Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: prosze????  (Przeczytany 2626 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagsiks

  • Gość
prosze????
« : 2005-01-23, 19:11 »
kolo mojego podworka sa pawilony ze sklepami w jednym z tych pawilonow w piwnicy mieszkaja kociaki opikuje sie nimi przynosze jedzonko podaje to wszystko przez stare okno bo drzwi sa zamknete do piwnicy mam zamiar zalatwic klucz do piwnic od wlascicielki sklapu (piwnica jest pod sklepem ) wiem ze to wyjdzie poniewaz kiedys juz z nia o tym rozmawialem i wtym jest to lepsze ze jest to weterynarz tylko jest jedena problem czy macie moze jakies kojce dla kotkow jakies miski wszystko sie przyda bo kotkow ciagle przybywa bo sie rozmnarzaja tez przydadza sie leki jesli mozecie jakos pomoc to piszcie na gg: 5870702 lub na forum ???
Zapisane

halina

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #1 : 2005-01-23, 19:22 »
Bagsiks ... nie pisz tego samwgo temau w  dwoch "podforach" :lol:
a co do tekstu... no pomoglabym ale ja wawa
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
prosze????
« Odpowiedź #2 : 2005-01-27, 17:21 »
Ja coś tam moge zkołować a miseczki po piesku mogą być?
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

prosze????
« Odpowiedz #2 : 2005-01-27, 17:21 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
prosze????
« Odpowiedź #3 : 2005-01-27, 20:36 »
Bagsik, takie styropianowe tacki sa bardzo wygodne i bardzo tanie. Te, na ktorych sprzedaja miesko, ciastka itp. Mozna je myc, a jak sie zuzyja, to latwo zdobyc tanim kosztem kolejne. Tak samo jak plastykowe pojemniki po maslach, lodach itp.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Raven

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #4 : 2005-01-28, 13:36 »
Przede wszystkim jak dostaniesz klucz do ręki, to posprzątaj tam. Pozbądź się zanieczyszczeń, pleśni, brudu i innych piwnicznych odpadków.
Czy te koty wychodzą przez okno na dwór, czy załatwiaja się w pomieszczeniu? Jeśli to drugie to musisz umożliwic im swobodne wyjście na dwór.
Przydadzą sie też jednorazowe, plastykowe talerzyki na przyjęcia. One kosztują naprawde grosze w supermarketach...
Tak jak napisała Wiedźma na "kotach", dobrze by było wysterylizować kotkę.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #5 : 2005-01-28, 15:14 »
Kastracja i sterylka to najważniejsze - inaczej kilka razy w roku będziesz miał więcej kotków...
Zapisane

Raven

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #6 : 2005-01-31, 15:56 »
Cytuj

w piwnicy jest durzo brudu i pajeczyn mega ale plesnie to raczej nie mam na szczescie

Więc powinieneś w pierwszej kolejności posprzątać tam, wywietrzyć bo zapewne jest wilgoć, umyć okno, aby więcej słońca przez nie padało. Odrobina słoneczka na pewno poprawi humorek kotkom  :)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
prosze????
« Odpowiedź #7 : 2005-01-31, 21:21 »
Bagsik, a może zrób kilka zdjęć swojej gromadki i spróbuj je sprzedac na allegro za kilka złotych, może w ten sposób uzbierasz na sterylkę kotek !!
Zapisane
BC + koci podrostek

Agatra

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #8 : 2005-02-01, 21:54 »
Sprzedawanie zwierząt na allegro...takie dziwnie mi się to wydaje...
Zapisane

Forum Zwierzaki

prosze????
« Odpowiedz #8 : 2005-02-01, 21:54 »

Raven

  • Gość
prosze????
« Odpowiedź #9 : 2005-02-02, 10:27 »
Cytuj

ja sprzedawac kotki na allegro w zyciu nie jestem tam jakis handlazem maja dobrze jak ktos je wezmie to wezmie ale nie sprzedawac

Cytuj

Sprzedawanie zwierząt na allegro...takie dziwnie mi się to wydaje...

Matko, przecież to chodzi o ZDJĘCIA tych kotków, a nie o żywe zwierzęta...  :roll:
Zapisane

agata11

  • Gość
Odp: prosze????
« Odpowiedź #10 : 2006-10-19, 18:18 »
Z tymi zdjęciami to świetny pomysł. Najlepiej zrób ze dwadzieścia zdjęć i sprzedaj każde po złotówce albo po dwa. A mozesz mi powiedzieć w jakim jesteś mieście? może to niedaleko mnie gdyby tak było to na 10000000000 procent bym pomogła. A jedzenie dla kotków się przyda??
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 25 zapytaniami.