Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: centrum handlowe i ANNA ZOO  (Przeczytany 13602 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #30 : 2005-02-12, 21:16 »
kiedys widzialam w tym az yorki w klatkach i grupe ludzi zachwycajacych sie nimi. poryczalam sie i chwile stalam patrzac na tych ludzi i sprzedawcow jakbym miala ich zabic. potem wyciagnela mnie stamtad matka..

postanowilam 'interweniowac': chcialam tam pojechac i zrobic im przy klientach bure. niestety (na szczescie!!) psiakow nie bylo, zamiast nich kroliczki  :lol:
zawiedziona w sumie bylam bo pol dnia stracilam na dojazd do c handlowego :D ale tez czulam ulge ze nie bylo tam psiakow czy kotow. wydaje mi sie jednak ze jeszcze wiele razy do tego AKWARIUM zawitaly jakies szczeniaczki v.v

M0j0_J0j00

  • Gość
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #31 : 2005-02-14, 11:51 »
Anna zoo to jest typ sklepu że oni chcą tylko tam zarobić i biorą ludzie bez żadnych referencji ostatnio widziałemmyszoskoczek jadł myszoskoczka. Albo jak z 15 myszek miały ogrome terarium gdzie można trzymać 2 młode fredki i w tym teraarium była tylko miska na wodoe i na żarcie nei liczą oczywiście podłoża. :roll:
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #32 : 2005-02-14, 14:37 »
Po raz kolejny mówie że jak by tam nie było a wszyscy wiemy że jest strasznie to trzeba ten sklep zniszczyć inaczej mówiąc zamknąć.
Ja ze swojej strony bo jest to moja rodzina zrobie wszystko aby zwierzaki przestały cierpieć.

A tak na marginesie to nawet ludzi traktują tam źle.
Kiedyś pracowała tam moja mama (której zresztą też nie lubie) i miała tam warunki pracy straszne, nie mogła usiąść na minute szefowa sklepu a moja ciocia wyzywała ją od leni i tak dalej.
A gdy ktoś ukradł jakąś papuszke i wina zwalona została na moją mame to wtedy zrezygnowała z tej pracy.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedz #32 : 2005-02-14, 14:37 »

Raven

  • Gość
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #33 : 2005-02-15, 20:39 »
Cóż... Widać jacy są ludzie... Do takiej pracy nadają się wyłącznie miłośnicy zwierząt, którzy maja cierpliwość i darzą miłością do podopiecznych. Nie powinni traktować zwierząt jako wyłącznie okazję do zarobienia... Az smutno się robi, gdy słyszy się o takich istotach...
Michał, nawet nie wiem co napisac... To bardzo przykre... Może staraj się nakierowac rodzinę na właściwy trop... Nie będę dociekać, dlaczego Twoje kontakty są w złej formie, ale myślę, że powinieneś jakoś je naprawić i wykorzystać to do poprawy egzystencji tych biednych zwierząt...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #34 : 2005-02-15, 22:04 »
A jak mozna ukraść papugę ?? Przecież jak ktoś obcy weźmie do ręki to zaraz wrzask aż umarłego by obudził  :shock:
Zapisane
BC + koci podrostek

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #35 : 2005-02-17, 16:36 »
Co do Papuszki to nie wiem jak z nią było oskarżyli moją mame że ukradła mi też to się wydaje troche dziwne ale cuż właściicela tego sklepu jak mówi ,,ma własny kodeks pracy i zwierząt".
A co do rodziny to.
Wiesz z moją ciocią i wójkiem nie chce mi się rozmawaić bo obrazlili moich dziadków kiedyś ja im powiedziałem że to że mają pieniądze to nie znaczy że mogą sobie wszystko robić i wszystko mówić i nie chce mieć nic wspólnego z tą rodziną.
A zwierzakom możemy pomuc bez wchodzenia im w tyłek i godzenia się z nimi.
Choć wybaczyć im wybaczyłem bo Pan Jezus kiedyś powiedział tak ,,Panie przebacz im bo nie wiedzą co czynią" ale nie chce mi się z nimi rozmawaić.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #36 : 2005-02-18, 12:23 »
A ja mam sposób który czasami pomaga. Trzeba głośno i najlepiej przy klientach zwrócic im uwagę. Pomaga !! Dzieki temu np. u mnie w markecie zrobili porzadek w akwarium z zywymi karpiami.
Spróbujcie może jak zauważą że ludzie zwracaja na takie rzeczy uwagę to chociaz troche zmienią swoje postepowanie. Małymi krokami do celu.
Zapisane
BC + koci podrostek

