Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: paszport i inne dokumenty  (Przeczytany 2820 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aaga

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #30 : 2005-02-23, 09:46 »
Alkomaty.... jeśli będzie to działało skutecznie i RÓWNO to dobra sprawa
Przewóz i papiery przewozowe.. może i trzeba ale nie sądzę żeby policja była o tym poinformowana. Oni wiedzą jedynie - i to tylko nieliczni - że musimy wozić ze sobą dokument zwierzaka... zajrzą do przyczepy bo chcą zobaczyć konika (zwłaszcza jeśli zatrzyma nas pani policjantka) a to jaki papier się pokaże - nie ma większej różnicy
Co do kursów: paranoja. Może niech zaczną szkolenia od TIR-owców wożących konie do Francji i Włoch...to by się przydało
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #31 : 2005-02-23, 10:58 »
jak narazie policja nie jest zbytnio poinformowana ale sądze, że skoro zrobili nakaz jeżdżenia z jakimiś papierami to policjantów będą doszkalać bo jeżeli nie to po co wogóle wymyślać takie paranoje?
przyczepką będzie można wozić tylko swoje konie o tylko swoją przyczepką no i tu jest problem bo jak masz kolege z którym normalnie jeździsz przyczepka ze swoim koniem i z jego to będzie problem
co do alkomatów to trochę kolejna paranoja ale będą działać tylko dla sędziów z tego co złyszałam... żeby przynajmniej oni byli trzeźwi jak wiemy po pijaku lepiej się jedzie ;P 8)  :lol:  :lol:
Zapisane

anieszka

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #32 : 2005-02-23, 14:00 »
alkomaty będą ale dla jexdzców - sedziwó nie obowiązują. zresztą teraz podpisuje się kartke że nie bedziesz zazywac srodkow odurzajacych i dopingujacych  w czasie trwania zawodow. Jak dla mnie moga sprawdzac w czasei trwania danego konursu a nie kiedy jest juz wieczor, ktos zrobi sobie ognisko a wtedy co? nawet piwka nie :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

paszport i inne dokumenty
« Odpowiedz #32 : 2005-02-23, 14:00 »

Wiedźma

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #33 : 2005-02-23, 14:24 »
[
Cytuj

obowiązują dwa paszporty hodowlany i sportowy


Paszport pzj (sportowy) jest potrzebny sportowcom, obowiazuje tak jak do tej pory. A paszport PZHK musza miec wszystkie konie.
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #34 : 2005-02-23, 14:34 »
a kto mi może powiedzieć coś więcej o tym sportowym paszporcie ??
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #35 : 2005-02-23, 15:20 »
jeśli jeździsz zawody regionalne bądź najniższe klasy - ll i l to nawet bnie trzeba sportowego a starczy karta identyfikacyjna konia - a nas uświadomiono że na sam paszport hodowlany tez byśmy l pojechały i se plułyśmy w brodę że niepotrzebnie ponad 20zł wydałysmy na karty idenyfikacyjne

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #36 : 2005-02-23, 15:33 »
aha to spoko. bo ja przy moim talencie to jeśli wogóle pozwolą mi wystartować  :lol: to zapewne nie wybije się ponad L-ę  :lol:  :P
Zapisane

Inwersja :*

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #37 : 2005-02-23, 17:27 »
anieszka alkomaty będą obowiązywać szczególnie sędziów rozmawiałam z moim trenerem zawodników również ale chodzi bardziej o sędziów i to przed startami wieczorem można pić :D:D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
paszport i inne dokumenty
« Odpowiedź #38 : 2005-02-23, 20:17 »
u nas raz jak opisywali konia to im miejsca nie starczyło a pisali nie dość że skrótami to jeszcze drobno i prawie jedno na drugim :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

paszport i inne dokumenty
« Odpowiedz #38 : 2005-02-23, 20:17 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.