Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie  (Przeczytany 27398 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

psianiol

  • Gość
W Azylu pod Psim Aniołem w Falenicy jest szaro i buro, a gdy spadnie deszcz można się nieźle pobrudzić. Chce przed biurem azylu zmienić ziemię, posiać trawę (musi być sportowa, bo zwykła nie wytrzyma), położyć płytki chodnikowe (płytki mamy załatwione za darmo od ojca naszej wolontariuszki), posadzić jakieś krzaczory i rośliny. Myślimy, aby zrobić dzień otwarty na końcu wiosny, a jak to będzie wyglądało jak ktoś wejdzie a tam taka szarówa. Więc mam prośbę do wszystkich forowiczów którzy chcą pomóc, aby wpłacali pieniądze lub jeśli mają taką możliwość podarowali azylowi którąś z powyższych rzeczy. Jeśli będziecie wpłacać kase bardzo ważne jest, aby w tytule wpłaty dopisać "na upiększenie terenu", wtedy pieniadze trafią na ten cel.
Nr. konta: 57102010420000820200105577
Nazwa odbiorcy: Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
02-867 Warszawa, ul. Baletowa 30
tytułem:  na upiększenie terenu

Każda suma się przyda, ofiarodawcom z góry dziękuje. Chwalcie się swoimi wpłatami (będe orientacyjnie wiedział, jaką sumą dysponuje). Jeszcze raz dziękuje.
Zapisane

Wega

  • Gość
Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie
« Odpowiedź #1 : 2005-03-16, 20:23 »
przede wszystkim nie mamy kasy na bardziej podstawowe rzeczy jak sterylizacje czy wyżywienie... cały czas ledwo wiążemy koniec z końcem. Chętnie przyjmiemy: środki czystości (gł. płyny do mycia naczyń), resztki wykładziny dywanowej, worki na śmieci (60l), karmę dla zwierząt suchą i w puszkach, smycze i obroże, ...
Przypominam raz jeszcze o możliwości przekazania 1% podatku za rok 2004 naszej Fundacji
(szczegóły: www.psianiol.org.pl/finanse.htm )

 

Cytat: psianiol
tytułem: na upiększenie terenu




proponuję jednak: dotacja dla azylu dla skrzywdzonych i porzuconych zwierząt.

Najlepiej pobrać i wydrukować blankiet wpłaty bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Pozdrawiam  :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie
« Odpowiedź #2 : 2005-03-18, 07:05 »
Wchodziłam na stronę tego azylu. Znam jednego psa, ale nie z tego, ale ze schorniska ze Starogardu Gdańskiego. Z koleżanką postanowiłyśmy połączyć te dwie rzeczy w jedną - zrobiłyśmy blog (prowadzenie zablokowane, na koncie nie ma miejsca). Adres: http://psiazyl.blog.onet.pl . Ten piesek, Cypiś, jest w azylu. Opowiada o swoich przygodach, itp... Zapraszam.
PODOBNA STRONA: http://republika.pl/psiazyl1 (z jedynką)
Prowadzący: golden(ka) i Miss Lukusia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie
« Odpowiedz #2 : 2005-03-18, 07:05 »

psianiol

  • Gość
Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie
« Odpowiedź #3 : 2005-03-18, 16:11 »
mile widziane także roślinki typu krzaki
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
jak sie teraz ma/trzyma azyl?
Zapisane

Wega

  • Gość
Nie najgorzej, ale zawsze mogło by być lepiej :D Dostaliśmy trochę kasy z 1% podatku- wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy! :D :D , w miarę idą adopcje...
Pozdrawiam serdecznie!
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
a jak sie udaly te dni otwarte?
Zapisane

Wega

  • Gość
Pierwszy dzień: w sumie 8 psów adoptowanych, pozostałe: w sumie 2. Ogólnie spory bałagan :wink: Wiesz, że Agnieszka B. nie przepada za takimi imprezami...
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
wiem.. ale dala Wam ta impreza jakas kase?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wega

  • Gość
niewielką... liczyliśmy na więcej... nie zapominajmy, że sama organizacja tej imprezy też trochę kosztowała...
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
aha :( ale moze chcoiaz dzieki tej akcji wiecej ludzi dowiedziala sie gdzie jest azyl
Zapisane

psianiol

  • Gość
przepraszam kobitki to nie post do plotek!!!
Zapisane

Wega

  • Gość
 :lol: :lol:
to nie plotki, tylko poważne rozmowy o sytuacji przytuliska- także finansowej :D

Tusia1987, na bardziej długofalowe skutki tej imprezy, takie jak np. to, że więcej ludzi będzie wiedziało o azylu, myślę, że jeszcze za wcześnie... czas pokaże...
« Ostatnia zmiana: 2005-06-06, 11:58 autor Wega »
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
szkoda ze ja juz nie moge robic zbiorek...
Zapisane

Wega

  • Gość
też żałujemy... ale miło nam, że cały czas pamiętasz o Azylu :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
w sumie to moglabym zalozyc strone i wplacaliby by na moje konto a potem ja do Was, ale nie wiem jak technicznie to zrobic i czy ma sens... albo w ogole do Was od razu./.
Zapisane

Wega

  • Gość
jest to niby możliwe, ale z zagranicy koszty przelewu nierzadko przewyższają darowiznę (mój kumpel próbował wpłacić coś na Azyl z Anglii). A technicznie... to juz niestety nie wiem :(
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
ale nie wiem na ile beda chetni na takie cos... technicznie - strone itp - sie da zrobic ;) przelew to nawet nie wiem ile, ale ew. to dam mamie to wyplaci z konta w polsce i da w polsce przelew. pytanie tylko czy znajda sie chetni...
Zapisane

Wega

  • Gość
zawsze warto spróbować... :D
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
ok, to jak tylko jutro skoncze szkole (jutro mam zakonczenie) to zabiore sie do pracy i conajmniej w 3 jezykach bedzie :> polski, ang i szwedzki ;)
Zapisane

Wega

  • Gość
może być jeszcze niemiecki... tylko napisz mi na maila jaki tekst mam przetłumaczyć :)
niezłym pomysłem byłoby wysyłanie do Polski po uzbieraniu jakiejś większej kwoty- z tego co wiem, kwota przelewu jest taka sama dla równowartośc 20 zł i 2000...
Zapisane

Forum Zwierzaki

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
ok, dam znac ;) byc moze jeszcze dzis uda mi sie napisac jakis text, jak nie to jutro:>
Zapisane

Wega

  • Gość
czekam :D
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
na razie nie mialam kiedy :( pomysle jturo..
Zapisane

Wega

  • Gość
spoko :) Nie pali się ! :D
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
mysle tylko czy robic oddzielny serwis czy dac np. na pogotowiu linka i podstrone..
Zapisane

Wega

  • Gość
sama nie wiem... na jakim pogotowiu?
Zapisane

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
moim swinkowym pogotowiu
http://pomoc_swinkom.xt.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
z gory przepraszam moderatorow czy adminow za podanie innego linka :( ale w tym wypadku musialam :(
Zapisane

Wega

  • Gość
jak uważasz... moim zdaniem lepiej oddzielną strone... chyba że to dużo większe koszty i praca, a banner do psiej strony możnaby dać na pogotowie
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 31 zapytaniami.