Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Ceny  (Przeczytany 5869 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

qlas

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #60 : 2003-05-28, 18:47 »
Moj chomik kosztowal 8 zlotych, karma "Koliber" 2,50 (600 ml),kupuje mu tez przysmaki ktore kosztuja około 2 zl. A szczurki to sa u nas po 10-15 zlotych.
Zapisane

Basiaw

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #61 : 2003-05-29, 10:08 »
[A co do karmy Megan - przecież tam jest bardzo dużo różnych składników, nawet orzeszki ziemne, które jak pewnie się orientujecie do najtańszych nie należą 8)[/quote]

*************
akurat orzechy ziemne sa absolutnie najtansze ze wszystkich orzechow :)
a co do cen karm, to w "moim" zoologicznym pokarm dla gryzoni na wage jest po 3,7 zł i po 5 zł za kg, ale jak sie nazywaja to nie wiem.

pozdrawiam
Zapisane

kareena

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #62 : 2003-05-29, 11:44 »
u mnie chomiki są po 5zł, szczury chyba 4zł ? nie wiem czy cenę szczura dobrze pamiętam.. karma chomicza = 2zł, troty: 4zł, [starcza mi na ponad miesiąc], kolba zapomniałam ile.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ceny
« Odpowiedz #62 : 2003-05-29, 11:44 »

Arek

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #63 : 2003-05-29, 12:46 »
Gliwice: Zuzia kosztowala 12 zł ale ceny szczurków są różne. Wahają sie od 7 zł - za dosyć 'dorosłe' szczury, po 10 no i najdrozsze własnie 12.. Klatka mnie kosztowała 42 zł - zgroza, ale czego sie nie robi dla sierściucha  :P Za trociny nie płace bo biore ze stolarni, są wg mnie najlepsze bo sam sobie oddzielam pył i daje takie akurat. Na jedzenie wydaje dużo kaski bo co chwile kupuje jakieś smakołyki. Mała pacza wiskas wystarcza mi na 2 tygodnie a kosztuje 1,50 ;) oprócz tego oczywiscie sucha karma w cenie ok 2,50.
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Ceny
« Odpowiedź #64 : 2003-06-01, 12:17 »
Ja za mojego prosiaczka dałam 25 zł (rozetka) a na leczenie jej wydałam 30 zł bo biedactwo było całe zarobaczone,wychudzone i pogryzione.Ale zgadzam się,w sklepach patrzą tylko na zysk,a przecież zwierzaki to nie sprzęt agd,który wystarczy sprzedać i nie trzeba się nim zajmować.Karmę kupuję w  Bielsku w sklepie zoologicznym w C.H.Sfera za ok.6,40 zł za 900 gram pokarmu podstawowego firmy Animals,kupuję też śwince koktajl firmy Animals za ok.2,50 za 200 g ale to kupuję gdzie popadnie i gdzie jest taniej.Chomiczkowi kupuję kolby ziaren-albo firmy Animals (ok.2,50 zł w zależności od sklepu,najtańsze są chyba w Tesco) albo fimy Pabemia (ok.2 zł-tylko w Auchan bo gdzie indziej  nie widziałam).Szynszyli kupuję pokarm firmy Koliber-jest dobry i niedrogi (ok.3,50 zł za 25 dag) i zwierzaczkowi bardzo smakuje,próbowałam inne karmy ale moim zdaniem nie są one aż tak dobre.Ale zróżnicowanie cenowe jest ogromne.Z moich obserwacji wynika,że najdrożej jest (jeśli chodzi o ceny zwierząt) w sklepach zoologicznych przy hipermarketach i dużych centrach handlowych,prawdopodobnie dlatego,że do takich sklepów wybierają się całe rodziny i spacerując pasażem handlowym widząc malutkie świnki,króliczki itp dzieci zaczynają żebrać żeby im kupić zwierzaczka choć może nigdy wcześniej nie myślały o króliczku, albo też (druga ewentualność i tak było w moim przypadku) liczą na litość ludzi o miękkich sercach,którzy widząc chore,zaniedbane zwierzątka kupują je by się one nie męczyły (w ten sposób wzbogaciłam się o świnkę i szynszylę-ja nie żałuję choć czasem nie wiem w co ręce włożyć mając tyle zwierząt i gdy każde zebrze o jedzenie :)-ale zostając w sklepie prawdopodobnie by padły).A karmę moim zdaniem najlepiej jest kupować w hipermarketach bo są nie tylko tańsze ale też szybciej schodzą i sklep sprowadza nowe i jest pewność,że jedzonko jest świeże,poza tym można samemu obejrzeć dokładnie pudełko,spojrzeć na datę ważności,potrząsnąć.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #65 : 2003-06-01, 12:53 »
OO... jaka wypowiedź... LOL ^_^
Zapisane

Gerda

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #66 : 2003-06-08, 16:29 »
Ja nie mogę powiedzieć, że sklepy zoo w moim mieście liczą na same zyski  8)  Zwierzęta, które w nich kupowałam, zawsze były zdrowe, a chore były oddzielane od innych (np. chomiczek był chory i został oddzielony od reszty, miał do dyspozycji całe akwarium). Zwierzakom błyszczy się sierść, są ciekawskie :wink: Pokarm jest zawsze świeży, nie ma w nim robali, zwierzęta żyją w dobrych warunkach, często mają wymienianą ściółkę, dostęp do świeżej wody itp. nie mogę złego słowa powiedzieć :).
Co do karmy megan, nie wiem czy to jest ta karma, ale na wiaderku napisane jest Eva Poz 1000 ml kosztuje 4 zł 3000 ml 9zł jest jeszcze 5000 ml i 10000 ml ale cen nie znam  :?  Nio rozpisałam się, kończę  ;) papa
Zapisane

mar-rol

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #67 : 2003-06-08, 18:41 »
Ale różnica- 2 złote!!
Jak stać gogoś na jej utrzymanie to nie zbankrutuje!!!!!!!!!
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #68 : 2003-06-08, 22:55 »
słuchajcie, ja szukam karmy PRESTIGE
przez pewien czas była koło mnie... a teraz nie ma!!! może była droga 6zł za pół kilograma chyba, ale była świetna!! jak krtoś cos wie bardzo proszę dać znać@
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ceny
« Odpowiedz #68 : 2003-06-08, 22:55 »

Tan

  • Gość
Ceny
« Odpowiedź #69 : 2003-06-10, 19:42 »
W moim znajomym, małym zoologiku jest szynszyl wraz z klatką za 80 zł. Szynszyl jesz szary, jednoroczny, zdrowy - oddany, bo właścicielka wyjeżdżała. Klatka jest duża (nawet bardzo), srebrna, nie malowana żadną farbą, z trzema półkami wypoczynkowymi, poidełkiem i domkiem dla szynki.

Proszę, zajrzyjcie do tematu "Wazne !!! Szynszyl a wyjazd !". Na tym waży się cała moja przyszłość z tym szynszylem.

...A on jest taki smutny...
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.