Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Uważajcie  (Przeczytany 536 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Uważajcie
« : 2003-10-27, 18:12 »
Wiem, ze to dla wiekszości oczywiste.. Ale przez te dwa powody moje chomisie sa na tęczowym mostku :/..

1. (Łatka). Przed blokiem rosły piękne mlecze... Zrywałam liscie, dokładnie je myłam, kilka razy... aż w końcu Łatka mi umarła :(.. weterynarz cos wspominał o tym, ze psy na to mogły nasiusiać.. z restzą zapomniałam, ale uważajcie.

2. (BoBiś). Dostał kolbę. Przysięgam, ze go nie głodziłam, wręcz przeciwnie, przy sprzataniu klatki znajdowałam mase jedzenia, którego nie zjadł. Ale BoBiś to w końcu chomik, był bardzo przepadzity.. Odgryzł spory kawałek kolby, cudem włozył go do policzków... kolba uszkodiła mu te woreczki miał ropnia. Długo go leczylismy, mama tak jak wet kazał zastrzyki robiła, juz było coraz lepiej, ale umarł..
Zapisane

olc!a

  • Gość
Uważajcie
« Odpowiedź #1 : 2003-10-27, 18:32 »
Magdaland... :cry: współczuję.......... :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Uważajcie
« Odpowiedź #2 : 2003-10-27, 19:43 »
moj pierwszy chomik tez zginal z mojej winy..ale mialam wtedy 9 lat...
Poszlam z nim na spacer...i wlazl do kaluzy, zapalenie pluc gwarantowane a potem smierc. Nie robcie tego nigdy..ale i tak uwazam ze tu na forum sa sami odpowiedzialni ludzie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Uważajcie
« Odpowiedz #2 : 2003-10-27, 19:43 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Uważajcie
« Odpowiedź #3 : 2003-10-28, 18:20 »
Ja dawniej nie bylam ani troche odpowiedzialna, za mało wiedziałam o chomikach.. Przypomniało mi sie teraz, ze ja Łatke raz kąpałam :/.  Nalałam letniej wody do miseczki ja włożyłam, potem suszyłam owiniętą w kołderki dla lalek Barbie..
Zapisane

olc!a

  • Gość
Uważajcie
« Odpowiedź #4 : 2003-10-28, 19:16 »
Też kiedyś wykąpałam swojego chomiczka :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Uważajcie
« Odpowiedź #5 : 2003-10-28, 20:22 »
Ja jak byłam mała miałam świnki morskie, psa i węża. Świnki były jak pluszowe misie. Naszczęście mama pilnowała żebym ich nie "przytuliła na śwmierć". Wąż był fajny ale trochesiego bałam.... a pozatym jadł myszki. Nigdy w życiu węzy...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 23 zapytaniami.