Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Pachnidło  (Przeczytany 5146 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qaś

  • Gość
Pachnidło
« : 2007-01-28, 18:23 »
Zawiodłam się na tym filmie.Spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego..ale niestety się niemiło zaskoczyłam.  :| A wy co sądzicie o tym filmie? Widzieliście?
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #1 : 2007-01-30, 17:17 »
Nie strasz, ja na to jutro do kina jade! :P
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Semper.

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #2 : 2007-01-30, 17:20 »
... na razie czytalam ksiazke i jest swietna... co do filmu, okaze sie pozniej. Moze w przyszlym tygodniu wybiore sie do kina ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pachnidło
« Odpowiedz #2 : 2007-01-30, 17:20 »

Princessa

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #3 : 2007-01-30, 20:00 »
ogladalam wczoraj. tak sie na ten film napalilam, a totalna nuda. tez sie strasznie zawiodlam.myslalam, ze bedzie lepszy....niewypal
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #4 : 2007-01-30, 20:20 »
film był świetny ! przynajmniej dla mnie , bo mam totalnego zajoba na punkcie perfum i zapachów. ale naprawdę dobry film to był !
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #5 : 2007-01-31, 19:18 »
byłam w poniedziałek - rewelacja, ale to chyba bardziej zasługa książki {której niestety nie miałam okazji przeczytać}, niż filmu. w każdym razie jestem na tak.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-01, 18:52 autor Alya »
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #6 : 2007-01-31, 19:56 »
Wybieram się w sobotę ;) Ostatnio przeczytałam książkę, bardzo mi się podobała, chociaż zakończenie dość... ten, no... szokujące. Ciekawa jestem jak to sfilmowali.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #7 : 2007-01-31, 22:59 »
Bylam.
Szczerze-spodziewalam sie czegos lepszego.
Koncowka filmu to juz w ogole ...nie podobala mi sie .
No ale sa gorsze filmy ;p
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #8 : 2007-01-31, 23:05 »
a mnie puscić nie chceli... ale z tego co tu czytam wnioskuje ze nie musze żałować xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Pachnidło
« Odpowiedz #8 : 2007-01-31, 23:05 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #9 : 2007-02-01, 17:49 »
Ja oglądałam dwa razy i nie nudziałam sie ani trochę ;) .
Film jest genialny!  :D

Jak będe miała troche czasu to napisze cos więcej.

Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #10 : 2007-02-03, 23:28 »
Pytanie za 100 punktów..... Podobno tam gra Alan Rickman. Dużo go tam?
Bo nie wiem czy warto film oglądać :lol:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #11 : 2007-02-03, 23:41 »
gra Rickman, gra. całkiem sporo go. :>

moi rodzice właśnie wrócili z kina. mama mówi, że film cudowny. :D
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #12 : 2007-02-04, 10:52 »
gra Rickman, gra. całkiem sporo go. :>

Ooo, to muszę ten film skombinować skądś.... :D
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #13 : 2007-02-04, 13:56 »
Nawet w treilerze go sporo... :P

Ciekawi mnie co tam może być takiego, skoro już wrzystko powiedzieli z treilerze... :P Może kiedyś zachce mi się być zaskoczoną zakończeniem, ale na razie się nie wybieram.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #14 : 2007-02-04, 14:01 »
Iśc na film po to żeby zobaczyc jakiegos aktora to troche bez sensu, po za tym "Pachodniło" to jest taki film który powinno sie ogladać TYLKO w kinie. Przed komuterem czy w telewizorze to juz nie to samo...
Wiele już słyszałam opini, dla więszkosci jest to po porsutu historia o pewnym psychopacie i zboczeniu, ktory owszem ma jakiś talent ale jest kompletnym oszołomem :P, film oczywiście nudny, i bezsensowny no może chwilami śmieszny( biskup bioracy udział orgi) itp.

Mam wrazenie że chyba za bardzo przyzwyczailiśmy się do filmow typu "Piła 3" , "Dlaczego nie ", "Nigdy w zyciu" ....na ktore idziemy to żeby się troche posmiać, powzruszac, pobać i wyjśc bezrefelksyje. "Pachnidło" to film ktory ma drugie dno, nie można wszystkiego odczytywac dosłownie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pachnidło
« Odpowiedz #14 : 2007-02-04, 14:01 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #15 : 2007-02-04, 14:02 »
Ciekawi mnie co tam może być takiego, skoro już wrzystko powiedzieli z treilerze... :P
ZAKOŃCZENIE!! i cały sens, bo to nie jest głupi film.. ale nie mogę powiedzieć, o co mi chodzi, bo zdradzę tym samym część zakończenia.. :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #16 : 2007-02-04, 14:12 »
Toż napisałam w dalszej części (powyższej) wypowiedzi... :P

