Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Sopot Festival 2005 :P  (Przeczytany 4700 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #60 : 2005-09-05, 09:10 »
Bolshe gdzie Ci ludzie mają oczy i uszy? :|
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #62 : 2005-09-05, 13:37 »
Nefra, ja uwazam, ze ona nie dawała pieniedz, dlatego ze ma "dobre serce", bo wcale taka nie jest, tylko dlatego, zeby niby zablysnac, jaka to ona dobra i hojna dla innych, bo i tak nie ma co z kasa zrobic, bo ma nadmiar :/
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedz #62 : 2005-09-05, 13:37 »

Baś

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #63 : 2005-09-05, 13:45 »
Na Mandaryne Reniek (pamietacie go jeszcze? :lol: ) wysłał chyba razem z rodzicami cos ojkoło 30 smsow i nie jest on bynajmniej jej fanem :lol:
A pozatym, Mast, nawet ty lepiej śpiewasz od Mandaryny, ona wyszła na scene jakby nigdy nie śpiewała żadnej piosenki i nie slyszala zadnych melodyjnych utworów. Normalnie taka pompa z niej była :lol:
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #64 : 2005-09-05, 15:18 »
"nawet Ty" ? ! słucham ? ! ja mam piękny wprost anielski głos :P
Zapisane

Baś

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #65 : 2005-09-05, 15:26 »
"nawet Ty" ? ! słucham ? ! ja mam piękny wprost anielski głos :P
chodzilo mi o to ze jesli nie uwazasz sie za idealnego ;P dobra. nawet JA! śpiewam lepiej od Mandaryny :lol:
a co do smsow. Sprostowanie: Reniek wysłał około 100 smsów xD
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #66 : 2005-09-07, 23:40 »
slyszalam ze ona na koncercie potrafi powiedziec "a teraz wyjmujemy komorki i wysylamy smsa na mnie!!".. wiec nie ma sie co dziwic ze ma miejsce..
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #67 : 2005-09-08, 20:45 »
Nefra, kurczę, link nie działa :( no i moze jestem kolejna głupia i naiwana ale żal mi się zrobiło dziewczyny (Mandaryny). Wszyscy się teraz z niej nabijają, wyzywają od idiotek itd. nawet jej nie znając. A to że śpiewac nie potrafi to już inna sprawa, ale rózne "miłe" komentarze chyba możecie sobie darować :?

znalazłam http://media.putfile.com/mandaryna2 :P
« Ostatnia zmiana: 2005-09-08, 21:39 autor Essey »
Zapisane

Tyna

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #68 : 2005-09-08, 21:54 »
Charon a co ty masz do Dody? Ja ją bardzo lubie. I moim zdaniem ma świetny głos. A moim zdaniem jej wizerunek jest fajny, bardzo lubie. Moim zdaniem ubiera sie jak ubiera (wiem ze to głupie ale napisze) jak to mówiła moja Ś.P. babcia "trzeba pokazywac sie w miniówkach itd. jak sie jest młodym i sie ma co pokazac bo potem juz nie bedzie kiedy". I przyznaje jej całkowitą rację! A tak wogóle nie rozumiem - patrzysz na to jak wygląda i jak sie śmieje?? Bo ja na to jak śpiewa, bo chyba od tego był ten festwial. A śmiech Dody - powiem szczerze że moim zdaniem jest świetny, śmieszny i wogóle spoko.

Mandaryna na 2 miejscu... Poplułam telewizor, tak sie śmiałam... i całkowiecie nie rozumiem ... eh... szkoda gadac...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedz #68 : 2005-09-08, 21:54 »

Apiska

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #69 : 2005-09-10, 13:53 »
Ogladałam dziś powtórki Sopotu i trafiłam an Mandaryne, haha :D
Dobra jest, zero talentu, naprawde...Ale wiecie, ja śpiewam pod prysznicem tak jak ona, wiec moze jednak i ja mam talent? :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Sopot Festival 2005 :P
« Odpowiedź #70 : 2005-09-12, 22:41 »
No tak, Polska.Skoro dla naszych rodakow najwieksza atrakcja Festiwlau w Sopocie byla mandaryna to... zbyt wysokiego poziomu nie reprezentujemy.
Dlaczego nie wspominacie nic o innych gwiazdach (a wlasciwie jedynych bo takiej pomaranczki gwiazdka nazwac raczje nie mozna)

Ja najbardziej przezywalam wystep Lemara w duecie z Natalia Kukulska,to moj ulubiony wokalista,kocham LEMARA!!!! :wink:
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.