Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PsIaPsIóŁy?? :)  (Przeczytany 658 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OkTaWiA

  • Gość
PsIaPsIóŁy?? :)
« : 2003-05-13, 16:42 »
no więc tak :) chyba pisałam że mam myszkę z przyjaciółką na spółkę :) To łaciatą :P ale stwierdziłyśmy że takie przenoszenie to dla niej zbędny stres więc postanowiłyśmy,że MAIK (nasz myszka)zostanie u Izy(mojej przyjaciółki)a ja sobie kupię nową :) No i kupiłam wczoraj maluśką myszę,czarna śliczniutka.Największy problem to chyba to,że jest jeszcze b.malutka bo nie ma jeszcze misiąca chyba(tak mi się wydaje ze względu na to że kiedyś miałam hodowlę i myszki w wieku 4 tygodni tak wyglądały).no i myślę sobie że kupię drugą,rudą samiczkę jutro(jej siostrzyczkę :P ) tylko mam pytanko.czy jak podrosną nie będą się gryzły??bo wiem że u samców zdarza się że dwa samce się gryzą,czy u samiczek jest to samo??pytam bo nigdy nie miałam dwóch myszek,zawsze miałam parki,ale teraz parki nie chcę bo znowu się zaczną rodzić itd :P hehe.no więc jak myslicie??jeszcze jest kłopot z oswojeniem bo nie mam pojęcia jak ją złapać,przekonać do siebie bo strasznie mała jest i szprytna :P i nie mam jak :P ale to się jakoś załatwi :))
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
PsIaPsIóŁy?? :)
« Odpowiedź #1 : 2003-05-13, 18:16 »
O ile wiem, dwie samiczki, jeszcze z tego samego miotu się nie gryzą. Powinny się polubić. Ja miałam tylko 1 parkę i teraz będą maluchy :)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 22 zapytaniami.