Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nasz Toffik  (Przeczytany 4383 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Nasz Toffik
« : 2012-02-01, 10:40 »
Wczoraj, po dwunastu latach i jednym dniu wspólnego życia, pożegnaliśmy naszego kochanego pieska Toffika...

Był już staruszkiem, do niedawna jeszcze pełnym wigoru, mimo ataku neurologicznego, ktorego doznał pół roku temu... Wtedy udało się go uratować, ale niestety, kiepski stan nerek zrobił swoje... Mimo kroplówek, leków i diety piesek w ostatnich dniach stracił apetyt, osłabł, schudł... Próbowalismy jeszcze go ratować, ale musieliśmy się poddać... Dla jego dobra...

Dał nam dwanaście wspaniałych lat, zostawił piękne wspomnienia i ogromną, bolesną pustkę... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #1 : 2012-02-01, 20:05 »
Przykro mi... jak umiera jakies forumowe zwierzątko to tak to sie czuje jak by odszedł ktoś kogo się znało.

Tofisiu
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #2 : 2012-02-02, 09:58 »
Przykro mi :(
Ale na pewno miał najlepsze życie jakie mógł mieć, dużo żył i tak jak na psa { * }
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedz #2 : 2012-02-02, 09:58 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #3 : 2012-02-02, 13:29 »
Trzymaj się, IBDG :(
Miał dzięki Tobie fajne życie.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #4 : 2012-02-02, 15:25 »
Dzięki, dziewczyny... Toffiś naprawdę był staruszkiem, jeśli wierzyć temu, co mówiono nam w schronie przy adopcji, miałby 19 lat... Trochę później wprawdzie wet stwierdził, ze ma raczej 5 niż 7, ale to i tak daje w sumie 17 lat...

Jak to boli... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #5 : 2012-02-03, 14:17 »
Od nas odeszly 2 nasze stare ON-ki , w listopadzie 14-stoletnia Gaby, a 2 tygodnie temu jej 12 -stoletnia siostra , jakos nie moglam dotychczas o tym pisac.....



Uploaded with ImageShack.us

Przepraszam,ze w watku Toffika, ale teraz pewnie sa razem... I czekają na nas.....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #6 : 2012-02-03, 16:07 »
Piękne psice... :(

Czy są razem i czy w ogóle gdzieś są? Nie wiem... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #7 : 2012-02-03, 17:39 »
Ale lżej jak sie tak mysli....Zresztą- kto wie ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #8 : 2012-02-03, 19:27 »
Nawet nie wiesz IBDG jak bardzo mi jest przykro. Doskonale znam stan duszy, serca i umysłu po stracie ukochanego psiego przyjaciela.
Diuno jakie piękne to były ON-ki. Na tym zdjęciu widać w ich oczach psie szczęście.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedz #8 : 2012-02-03, 19:27 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #9 : 2012-02-03, 19:59 »
To fotki z ostatniego lata, dzis już ich z nami nie ma, a byly dlugo, jednak za krotko...
Kiedys pewnien stary czlowiek powiedzial mi,ze za dlugo zyje bo wszyscy, ktorych znal i kochal- już odeszli. Coraz bardziej go rozumiem.....I zaczynam podobnie się czuc.....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #10 : 2012-02-04, 15:49 »
Doskonale znam stan duszy, serca i umysłu po stracie ukochanego psiego przyjaciela.
Przez kilka dni, kiedy Toffiś powoli odchodził, prawie nie jadłam... Patrzenie, jak z pieska uchodzi życie, kompletnie odbierało mi apetyt... Dobrze, ze mogłam spędzać z nim całe dni, nie zostawiając ani na chwilę samego. Przekładałam go z boku na bok, podawałam wodę, którą pił i jedzenie, którego absolutnie nie chciał... Coś tam na siłę wciskałam w siebie, żeby się nie przewrócić, jak będę wynosić malca na siku...To w połączeniu ze stresem sprawiło, że mogę powiedzieć, że i ciało mam w marnym stanie...

Cytat: diuna
Kiedys pewnien stary czlowiek powiedzial mi,ze za dlugo zyje bo wszyscy, ktorych znal i kochal- już odeszli. Coraz bardziej go rozumiem.....I zaczynam podobnie się czuc....
:(

Zapisane
IBDG Wrocław

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #11 : 2012-02-05, 03:28 »
jak moj dinus odchodził to dosłownie śmierć zawitała w domu czekaliśmy na weta a tu balkon się otworzył firanka zawiała i się zamknął a na dworzu nie było przeciągu, i jak miał poprzednie ataki to miał wole walki a w ten dzień w oczach jego byla prośba ...
i ja isę koło niego położyłam jak dostał zastrzyk...i taki był wtedy spokojny...powiedziałam mu że go kocham...

IBDG nie będe Cię okłamywać ten ból nigdy do końca nie minie ja nadal jak o nim myślę to mam łzy w oczach...
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #12 : 2012-02-05, 22:15 »
Ciociu, aż zamarłam widząc temat topicu i miałam nadzieje, ze to nie o Was chodzi.
Zapisane
emocjonalne kanapki

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #13 : 2012-02-06, 00:19 »
Ciociu, aż zamarłam widząc temat topicu i miałam nadzieje, ze to nie o Was chodzi.

mialam to samo tez mnie scielo z nog jak pierwszy raz zobaczylam
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedź #14 : 2012-02-06, 11:16 »
IBDG nie będe Cię okłamywać ten ból nigdy do końca nie minie ja nadal jak o nim myślę to mam łzy w oczach...
Wiem, to nie pierwszy taki ból w moim życiu... Tyle, że z czasem staje się mniej dotkliwy, wspomnienia ostatnich dni na zawsze pozostaną bolesne, ale łatwiej będzie przywołać te dobre chwile... Bez paskudnego uczucia w sercu...

Jak to dobrze, że jesteście...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Nasz Toffik
« Odpowiedz #14 : 2012-02-06, 11:16 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 26 zapytaniami.