Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)  (Przeczytany 3770 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
Same ankiety o psach tu tylko są, więc postanowiłam założyć jakąś o kotkach:)
Pytanie jest następujące-jakiego żwirku używa Twój kot?
Mój Benka :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #1 : 2003-12-07, 10:22 »
ja uzywam tego najtanszego :P ale nie jets to tak z emoim kotom jest obojetnie. Musza miec bardoz drobny zwirek bo do grubszego nie zechca sikac przynajmniej Maja :roll:
Zapisane

navel

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #2 : 2003-12-07, 10:31 »
heh ja NARAZIE nie mam tego problemu, bo nie mam kota, ale już niedługo...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedz #2 : 2003-12-07, 10:31 »

Ax

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #3 : 2003-12-07, 11:38 »
Cytat: navel
heh ja NARAZIE nie mam tego problemu, bo nie mam kota, ale już niedługo...


navel, a jaki w tym problem? ;)
Zapisane

navel

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #4 : 2003-12-07, 11:59 »
Cytat: Axell
[..]



navel, a jaki w tym problem? ;)

problem, który żwirek bedzie najlepszy ;)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #5 : 2003-12-07, 12:17 »
Moja Kyć ma Sanicat oraz taki tani zbrylający, brązowy, mam go dla ogonów ale ;) ...
Zapisane

awangarda

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #6 : 2003-12-07, 20:13 »
eee moj kot to sie glownie na worze zalatwia a kuwete ma napelnoina tylko ziama bo w zime mniej wychodzi w lato wogole kuwety nie ma...a w zime ja mu do kuwetyu wsypuje ten najtanszy zwirwek z tesco wymieszany z pigwa,...tzn mialam jakis stary worek pigwy w piwnicy... jest pigw jeszcze wogole??
Zapisane

Sal

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #7 : 2003-12-08, 07:43 »
Ja kupuje jakiś w Inter Marche (nazwy nawet nie pamiętam  :oops: ). Koty go zaakceptowały, a że jest tani (10 zł za 10 litrów) wymieniam nie oszczędzając.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #8 : 2003-12-10, 16:39 »
Nie mam kociaka, ale dawniej moje kociaki uzywaly roznych zwirkow (z reszta te 4 lata temu byly troszke inne zwirki popularne na rynku)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedz #8 : 2003-12-10, 16:39 »

Ax

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #9 : 2003-12-11, 20:44 »
Cytat: TiGGy
Nie mam kociaka, ale dawniej moje kociaki uzywaly roznych zwirkow (z reszta te 4 lata temu byly troszke inne zwirki popularne na rynku)


TiGGy, a co się stało z Twoimi kotkami?
Zapisane

darude

  • Gość
hmm
« Odpowiedź #10 : 2003-12-14, 10:53 »
moj uzywa super cat's czy jakos tak zielony :P uzywa nie narzeka ale ja narzekam zbryla ok wszystko pieknie ladnie wydajny ale mnie NIE KOTA wkurza intensywny lawendowy zapach kiedy kociambr sie zalatwia  :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #11 : 2003-12-14, 16:43 »
Benek, kiedyś Catsan, ale za drogi :?
Zapisane

Ax

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #12 : 2003-12-14, 19:05 »
Cytat: Wiktoria
Benek, kiedyś Catsan, ale za drogi :?

A jaki kolor Benka? :)
A Catsan się zbryla, czy nie?
Zapisane

darude

  • Gość
no wlasnie...
« Odpowiedź #13 : 2003-12-14, 19:45 »
kolega uzywa zwyklego benka od dlugiego czasu i mowi ze jest naprawde ok...ale hmm ja mam pytanko...jaki w ogole zwirek tani a naprawde dobry polecacie...co dobrze pochlania zapachy sam nie wydajac tego np lawendowego..no i taki ktory dobrze zbryla ??
Zapisane

Ax

  • Gość
Re: no wlasnie...
« Odpowiedź #14 : 2003-12-17, 15:12 »
Cytat: darude
kolega uzywa zwyklego benka od dlugiego czasu i mowi ze jest naprawde ok...ale hmm ja mam pytanko...jaki w ogole zwirek tani a naprawde dobry polecacie...co dobrze pochlania zapachy sam nie wydajac tego np lawendowego..no i taki ktory dobrze zbryla ??

Ja też zwykłego, chyba że nie ma w hurtowni, to zielony las(prawie w ogóle nie pachnie :roll: ) i jestem zadowolona ;) pochłania zapchy, zbryla się... :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: no wlasnie...
« Odpowiedz #14 : 2003-12-17, 15:12 »

darude

  • Gość
Re: no wlasnie...
« Odpowiedź #15 : 2003-12-17, 23:00 »
Cytat: Axell
[..]