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #37 : 2005-02-18, 12:42 »
Ja właśnie mam zamiar takie coś zrobić, tylko w sumie ja mieszkam kawałek drogi od tej obory pod tytułek ,,Galeria Mokotów".
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Tiggy

  • Gość
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #38 : 2005-02-18, 16:07 »
Sluchajcie.
Tak teraz czytam, i moze moglabym pomoc. Moja Babcia pracuje w zarzadzie glownym TOZ-u, co prawda jako ksiegowa,wiec niewiele zwiazku ma ze zwierzetami, ale zawsze latwiej dojsc "wyzej". Z tgo co wiem, to w zarzadzie cos sie zmienia, tzn. szef, czy ktos taki. Wybadam sytuacje, i podpytam sie babci, co mozna zrobic (albo dam znac, zeby sie dowiedziala, co daloby sie zrobic).
To moze nie wyjsc, ale zawsze to jakas mozliwosc. Tak wiec mialabym prosbe- czy ktos sprecyzowalby tak ladnie, o co chodzi w calej sprawie? Tzn tak, zebym ja mogla Babci ladnie opowiedziec wszystko, moze uda sie jej cos zalatwic, chociazby to, zeby sprawa ruszyla...
Zapisane

Forum Zwierzaki

centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedz #38 : 2005-02-18, 16:07 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #39 : 2005-02-19, 12:07 »
Jakbyś mogła to popytaj.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #40 : 2005-02-19, 22:48 »
ja tez uwazam ze takie 'glosne komentowanie' jest najlepszym sposobem. wiele juz watkow na roznych forach czytalam i wiele juz bylo sposobow co by tu zrobic zeby sklep zamkneli.
moim zdaniem nie tedy droga. bo trzeba raczej klientow odstraszyc. ten zamkna to otworza drugi - ale klientow tak latwo sie nei odzyska.
jestem jak najbardziej za glosnym zwracaniem uwagi, zglaszaniem zazalen itp. mozna by nawet stanac pod sklepem i jak ktos bedzie tam wchodzil to glosno niby rozmawiac 'ah ja tu kiedys pokarm kupilam, byly w nim robaki' albo 'tu mi sprzedali umierajaca fretke' itp. cos co odstraszy im klientow przyniesie o wiele wiecej korzysci bo jak juz wiele razy slyszalam 'sklep ma dobre plecy' i ciezko mu inaczej zaszkodzic

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #41 : 2005-02-20, 11:39 »
Wiesz chodzi o zabranie koncesji na sklepy zoologiczne bo napewno jakiś pozwolenie muszą mieć i jak się to im zabierze wtedy już żadnego nie bendą mogli otworzyć.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #42 : 2005-02-21, 19:42 »
no moze i racja. ale czy nie zdrowiej i szybciej poprostu poodstraszac klienterie? gdyby latwo bylo ich jakos tozem czy czyms innym pogonic to juz dawno by nie bylo takich sklepow. ale skoro to nie przejdzie, to najprosciej troche im ludzi poodstraszac  :wink:

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #43 : 2005-02-21, 19:49 »
myśle, że każdy skuteczny sposób jest dobry. skoro masz siłę i ochotę narobic szumu wśród klientów to działaj. napewno nie będzie to dla nich korzystne
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #44 : 2005-02-22, 00:15 »
Pao, tu za wiele sil i czasu nie trzeba. cos komus szepnac wsrod znajomych, jak w sklepie jestes 'delikatne' sugestie  ;)
jesli kazdy kto cos ma do tego sklepu tak by robil to klientow dawno by nie mieli. zawsze jak jestem w galerii to robie 'sceny' (moze nie jest to najczesciej, mieszkam na drugim koncu wawy a i tak jezdze tam specjalnie do tego sklepu) ale co ja jedna moge zdzialac..  ;)

