Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Lecznica w Wieliczce!  (Przeczytany 1669 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Lecznica w Wieliczce!
« : 2005-06-09, 15:29 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 19:16 autor mysa »
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Odp: Lecznica w Wieliczce!
« Odpowiedź #1 : 2005-09-07, 22:21 »
w Wieliczce z czystym sumieniem mogę ci polecić lecznice na ul. Sienkiewicza jest niedrogi i indywidualnie podchodzi do zwierzaka, bada go, zaleca odpowiednie środki ale nie nalega na ich kupno jeżeli to nie jest konieczne
na Lekarce, jest wet, który potrafi jedynie usypiać zwierzęta (jest od dużych i malych zwierząt), psa mojej sąsiadki leczył na reumatyzm, a poprostu do łapy wrósł jej pazurek :-(, mojego psa uśpił (bo był stary), dał za dużą dawke szczepienia jamnikowi, po czym jakmik po 20 min. padł, uśpił również wiewiórke, bo stwierdził że może być wściekła ( była to młoda wiewiórka która potrącił samochód ;-( )
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Lecznica w Wieliczce!
« Odpowiedź #2 : 2005-10-29, 23:27 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 19:16 autor mysa »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Lecznica w Wieliczce!
« Odpowiedz #2 : 2005-10-29, 23:27 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Lecznica w Wieliczce!
« Odpowiedź #3 : 2005-10-30, 18:00 »
Cytuj
dał za dużą dawke szczepienia jamnikowi, po czym jakmik po 20 min. padł,

Z tym sie nie zgodze - nie da się dać zbyt dużej dawki szczepienia, ponieważ szczepienia sa a pojedyńczych ampułkach, kazda po jednej "porcji" obojętnie jakiej wielkosci jest pies zawsze daje sie tyle samo. predzej można by stwierdzic, ze pies doznal reakcji alergicznej na tą szczepionkę (zalezy czy przedtem byl szczepiony tym samym czy nie - reakcja wystepuje tylko po pierwszym razie), a w tym przypadku wina weta leży w tym, że nie ostrzegł, iż taka reakcja moze nastąpić, po drugiej stronie zaś jest wina właścicieli , że nie wrócili gdy tylko pies zasłabł.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 23 zapytaniami.