Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dlaczego nie!  (Przeczytany 1423 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Dlaczego nie!
« : 2007-02-01, 21:38 »
Właśnie, był ktoś? Bo mamy mieć wycieczkę do kina klasową na to... Ja napewno jadę, ale chciałabym przeczytać Wasze opinie. Co sądzicie?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #1 : 2007-02-02, 18:53 »
Jeśli ktoś idzie na to do kina z chęcią obejrzenia dobrego filmu, to się zawiedzie. Ale jeśli ktoś wie, że jest to po prostu naiwna bajeczka z ładnymi aktorami i z kilkoma zabawnymi momentami i bedzie to oglądał z przymrużeniem oka (na technike aktorska, na fabułe, itd, itp) to ma szanse po prostu sobie obejrzeć przyjemny filmik. :) I tyle. Czyli w skrócie typowa polska komedia romantyczna - nic szczególnego, ale miło sie ogląda. ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #2 : 2007-02-02, 18:57 »
Oli się bardzo podobał. A mi - rzecz jasna - NIE BĘDZIE :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedz #2 : 2007-02-02, 18:57 »

kasia

  • Gość
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #3 : 2007-02-02, 21:03 »
Hmm...
Bo mnie własnie zaproszono na ten film i zastanawiam się czy się zgodzić czy wybrać coś innego ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #4 : 2007-02-03, 16:28 »
Kasia wydaje mi się (nie wiem czy słusznie), że Ty jednak wolałabyś coś ambitniejszego. ;)
Oglądałaś "Tylko mnie kochaj"? Jeśli tak, no to ten film jest baaaardzo podobny, robiony na podobnym schemacie, tylko nie ma w nim tego co w "tylko mnie kochaj" było najlepsze (czyli dziewczynki i psiaka :lol: ). I ogólnie dlaczego nie wg mnie jest gorsze.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #5 : 2007-02-03, 17:39 »
Widziałam koło szkoły podstawowej czy gimka bilety od tego w błocie... :P (Wiem, mam bogate życie.) Po co szkoły na takie filmy zabierają? :P Ja musiałam iść na "Patriotę", "Przedwiośnie"... ("8 milę", "American Pie" i "Chłopaki nie płaczą" jak to klasa wybierała... :P Khem, ale to pomijamy.)

Nie widziałam tego, ani "Tylko mnie kochaj" jednak mam nieodparte wrażenie, że co jak co ale akurat komedie romantyczne może są "czymś" w porówaniu amerykańskich, hollywoodzkich produkcji (których widziałam tak naprawdę z dwie... i duuużo przechodząc przez pokój jak matka oglądała :P ). Jaki taki klimat z nich bije... :P Tzn. w reklam, bo tyle widziałam... :lol: Pomijamy fakt, że do tej pory mieliśmy raptem "Nigdy w życiu" i kontynuację, te pomijam... :P

No nie wiem, ciekawa jestem czy tak jest... :P Poza tym, że może już "Dlaczego nie!" jest na tę samą nutę co "Tylko mnie kochaj"... to może jednorazowe wybicie...

No, może nie powinnam osądzać nie widząc, ale chyba mam czuja do filmów, albo filmy są zbyt do siebie podobne. (Wciąż mam sytuacje jak z "4400". Przychodzę do pokoju gdzie matka ogląda i nie wiedząc nic o serialu oprócz tego, że ludzie zagineli i wrócili: I co oni tak w jednym miejscu się pojawili? Matka: Tak. Ja: No i co? Każdy ma inną moc? Matka: Tak...)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #6 : 2007-02-03, 23:26 »
Kasia wydaje mi się (nie wiem czy słusznie), że Ty jednak wolałabyś coś ambitniejszego. ;)
Oglądałaś "Tylko mnie kochaj"? Jeśli tak, no to ten film jest baaaardzo podobny, robiony na podobnym schemacie, tylko nie ma w nim tego co w "tylko mnie kochaj" było najlepsze (czyli dziewczynki i psiaka :lol: ). I ogólnie dlaczego nie wg mnie jest gorsze.

Hmmm... ale mnie tu wysoko cenią! ;)
Oglądałam tylko mnie kochaj. I podobało mi się własnie  z powodu tej dziewczynki :)


Charon - a mnie jakoś zabierali tylko na lektury, Mikro- i Makrokosmos, a w liceum to tylko teatry....
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #7 : 2007-02-04, 00:35 »
Tarunia-masz całkowitą racje.

Byłam na "Tylko mnie kochaj" film średni ale coś w sobie miał. Natomiast na ten poszłam tylko dlatego bo nie miałam z kim iść na normalny, obcojęzyczny film z napisami.

Ogólnie film strasznie przereklamowany. Kupując bilety dowiedziałam się, że to od 15 roku życia, a po ogladnieciu filmu doszłam do wniosku, że tylko dlatego jest ta granica wiekowa by dać reklame filmów takich jak " Swiadek Koronny" czy "Testosteron".

Niektóre sceny za długie, niektóre wogóle bezsennsu - jak ta gdy nagle z nad jeziora znajduje sie tam gdzie kręcili tą reklame. Owszem bywają czasem zabawne momęty, ale nic po za tym.
 W swoim krótkim życiu oglądnełam sporo komedi romantycznych w tym sporo amerykańskich i polskie się do nich nieprzyrównują. Oczywiscie dla moich koleżanek z którymi byłam wręcz "rewelacja", czytałam też komentarze do tego filmu i np. "Czyżby najlepszy film roku?!", "Super!" "Rewelacja!".
 Powiedzcie mi od czego to zależy, ze im to tak sie podoba?

Ogólna moja ocena to średnia, wręcz =3(wręcz na szynach). Bajeczka  "od tak" do obejrzenia. Teraz juz wiem, by nie chodzić na Polskie komedie romantyczne tylko czekać aż będą w TV.

Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedź #8 : 2007-02-10, 18:25 »
Nie mam zamiaru iść na ten film, poczekam ewentualnie jeśli pojawi się jako gratis w gazecie za 4 zł... :P

Nie lubię tego typu filmów. Są dla mnie za bardzo cukierkowate, przewidywalne na pół godziny przed. Straszliwie oklepane, wolę coś ciekawszego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dlaczego nie!
« Odpowiedz #8 : 2007-02-10, 18:25 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 28 zapytaniami.