Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Heidi 20.07.06r-30.11.07r  (Przeczytany 1648 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Heidi 20.07.06r-30.11.07r
« : 2007-11-30, 21:41 »
Odeszła. Zostawiła stado, zostawiła mnie. Pozostała dziura w sercu, okropny żal. Była jeszcze młoda, mogła cieszyć się życiem. Nie było jej to dane…
Heidi, mój złośliwy, wredny czarnuszek. Szczur z prawdziwym charakterem, ze swoimi humorkami. Prawdziwa niedostępna terrorystka. Gnębiła każdego szczura, który dołączał do stada. Gryzła broniąc swojego terenu.
Ostatni miesiąc jej życia to była walka. Walka z chorobą, której nie da się wygrać. W ostatnie 2 tygodnie życia zmieniała się w kosteczki porośnięte coraz rzadszym, nastroszonym futerkiem. Każde wzięcie jej na ręce, sprawiało mi kłopot, była taka krucha, tak mała.
Znalazłam ją przed chwilą, sztywną choć jeszcze ciepłą.
Może to zabrzmi okrutnie, bezdusznie, ale ciesze sie, że odeszła. Wiem, że teraz nie cierpi, że nic jej nie dolega, że nie czuje.
Po raz pierwszy żegnam szczurka. To na prawdę/ort beznadziejne uczucie. Mimo ulgi, czuje tak straszną pustke...

Żegnaj Słoneczko. Nigdy Cie nie zapomne.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 22 zapytaniami.