Ja też zwykłego, chyba że nie ma w hurtowni, to zielony las(prawie w ogóle nie pachnie :roll: ) i jestem zadowolona ;) pochłania zapchy, zbryla się... :wink:



hmm ok to jak kociak wykorzysta juz super cat's polece po benka....serio nie przeszkadza mi powiedzmy..zapach brise - lawendowy..w szafie..zeby odstraszac mole..bo lawenda ladnie pachnie..ale ten zwirek wrecz CUCHNIE ta lawenda  :? no  i niech im sprzedaz spada phi..kupie sobie benka :) dzieki WAM :)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #16 : 2003-12-18, 13:48 »
Cytat: Axell
TiGGy, a co się stało z Twoimi kotkami?
Cytuj


To bylo juz dosc dawno... mieszkalam jeszcze z babcia, i niestety nie mielismy szczescia do kotkow :( Jeden wpadl pod pociag ( a dokladniej kolejka WKD czyli Warszawska Kolej Dojazdowa, takie podmiejskie cóś) i niestety :cry: Kolejny mial raka watroby i nie udalo sie go odratowac, jeszcze jeden zostal znaleziony jako juz stary kocur, i nie byl z nami dlugo. A kot, ktorego mialam w nowym mieszkaniu, czyli tu, gdzie mieszkam obecnie, zostal oddany po niedlugim czasie z powodu na alergie brata :( Na szczescie na psia siersc brat nie jest uczulony! :)
Zapisane

Ash

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #17 : 2004-02-10, 09:07 »
Podnosze z pytaniem, czy ktos uzywal zwirku o nazwie "belamy"? Ostatnio kupilam, bo w sklepie nie bylo dotad uzywanego przez moje koty CBE+, ale jeszcze nie otworzylam opakowania. Babka w zoologu mowila, ze podobny do CBE+, moze troche gorszy. Z "plusa" bylam bardzo zadowolona, bo nie smierdzi, bryli sie ladnie, bardzo wydajny; jedyny minus, ze roznosi sie potwornie.  Zobaczymy, jak ten belamy...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #18 : 2004-02-10, 09:44 »
Eee... dla mnie to czarnqa magia te zwirki :P Nie wiem czym one sie roznia ani nic se se se ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #19 : 2004-02-10, 10:13 »
ja mam 3 koteczki i narazie nie szalejemy ze  żwirkami ;)
Zapisane

navel

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #20 : 2004-02-10, 10:31 »
ostatnio znalazłam stronkę z testami żwirków, jest ich tam naprawdę dużo, a zresztą sami zobaczcie ;) http://www.koty.pl/home/porady/index.php?show=zwirki
Zapisane

Forum Zwierzaki

Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedz #20 : 2004-02-10, 10:31 »

anneri

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #21 : 2004-02-10, 11:13 »
Moje uzywaly CBE+ ale juz mam dosc odkurzania calego mieszkania zwlaszcza ze kicia jest poldlugowlosa...mozecie sobie wyobrazic...

Teraz mam Hiltona...to polecono mi w sklepie mowiac ze sie nie roznosi i wcale nie elektyzuje sie...jeszcze nie otworzylam - ale widac ze jest bardzo drobny...Znacie ten zwirek...?
Zapisane

Kira

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #22 : 2004-02-10, 19:10 »
:roll: a moja kotka zadnego zwirku nie uzywa ma kuwete 2-u warstwowa >>tzw. ora z dziurkami i dó :)  i nie ma zadnego problemu......
jak byla malutka tzw 11 lat tenu to uzywalismy piasku lub gazet podartych  teraz nic nie ma wrzucane i jest oki.. :wink:    :P  nie widzi roznicy pozdrofka :)  :roll:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #23 : 2004-02-10, 23:54 »
Hilton compact, zbrylajacy, blablabla.... W Bomi 5 litrów za 9,89...
Zapisane

iwa

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #24 : 2004-02-11, 08:04 »
widziałam taką kuwetę z dziurkami.fajny wynalazek,tylko jak kotek zrobi siusiu to trochę bardziej smierdzi :) ale fajowe,bo nie ma żwirku na całym domu :)
Zapisane

Ax

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #25 : 2004-02-11, 18:28 »
Jak się ma GRZECZNEGO*(normalnego) kotka, to z krytą teżnie ma problemu rozsypywania,chyba, że chodziło Ci o roznoszenie na łapkach...ja nie mam tego problemu z roznoszeniem na łapkach :wink:
*Axel, jak sobie przypomni, że przecież w kuwecie leżey jeszcze jego skarb, to idzie do łazienki, jedną łapką odchyla drzwiczki, drugą zaś wyciąga żwir z kuwety :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #26 : 2004-02-11, 19:57 »
chodziło mi o łapki.bo mania to zawsze pół godziny siedzi w kuwecie i macha łapką i potem biegnie na dom z prezentem żwirkowym :wink:
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #27 : 2004-02-11, 21:22 »
ktos uzywa biocats? w sklepie widzialam i tak mysle czy moze tego nie kupic kiedy bedzie kotek w domku.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedz #27 : 2004-02-11, 21:22 »

szylka

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #28 : 2004-02-13, 11:47 »
moja kicka uzywa czasem pussy
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Żwirek, którego używa Twój kociamberek :)
« Odpowiedź #29 : 2004-02-13, 17:51 »
To nikt nie używa Hiltona oprócz moich kotów??
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 27 zapytaniami.