Jedyne co mnie powstrzymuje, to to, że trochę mnie odrzuca co ten facet robi (wizualnie), ale jak "Salo" obejrzałam i żyję, to może się przekonam... :/ Jak jeszcze trochę powchodzę do tego tematu... :P

Mam wrazenie że chyba za bardzo przyzwyczailiśmy się do filmow typu "Piła 3" , "Dlaczego nie ", "Nigdy w zyciu" ....na ktore idziemy to żeby się troche posmiać, powzruszac, pobać i wyjśc bezrefelksyje. "Pachnidło" to film ktory ma drugie dno, nie można wszystkiego odczytywac dosłownie.
Zależy kto na co chodzi i po co... :P Jak ktoś lubi ambitniejsze kino to na takie chodzi, a jak chodzi z powodów o których piszesz to chodzi na "Dlaczego nie", itp. A jak przypadkiem ktoś pójdzie na film z nieswojej kategorii to jest zawiedziony. :) (Czy naprawdę zawsze muszę dodawać, że nie chodzi tu a każdą osobę i o każdy film? No w każdym razie dodaje, żeby nie boła zaraz - "a ze mną to tak nie jest!") Choć teraz moda jest na pójście np. na Almorovara, wyjście ukulturalnionym - nic nie rozumiejąc... :P

Iśc na film po to żeby zobaczyc jakiegos aktora to troche bez sensu.
Oj, jakby nikt nie postępował tak "bez sensu" to by wielu aktorów nie miało większych szans na rolę... :P Nie mówiąc już o filmach kręconych niemal tylko dla aktorów, np. "Tomb Rider 2"... Wytwórnie tylko na to liczą, hje hje... :)

Nigdy nie obejrzałam filmu dla aktora jak mi się wydaje, ale jest to "miły dodatek". Tzn. nawet często nazwisko reżysera czy aktora zwraca moją uwagę na dany film - a to już jakiś efekt przy takiej ilości filmów jaka została nakręcona. (Na odwrót to u mnie lepiej działa... :P Jak zobaczę np. Ben Stiller - to wiem, że nie dziękuję... :P )
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #17 : 2007-02-04, 16:17 »
kino to dla więszkości po prostu rozrywka, idą na to co jest w tej chwili na topie. Tylko ile teraz filmów ktore skłaniają do jakiejkowiek refleksji?
Cytuj
Oj, jakby nikt nie postępował tak "bez sensu" to by wielu aktorów nie miało większych szans na rolę...  Nie mówiąc już o filmach kręconych niemal tylko dla aktorów, np. "Tomb Rider 2"... Wytwórnie tylko na to liczą, hje hje... 

Nigdy nie obejrzałam filmu dla aktora jak mi się wydaje, ale jest to "miły dodatek". Tzn. nawet często nazwisko reżysera czy aktora zwraca moją uwagę na dany film - a to już jakiś efekt przy takiej ilości filmów jaka została nakręcona. (Na odwrót to u mnie lepiej działa...  Jak zobaczę np. Ben Stiller - to wiem, że nie dziękuję...  )

Sa nieznani aktorzy który dobrze grają swoje role w dobrych filmach, a sa filmy gdzie grają same gwiazdki i jest denny. Dlatego mysle że aktorzy nie powinni byc wyznacznikami czy film warto obejrzec czy nie, choc rzeczywiście może być to "mily dodatek".

Cytuj
Jedyne co mnie powstrzymuje, to to, że trochę mnie odrzuca co ten facet robi (wizualnie),
Ale to jest tez pewien atut tego filmu; wywoluje skrajne emocje, poprzez obrzydzenie, strach po fascynacje, piękno, zachwyt...
Gra kolorów, gra zmyslow.

Dziewczyny(te ktore oglądaly), nie uwarzcie że Grenouilli jest ....przystojny? Tak ...nietypowo, zajebiście przystojny i pociagający? Mimo tego co robił, mimo tego że przez większość filmu byl brudny, czasem zarośnięty? :P
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #18 : 2007-02-04, 16:22 »
Ale to jest tez pewien atut tego filmu; wywoluje skrajne emocje, poprzez obrzydzenie, strach po fascynacje, piękno, zachwyt...
i przy tym jest maksymalnie realistyczny..

Dziewczyny(te ktore oglądaly), nie uwarzcie że Grenouilli jest ....przystojny? Tak ...nietypowo, [********]iście przystojny i pociagający? Mimo tego co robił, mimo tego że przez większość filmu byl brudny, czasem zarośnięty? :P
nie chciałam tego mówić w tym wątku, bo byście mnie uznały za kogoś, kto przez cały film tylko do niego wzdychał, ale.. TAK.. :D i jeszcze motyw tych wszystkich morderstw, to mnie rozczuliło strasznie i zapałałam jeszcze większą sympatią do postaci..
ale słusznie napisałaś, że Grenouille, nie Wishaw, bo Wishaw tak cudnie nie wygląda w większości innych filmów.. :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #19 : 2007-02-04, 16:42 »
kino to dla więszkości po prostu rozrywka, idą na to co jest w tej chwili na topie. Tylko ile teraz filmów ktore skłaniają do jakiejkowiek refleksji?
Oj, siom, siom... :) Tylko trzeba iść do właściwego kina - a nie w każdym mieście, miasteczku, mieścinie takie jest niestety. No i na DVD to tego prawie nikt nie wydaje...za to każdego "Garfielda" czy "American Pie" to tak... Żeby tam mało było tych filmów to bym takich zaległości nie miała, buu... :P

