Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Musi zapisywać? ktory lepszy?  (Przeczytany 1547 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Musi zapisywać? ktory lepszy?
« : 2005-07-18, 14:55 »
Mam takie pytanie odnoście weterynarzy :)
A więc, czy wet musi zapisywać w komputerze czy gdzieś indziej dane, historie chorób, szczepienia itp.? Tam gdzie ja chodze z psem to tego nie robi. Z królikiem chodze do innego weta, a on tam zapisuje dokładnie wszystko o zwierzęciu, jego szczepienia, wszystko ma w komputerze. Teraz nie wiem czy również z psem nie zacząć tam chodzić, bo przecież lepiej jak wet ma wszystko w jednej garści...
Ogulnie robi na mnie wieksze wrażenie, bo przez szczepieniem o wszystko wypytał, zbadał uchola...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Werona

  • Gość
Odp: Musi zapisywać? ktory lepszy?
« Odpowiedź #1 : 2005-07-18, 15:44 »
Moim zdaniem chyba lepiej jest gdy zapisuje...hmm....
Zapisane

ESTI

  • Gość
Odp: Musi zapisywać? ktory lepszy?
« Odpowiedź #2 : 2005-07-18, 17:21 »
Dokładnie powinien zapisywać, bo nie jest w stanie pamiętać za miesiąc co podawał dzisiaj.

To konieczne w czasie leczenia, np. długotrwałego, gdyż w każdej chwili może zajrzeć w kartotekę i sprawdzić...albo jak Ty będziesz chciała zmienić weta, zawsze możesz poprosić o wydruk, żeby ten kolejny wiedział co zwierzakowi podawano itp.

Może spytaj go dlaczego tego nie robi?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Musi zapisywać? ktory lepszy?
« Odpowiedz #2 : 2005-07-18, 17:21 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Musi zapisywać? ktory lepszy?
« Odpowiedź #3 : 2005-07-18, 23:43 »
Właśnie chyba musze, bo jak nie zapisuje to jest to troche bez sensu. Musze mu wszystko od początku powiedziec np. że jest kastrowany, kiedy mial szczepienia, kiedy był odrobaczany itp.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Musi zapisywać? ktory lepszy?
« Odpowiedź #4 : 2005-07-23, 18:58 »
moj wet zawsze zapisuje wszystko. przynajmniej mozna sprawdzic, jakie leki pomagaja, a jakie nie, mozna sprawdzic jak zwierzak byl leczony, kiedy ma byc nastepne szczepienie, odrobaczanie itp. gdybym zgubila ksiazeczke zdrowia psa lub kota to wszystko mozna dowiedziec sie od weta.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami.