar rozmnażać!!!absolutnie nie!!!Czeka go kastracja,tak jak wykastrowany jest mój 12 letni pies i jak będzie wysterylizowana moja 15 mies.sunia.Z pseudohodowlami nie byłoby problemu,gdyby głupota zabijała :evill:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #68 : 2005-01-25, 17:20 »
Właśnie sobie to wszystko przeczytałam... rany totalna załamka. Normalni ludzie  - hodowcy z prawdziwego zdarzenia dbają o psy, starają się ulepszać rasę, a tu nagle trafi się jakaś durnota która kupi sobie pieska i rozmnoży bez rodowodu, mimo żre szczeniaki mogłyby mieć rodowód.. aż bierze człowieka...nie powiem co..  Wrde, mam nadzieje że rta jej suka jest bezpłodna , albo ten "wspaniały reproduktor" bo z tego co tu widzęnic dobrego nie wyniknie z głupoty changi...

Ludzie, a wiecie może z jakiej hodowli ona ma psa? jeśli tak to może zawiadomimy hodowcę o "genialnym" pomyśle durengo bachora?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #68 : 2005-01-25, 17:20 »

Amstaffka

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #69 : 2005-01-25, 17:23 »
No niestety u tego typu "hodowców" wszystko jest jak czeski film...
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 25 zapytaniami.