Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: WSPANIAŁY KONCERT!!!!!!!!!! (coś także dal fanów Nightwisha i innych zespołów)  (Przeczytany 1296 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
"W dniach 22 i 23 lipca Manowar wystąpi na festiwalu EarthShaker Fest w niemieckim Geiselwind. Będzie to jeden z dwóch występów Manowara w Europie.

Już dzień przed festiwalem rozpocznie się Mega Fan Convention. Niestety, na obydwie imprezy trzeba mieć osobne bilety, ale fani, którzy kupią komplet otrzymają za darmo miejsce parkingowe i kempingowe + niespodziankę od zespołu.

W chwili obecnej Manowar pracuje w studio nad nowym utworem, który zostanie zaprezentowany po raz pierwszy właśnie na tym festiwalu. Przewidziane są także inne niespodzianki na festiwal i na Mega Fan Convention.

Wg informacji na stronie www.manowar.com, Joey DeMaio dokonał osobistej inspekcji miejsca festiwalu. Jak donosi Joey zapowiada się na to, że będzie to największy show jaki fani widzieli."


JUŻ NIE  MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! msuze tam pojechać! muszęęęęę! i wszystkich fanówe heavy maetalu i nie tylko zapraszam, bo obok manowara wystąpią także : Children Of Bodom,Testament,Rhapsody!!! i wiele innych mniej znanych, ale swietnych zespołów!

Bilet na wszystko, czyli kompletny kosztuje 55 euro! to jest naprawde przystępna cena jak na taki spektakl biorąc pod uwagę fakt ze np do bolkowa na castle party bile kosztował w tym roku prawie 200 zł! Zapraszam naprawe!

Ja nie moge się już doczekać aż zobacze mojego kochanego boskiego Erica Adamsa na żywo!!!!!

i w czechach też będzie wspaniały koncert z udziałem manowara!

szczegóły tu: http://www.manowar.art.pl/
« Ostatnia zmiana: 2005-04-28, 12:00 autor agnes211 »
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
WSPANIAŁY KONCERT!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-02-02, 16:24 »
eee a już myślałam że w Polsce  :P  eh, chciałabym, chciała, i na chceniu się kończy... ale trzymam kciuki żebyś Ty pojechała, no wiesz a potem jakieś super fotki i relacja na FZ  :D
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: WSPANIAŁY KONCERT!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-04-28, 11:59 »
temat troszkę się rpzesunął ale go odświeżam z tego powodu że wiem że kilka osób lubi bardzo Nightwisch to ich poinformuje że nighrwish będzie na tym koncercie w czechach!!!

Zespół zagra razem z Rhapsody, Rage, Edguy, Nightwish i Hammerfall oraz wieloma innymi zespołami, podczas 3 dniowego festiwalu na Czechach. Wybieramy się tam całą załogą i mamy nadzieję, że zobaczymy was tam również. Bilety kosztują ok. 30 EUR co za takie zespoły na jednej scenie oraz 3 dni zabawy non-stop to prawie darmo. Wrażenia z poprzedniego roku są niezapomniane a ten festiwal zmiażdży wszystko!

więc zapraszam do Czech ;]
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Odp: WSPANIAŁY KONCERT!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-04-28, 11:59 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 23 zapytaniami.