Forum Zwierzaki

centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedz #44 : 2005-02-22, 00:15 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #45 : 2005-02-22, 09:10 »
Bo nie można szeptać tylko trzeba głośno powiedziec o co chodzi...
W moim markecie ryby juz maja czystą wodę i napowietrzanie...
A w Geancie zdjęli kartke z promocją królików i teraz są po 2 w klatce a nie 4+świnka chora.
Nie mówię że to moja zasługa, ale sami widzicie są zmiany a o to własnie nam chodzi.
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #46 : 2005-02-22, 12:10 »
jednostka może wiele zdziałać jeśli tylko chce. jeśli zaś jej działanie jest słuszne, to napewno pojawią sie inni do pomocy. ktoś musi zacząć... ja ze szczecina nie będę przyjeżdzać... działam u siebie
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kamila

  • Gość
centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #47 : 2005-04-02, 15:40 »
Ja male szczeniaki widzialam nie w Anna ZOO tyolko w KAKADU
Zapisane

Eriu

  • Gość
Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #48 : 2005-04-23, 15:31 »
W Paryżu takie coś jest normalne :/. Widziałam pare sklepów zoologicznych i były małe psiaki za szkłem. :/
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #49 : 2005-04-23, 16:03 »
Chodzi o to że tych piesków w ANNIE ZOO za szybą jest kilkadziesiąt to jest straszne.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Leloo

  • Gość
Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #50 : 2005-05-03, 12:37 »
U mnie w sklepie zoologicznym w Katowicach nigdy nie bylo psow ani kotow w klatkach... a dla krolikow zrobil w sklpepie mini wybieg jakies 1,5 na 1,5 i tam trzyma miniaturki:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedz #50 : 2005-05-03, 12:37 »

Wilczurek

  • Gość
Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #51 : 2005-05-16, 20:59 »
W Zabrzu w Platanie jest sklep Animals... Tam jest strasznie :(. W małych akwariach trzyma się pełno zwierzątek... w jednym króliki, w innym swinki morskie itd... Kiedyś był też szop pracz w klatce... Zawsze sa też jakieś pieski i kotki... Pamiętam niby yorka, który był szczeniakiem a był większy od pieska mojej wychowawczyni... :(  Pieski są w kojcach, trzymane nawet po kilka... Kiedyś był AST PO CHAMPIONACH USA!!!! W sklepie zoologicznym! Do tego w małej klatce było około 6 kociaków :( . Były osowiałe i nierasowe za 50 złotych :( . Teraz klatka jest z 4 razy większa na trzy większe koty... To jest tragiczne :( . Pamiętam, jak im kiedyś boa uciekł z terrarium  :shock: Od razu wszyscy ze sklepu wyszli... Do tego masa klatek z ptakami, akwariów z rybkami, pająki, jaszczurki... Jest też jakieś mełe gady...  podobne do krokodyli tylko takie miniaturowe, około 30 cm. Chyba kajmany okularowe (nie daję za to głowy, że to ta nazwa!!!!  :oops:). I to wszystko na strasznie małej powierzchni! Poza tym masa stoisk ze smyczami, jedzonkiem itd. A jeszcze ktoś bardzo dowcipny napisał przy wejściu "kierunek zwiedzania" i strzałkę do tego... Tam się ledwo ludzie mieszczą i poruszają w tym sklepie :(
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: centrum handlowe i ANNA ZOO
« Odpowiedź #52 : 2005-06-07, 15:22 »
                                                                           Witam!!!
Kiedyś byłem w tym sklepie i wydawło mi się wszystko w należytym porządku!
Jednak jeśli to prawda to na początku bardzo dobrym pomysłem jest GŁOŚNE zwrócenie uwagi przy klientach!!!
Jesli to nie pomoże należy skątaktować sie ze służbami uprawnionymi!!!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 30 zapytaniami.