Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prawda czy fałsz??  (Przeczytany 543 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dunieczka19

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« : 2004-02-26, 19:47 »
Słyszałam niedawno że podobno nie można karmić królików z rasy miniatórka jedzeniem dla zwykłych królików bo podobno wyrastahą olbrzymy :?:  Chodzi o marchewkę, pietruche, kapuche, czyli to co mój królik lubi najbardziej :lol:  Podobno ziarna też są jakieś specjalne. Słyszeliście coś o tym?? może to prawda :oops:
Zapisane

Maxim

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #1 : 2004-02-26, 19:54 »
E.......tam, wzrost uzależniony jest od genów a olbrzym od jedzenia to chyba tylko taki co rośnie wszerz:lol:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #2 : 2004-02-27, 05:55 »
jak miałam królika to jadł warzywa owoce i karme  i na olbrzyma nie wyrósł.....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prawda czy fałsz??
« Odpowiedz #2 : 2004-02-27, 05:55 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #3 : 2004-02-27, 10:04 »
Ktoś Ci głupot naopowiadał. Króliki powinny jeść warzywa.
A co do tych ziaren to częściowo prawda. Raczej nie powinno się ich dawać, ponieważ posiadają ostre "końce", a to może spowodować bolesny ropień. Dlatego lepiej jest podawać uszatym granulat. Jest tani i pełnowartościowy. Ja akurat podaję granulat firmy Vitapol, najlepszy jest Alex, ale akurat w moim mieście nie jest sprowadzany.

Pozdrawiam,
cholka
Zapisane

m a l g o c

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #4 : 2004-02-27, 14:22 »
cholka  :wink:  teraz to nawet jak cie nie pamietam z kroliczego forum to w ciemno wiem ze tam siedzisz. w koncu to nasze teorie  :wink:
cholka ma oczywiscie zupelna racje. nie daje sie krolikom ziaren tylko czysty granulat, bo ziarna moga sie stac przyczyna ropni na dziaslach. po drugie niebezpieczne jest tez podawanie kapusty. nie wolno tego robic bo kapusta powoduje wzdecia a te dla kroliczkow moga byc nawet smiertelne. podstawa diety krolika sa swierze warzywa, sianko, czysta woda i granulat.
wiecej: www.forum.kroliki.com
i: www.uszata.com
Zapisane

kasiata

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #5 : 2004-02-29, 19:18 »
Skąd masz takie informacje ?? Króliki można karmić (a nawet trezba) warzywami i owocami . TO nie prawda , że nie można ...
Zapisane

Kira

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #6 : 2004-02-29, 22:18 »
To jest Bzdura!!!!!!! :shock: kto takie brednie ci powiedzal :wink:  :roll:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Prawda czy fałsz??
« Odpowiedź #7 : 2004-03-01, 14:12 »
Komplketna bzdura królik jest uzależniony od wzrostu genetycznie a nie od karmy. :lol:
Ciekawe gdzie to słyszałaś może w Zoo :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.