Sa nieznani aktorzy który dobrze grają swoje role w dobrych filmach, a sa filmy gdzie grają same gwiazdki i jest denny. Dlatego mysle że aktorzy nie powinni byc wyznacznikami czy film warto obejrzec czy nie, choc rzeczywiście może być to "mily dodatek".
No, czasem to krzywdzące zjawisko, ale hollywood to wykorzystuje i takie są fakty. No i w sumie zależy - tak samo jak ktoś idzie żeby się pośmiać, powzrószać, zamyśleć tak ktoś inny może iść popatrzeć na mordkę aktroa lub na jego grę.

Ale to jest tez pewien atut tego filmu; wywoluje skrajne emocje, poprzez obrzydzenie, strach po fascynacje, piękno, zachwyt...
Gra kolorów, gra zmyslow.
No, domyślam się, że nie jest to niepotrzebne epatowanie, ale i tak muszę się przygotować psychicznie... :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #20 : 2007-02-05, 07:57 »
Nie mam zamiaru iśc na film z powodu aktora.
Zobacze ten film w domu.

A początkowo nie miała zamiaru go oglądać, bo ksiązka jakoś mnie znudziła (przynajmniej początek). A i wielu pochlebnych opinii nie słyszałam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pachnidło
« Odpowiedz #20 : 2007-02-05, 07:57 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #21 : 2007-02-06, 09:35 »
Cytuj
ale słusznie napisałaś, że Grenouille, nie Wishaw, bo Wishaw tak cudnie nie wygląda w większości innych filmów..
No wlasnie, jak zobaczyłam Wishawa bez charakteryazji to wydal sie taki zwykły ...buu...zupłenie inny niz filmowy bohater Grenouille :P.

A ja jeszcze raz alepuje żeby ten film jednak obejrzec w kinie!  :D
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #22 : 2007-02-06, 09:39 »
A ja jeszcze raz alepuje żeby ten film jednak obejrzec w kinie!  :D

E tam, najpierw to trzeba mieć z kim iść na taki film ,a potem trrzeba mieć jak iść. To znaczy nie mieć zlamanej nogi :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #23 : 2007-02-06, 10:08 »
To zawsze trzeba z kimś iść? :P (No, dobra, ponoć niektórzy postrzegają osoby co chodzą same do kina za baaardzo odważne... :lol: )
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #24 : 2007-02-08, 00:18 »
Mówcie sobie co chcecie. Dla mnie film - rewelacja! :wink: Dawno nie widziałam tak fajnego filmu. Ta atmosfera... :kocham:

No i główny bohater. Taka małpeczka, cud miód orzeszki. I ta jego niewinna minka: "A co to znaczy zabijać?"

Zakochałam się.
Zapisane

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #25 : 2007-02-11, 12:47 »
Omg.. film strassznie nuuudny :roll: :P :P :P
Zapisane

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #26 : 2007-02-11, 12:52 »
No to fajny w końcu czy nie?  :P bo nie wiem czy iść ;p
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Werona

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #27 : 2007-02-11, 13:35 »
a ja Wam popwiem, że mi się podobał.. tylko dłuuugi jest.. :P pośladki mnie bolały na końcu :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pachnidło
« Odpowiedz #27 : 2007-02-11, 13:35 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #28 : 2007-02-11, 14:01 »
Wczoraj się wybrałam z kuzynostwem ;) (heh, zdziwi was fakt że 13-latkę wpuścili na TAKI film? :P)
Początek był taki jakiś...uch...dziwny ;P
całe rozwinięcie filmu...no, ciekawe, ciekawe ;) ten cały Grenoullie to całkiem ładny był xP a z charakteru taki cichy, spokojny...ciekawa postac ;)
ale koniec...koniec mnie całkowicie zszokował o_O myślałam, że też skończy się hmm...drastycznie, ale nie sądziłam że...w taki sposób :P
Ogółem - film ciekawy, ale jak już mówiłam...zakończenie mnie się nie spodobało :P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Werona

  • Gość
Odp: Pachnidło
« Odpowiedź #29 : 2007-02-11, 14:13 »
mnie zakończenie też bardzo zszokowało.. najpierw myślałam, że kat go zabije, później, że mu darują a tu koniec był zupełnie nieobliczalny. polecam ten film:)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.197 sekund z 31 zapytaniami.