Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: telefony telefony :P:P  (Przeczytany 2064 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AgaŚ

  • Gość
telefony telefony :P:P
« Odpowiedź #30 : 2003-11-17, 14:29 »
Cytat: Ewelinka
A ja mam chyba najuboższy w bajery model Siemensa-A 40, ale za to chodzi bez zarzutu, chyba troche w tym prawdy ze im mniej skomplikowany układ tym trwalszy :-) Ogólnie podobają mi się wszystkie modele Siemensów, a najbardziej A50, MT 50, no i ten najnowszy M 55, na razie ze wzgledów finansowych nie zamierzam go wymieniac na nowszy model  :wink:  :wink:  :wink:


Ewelinka, a moi marzeniem jest (byl) siemens MC60  :roll: Niestety jest tylko  w erze, a staruszek sie uparl ze  Idea i jush!!!!!!! Wrrr..... a tam nie ma zadnych fajnych..... w erze jesce zajebisty sagem byl.  :cry: I moglam je miec od koloru do wyboru!!!! A tak.... pozostalo mi zamienic mojego siemensa c45 na motorole E365 (chyba) ktora musialam narazie oddac bo bateria trzymala 1 dzien..... :evil:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
telefony telefony :P:P
« Odpowiedź #31 : 2003-11-17, 14:30 »
Cytat: Ewelinka
A ja mam chyba najuboższy w bajery model Siemensa-A 40, ale za to chodzi bez zarzutu, chyba troche w tym prawdy ze im mniej skomplikowany układ tym trwalszy :-) Ogólnie podobają mi się wszystkie modele Siemensów, a najbardziej A50, MT 50, no i ten najnowszy M 55, na razie ze wzgledów finansowych nie zamierzam go wymieniac na nowszy model  :wink:  :wink:  :wink:


Ewelinka, a moi marzeniem jest (byl) siemens MC60  :roll: Niestety jest tylko  w erze, a staruszek sie uparl ze  Idea i jush!!!!!!! Wrrr..... a tam nie ma zadnych fajnych..... w erze jesce zajebisty sagem byl.  :cry: I moglam je miec od koloru do wyboru!!!! A tak.... pozostalo mi zamienic mojego siemensa c45 na motorole E365 (chyba) ktora musialam narazie oddac bo bateria trzymala 1 dzien..... :evil:
Zapisane

k_lap

  • Gość
telefony telefony :P:P
« Odpowiedź #32 : 2005-01-04, 15:07 »
Nokia 3510i. A podoba mi sie Nokia 6600. Tylko ze dla mnie w sumie telefony sa tylko do dzwonienia i smsowania... nie przywiazuje duzej wagi do tego jak wyglada i czy ma mnostwo bajerow. Dla mnie wazne jest by telefon byl wygodny i praktyczny w tych celach do ktorych powinien sluzyc.
Zapisane

Forum Zwierzaki

telefony telefony :P:P
« Odpowiedz #32 : 2005-01-04, 15:07 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.