Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Czy wierzycie w duchy?  (Przeczytany 7112 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #60 : 2004-12-29, 19:23 »
Cytat: Odissa
Nie wierze w to co opisuje Cut

Taaa? A co ja opisałam?  :chytry:
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Odissa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #61 : 2004-12-29, 19:25 »
chodzi mi o ten swiat duchowy i niematerialny czy cosik w tym stylu  :)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #62 : 2004-12-29, 19:30 »
Cytat: Odissa
a te duchy kture widziala jaska to wszystko są skutki depresji , przemęczenia lub stanu pólsnu

Wiesz depresji to raczej nie mam, bo to za dużo słowo...mozliwe ze skutki polsnu, nie wiem...
Ale ja bym wolala, zeby to kiedy zobaczylam Bete było spowodowane jej myślenie o mnie (ale to chyba nie mozliwe)
W sumie ten 1 raz to sie dopiero co obudzilam i wtedy co Bete zobaczylam tez bylo po przebudzeniu, wiem polsen jest mozliwy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #62 : 2004-12-29, 19:30 »

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #63 : 2004-12-29, 19:31 »
No dobrze, to ja może wyjaśnię ;)
Wierzę w istnienie duszy. I to nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Wierzę, że po śmierci coś nas czeka... Nie neguję reinkarnacji... Nie wiem, czy po śmierci idziemy prosto do miejsca przeznaczenia, czy też może błąkamy się po tym lub innych światach ;) Wierzę w świat Ducha. Nie wiem, czy poza naszą planetą istnieje inteligencja (=kosmici ;) ), ale sądzę, że jest to bardzo prawdopodobne. Wierzę w istnienie zjawisk paranormalnych...
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

anka1992

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #64 : 2004-12-29, 19:36 »
jasne, że wierze w duchy!! nigdy żadnego nie widziałam ale mam bujną wyobraźnię :D ... moim zdaniem kosmici też istnieją, może nie długo zdecydują się odwiedzić ZIEMIE.. :P
Zapisane

Odissa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #65 : 2004-12-29, 19:42 »
Cytuj

Wierzę w istnienie zjawisk paranormalnych...

Z tym sie zgadzam, takze w to wierze
Ale co do duszy zwierząt mialabym wątpliwoscie , jest to forum zwiarzęce wiec zaraz bedziecie po mnie jeżdzić ze mówie ze pies czy kot nie ma duszy. ma tylko inną. Dusza to wolna wola. Wedlów mnie animalsy nei mają do końca wolnej woli , mają instykt. owszem maja ludzkie uczucia lecz co do duszy w pelnym tego slowa znaczeniu mialabym zastrzerzenia. wedlug mnie jest dusza1 i dusza2, dusze1 ma czlowiek a dusze2 ma cala reszta-rosliny, animalsy, kamienie itp.
co do "miejsca przeznaczenia" chodzi ci chyba o niebo, w ktore tesh zresztą nie wierze(ateistka ze mne) wierze w reinkarnacjie i naturalną apokalipse czyli np. jakas klęska zywiolowa jak w "pojutrze", jakis kataklizm czy cos w tym stylu ale to dopiero jak Matka Ziemia sie nami znudzi albo jak ją juz calokowiceie zniszczymy. Mam nadzieje ze zrozumiecie mnie co do tej duszy i nie bedzie zarzutów w stylu "animalsy maja dusze"
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Do Jaśki
no moze depresja to silne slowo ale bylas zalamana z tęsknoty wiec sie nie dziwie ze widzialas duzo rzeczy
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #66 : 2004-12-29, 20:00 »
tu mozesz porozmawiac o tym czy zwierzeta mają dusze czy nie... http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=15271  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #67 : 2004-12-29, 20:13 »
czy wierzę? nie odpowiedziałam, bo musiałabym zaznaczyć trzy odpowiedzi  ;)
1 pewnie, że tak
2 jasne widziałam kilka razy
3 sama jestem duchem z tym, żenie nawiedzam forumowiczów.

i jak to zakwalifikować :?:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #68 : 2004-12-29, 20:42 »
Powiem wam tak, mózg i umysł to dwie różne rzeczy, mózg potrzebuje ciała, aby na nim żerować, umysł potrafi "żyć" sam, bez niczyjej pomocy...a jeśli może żyć, może istnieć, to i może trwać bez ciała...wiecznie...

To nie moje głupie wymysły, tylko potwierdzenia amerykańskich naukowców...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedz #68 : 2004-12-29, 20:42 »

Jaśka

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #69 : 2004-12-30, 09:11 »
Cytat: pao
czy wierzę? nie odpowiedziałam, bo musiałabym zaznaczyć trzy odpowiedzi  ;)
1 pewnie, że tak
2 jasne widziałam kilka razy
3 sama jestem duchem z tym, żenie nawiedzam forumowiczów.

i jak to zakwalifikować :?:

Czyli znaczy że wierzysz  ;) Jesteś duchem?? :shock:  To ja się ciebie boje!!  :lol:
Essey zgadzam się, a gdzie to wyczytałaś albo usłuszałaś ???
Zapisane

Odissa

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #70 : 2004-12-30, 09:34 »
Cytuj

Essey zgadzam się, a gdzie to wyczytałaś albo usłuszałaś ???

tez sie zgadzam i dopisuje sie do pytania powyzej ;)
Zapisane

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #71 : 2004-12-30, 13:05 »
Cytat: Odissa
jest to forum zwierzęce wiec zaraz bedziecie po mnie jeżdzić ze mówie ze pies czy kot nie ma duszy

Nie mam takiego zamiaru... ;) Ja wierzę, że zwierzęta mają duszę. Nie dzielę duszy na podrodzaje. Według mnie dusza jest jedna. Zresztą tu chodzi chyba raczej o kwestię zdefiniowania tego, co rozumiemy pod pojęciem "dusza". ;)

Cytat: Odissa
co do "miejsca przeznaczenia" chodzi ci chyba o niebo, w ktore tesh zresztą nie wierze(ateistka ze mne)

Chodzi mi o miejsce przeznaczenia. Nie wiem, czy to jest niebo. Wydaje mi się, że będąc tu, na ziemi, nie możemy wiedzieć jak wygląda to nasze "niebo". Czy jest to taki świat jak nasz, tylko bez istnienia zła, czy jest to po prostu trwanie w Przestrzeni...  :?:

Cytat: Odissa
Mam nadzieje ze zrozumiecie mnie co do tej duszy i nie bedzie zarzutów w stylu "animalsy maja dusze"

Rozumiem co masz na myśli. Każdy ma prawo do własnego zdania.
"Animalsy mają duszę", ale to nie jest żaden zarzut w stosunku do Ciebie, tylko moje odczucie, ok? ;)
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Essey

  • Gość
Czy wierzycie w duchy?
« Odpowiedź #72 : 2004-12-30, 15:43 »
Oglądałam piękny program na temat duchów i siły umysłu na Discovery Science. W ogóle to świetny program, uwielbiałam na niego patrzeć dokuki nie pokazał się "śnieg" i teraz już go nie mam. Ale jak macie to oglądajcie, tam bardzo często jest o duchach i o kosmosie itp. ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.