Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CANIS  (Przeczytany 2043 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Carry

  • Gość
CANIS
« : 2004-12-31, 23:15 »
HTTP://WWW.KOTY.CIV.PL
HTTP://WWW.CANIS.KOTY.PL
TO STRONKI CANISU TAKIEJ FUNDACJI ADOPCYJNEJ...STAMTĄD WZIEŁAM MOJĄ KOTKĘ... :petting:
Zapisane

mafinia

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #1 : 2005-01-01, 21:31 »
fajnie ze masz w miescie fundacje adopcyjna u nas w gw nic nie ma tylko schronisko dla psow kotow nie przyjmuja. funduszy na sterylizacje kotek tez nie ma wiec mozecie sobie wyobrazic ile kociat jest co roku w piwnicach i skrzynkach gazowych :cry:
na wakacje bylo 18 kociat. 3 kotki kazda po 6 malych. jeden zalapal koci katar, zaslepl [rzez 3 powieke. wszystke w dodatku byly zapchlone i zarobaczone. codziennie bieganina 3 km do kliniki na piechte ale sie oplacalo w koncu wszystkie kociaki znalazly dom. no ale to nie koniec na jesien powtorka z rozrywki... kotki wszystkie byly dzikie. wiec nie mialam jak zlapac je i niestety nafaszerowac tabletkami antykoncepcyjnymi. wiem ze to powoduje nowotwory ale to bylo jedyne wyjscie na pozbycie sie niechcianych kotow. urodzilo sie 9. 2 umarly z zimna a reszta pooddawana i zimuje w piwnicach. boje sie pomyalec co bedzie wiosne :?
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
CANIS
« Odpowiedź #2 : 2005-01-02, 13:50 »
Ale dużo tych kotków do adopcji.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

CANIS
« Odpowiedz #2 : 2005-01-02, 13:50 »

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
CANIS
« Odpowiedź #3 : 2005-01-03, 19:08 »
Też bym kociaka chciała…
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Raven

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #4 : 2005-01-07, 16:59 »
Jak się patrzy w oczy tych zwierząt, to serce pęka z żalu... :(  :cry:
Kiedyś na pewno dam dom jednemu z nich...
Na razie nie bardzo mogę, bo już i tak wydatki na mojego jednego kota są spore  :(
Zapisane

Carry

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #5 : 2005-01-08, 15:46 »
ja mojego tatę 10 lat o kota z siostrą prosiłam.w końcu zmiękł.teraz sam uwielbia naszą kotkę.nawet czasami kotka wlazi na niego i z nim śpi (do mnie też włazi).mój kotek jest super  :D (zresztą wszysykie są super)
Zapisane

Agacia

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #6 : 2005-01-08, 19:14 »
Cytat: Carry
ja mojego tatę 10 lat o kota z siostrą prosiłam.w końcu zmiękł.teraz sam uwielbia naszą kotkę.nawet czasami kotka wlazi na niego i z nim śpi (do mnie też włazi).mój kotek jest super  :D (zresztą wszysykie są super)
Zapisane

Raven

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #7 : 2005-01-11, 17:11 »
Cytuj

nawet czasami kotka wlazi na niego i z nim śpi (do mnie też włazi).

Wiem coś o tym  :) . W ciągu dnia Myszka śpi cały czas na moich kolanach, a gdy tylko rodzice położą się spać "rezerwuje" sobie miejsce na brzuchu mojego taty  :D . Jest naprawdę słodziutka i cieplusia ;)  Zimą taki mały "piecyk" jest naprawdę przydatny. :wink:
Zapisane

Carry

  • Gość
CANIS
« Odpowiedź #8 : 2005-02-03, 19:52 »
no tak kotki są takie cieplutkie i słodziutkie :D
ale z Canisu można też brać równie słodkie jak koty pieski!
http://www.canis.org.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

CANIS
« Odpowiedz #8 : 2005-02-03, 19:52 »

Wega

  • Gość
Odp: CANIS
« Odpowiedź #9 : 2005-07-01, 14:26 »
Mafinia a skąd jesteś? Bo może uda mi się podpowiedzieć Ci, jak rozwiązać problem sterylizacji bezpańskich kotek... :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 25 zapytaniami.