Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 59   Do dołu

Autor Wątek: M jak Miłość ;)  (Przeczytany 96046 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raven

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1110 : 2005-05-14, 20:01 »
Ta kłótnia o oceny była żenująca... :P :roll: Producenc serialui chyba już nie mają pomysłów... :|
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1111 : 2005-05-14, 21:24 »
Strasznie mnie wkurzyła ta Kinga. Kiedyś była taka fajna, a teraz kłóci się o oceny :roll: . Dziecinna.
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1112 : 2005-05-14, 21:41 »
Taa... I jeszcze Piotrka o zdradę podejrzewa, a sama proszę co robi...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedz #1112 : 2005-05-14, 21:41 »

Apiska

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1113 : 2005-05-15, 08:53 »
Już Kingusia nie jest idealna :)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1114 : 2005-05-15, 10:11 »
I nigdy nie była.Wymaga od innych,a sama co robi- Bezczelna :P
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1115 : 2005-05-15, 13:28 »
I to jak!
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1116 : 2005-05-16, 16:38 »
Widze że duzo fanow jest tego fajnego serjalu
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Golden_Tina

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1117 : 2005-05-16, 17:59 »
najbardziej popularny serial w Polsce :P
EDIT:
Oglądaliście dzisiaj?
« Ostatnia zmiana: 2005-05-16, 21:12 autor Golden_Tina »
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1118 : 2005-05-16, 21:15 »
Oglądałam...
Fajnie, że Janinka czy ak jej tam z Teodorem spotyka się :D
Strasznie przemiła z niej kobitka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedz #1118 : 2005-05-16, 21:15 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1119 : 2005-05-16, 21:18 »
jak na początku się pojawiła to jej nie lubiłam, ale teraz to wyfajniała przez tego Teodora. Dzisiaj Leszka dorwał na "włamaniu";)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1120 : 2005-05-16, 21:28 »
"najbardziej popularny serial w Polsce"

Jeszcze niedwano "Kasia i Tomek" wcześniej "Na dobre..." wcześniej "Klan" :? Wszystkie już są zużyte i beznadziejne, poza Kasią i Tomkiem bo się skończyło na szczęście... Chyba teraz jedyny serial który jeszcze żyje bez wspomagania aparaturą podtrzymującą życie to "Kryminalni"... :(
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1121 : 2005-05-16, 21:47 »
A ja to lubię Charon... (M jak miłość)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1122 : 2005-05-17, 14:36 »
Chraon,Kryminalnie są beznadziejni dlatego nikt nie ogląda.Nie bede oglądać czegoś co mi sie nie podoba,by wybić sie  ztłumu i być orginalną :?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1123 : 2005-05-17, 21:03 »
"Nie bede oglądać czegoś co mi sie nie podoba,by wybić sie  ztłumu i być orginalną"

Nie wiem co to zdanie miało do rzeczy ale ok.

"Chraon,Kryminalnie są beznadziejni dlatego nikt nie ogląda."

I dlatego do tej pory nikomu nie znany Zakościelny stał się nagle sławny... :lol: (Z "Na dobre etc." jakoś nigdy nikt go nie kojarzy...)

Sorry, te seriale powinny się dawno skończyć, a nie jak "Przyjaciele" kiedy już każdy z każdym... Nie zaóważacie na prawdę, że te seriale były fajne przez jakiś czas a potem zaczęły im się pomysły kończyć? Tylko od czasu do czasu jakiś ciekawzy wątek... Jak można się ekscytować Martą która kompletnie nie wie czego chce, na początku działała dla dobra dzicka w wyborze partneórw, potem było jej wszystko jedno, wracała pięćdziesiąt razy do tego samego gościa, a teraz jest z Norbertem tylko dlatego że babcie z "Radia Maryja" tego zażadały, bo rodzina musi być razem... :? To już nawet życiowe nie jest... Kryminalnie są o tyle dobrzy, że nie opierają się na wątkach ala telenowela brazylijska, tylko eee... swojego typu amerykańskich serialach. Np. "Na dobre etc." początkowo było normalne, serial o LEKARZACH, a teraz magluje wszystkie możliwe etapy... ciąża, zdrada, choroba głównej bohaterki...
Chodzi mi o to że "Kryminalni" są stosunkowo młodym serialem, więc jeszcze jakoś jadą, i nie pokusza tak bardzo wątków osobistych... (moze dlatego nie jest tak kochany bo nie ma zdrad... :? )

W "M jak miłość" gdyby nie wątek studentów (którzy też ciąże i co gorsza zdrady co i raz przerabiają) to już dawno by się serial zepsół... Oni po prostu nie wiedzą kiedy powiedzieć stop...
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1124 : 2005-05-18, 09:50 »
Kasia i tomek czadera była, niezły ubaw zawsze miałam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedz #1124 : 2005-05-18, 09:50 »

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1125 : 2005-05-18, 10:16 »
"W "M jak miło¶ć" gdyby nie w±tek studentów (którzy też ci±że i co gorsza zdrady co i raz przerabiaj±) to już dawno by się serial zepsół... Oni po prostu nie wiedz± kiedy powiedzieć stop...
A mnie właśnie wątek studentów wkurza najbardziej.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1126 : 2005-05-18, 14:36 »
Mi sie podoba całe M jak miłość i nie dlatego,żę są tam zdrady :? Charon wyolbrzymiasz niektore rzeczy by wyjść na swoje :?
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1127 : 2005-05-18, 19:04 »
każdy ma swój własny gust filmowy i nie warto się sprzeczać..moja mama lubi np seriale typu "zabili go i uciekł" czyli rasowe kryminały, a ja np nienawidzę takich produkcji...ja wolę popatrzeć na coś bardziej lub mniej ckliwego, życiowego, smiesznego, czasem żałosnego..wolę wszystko od kryminałów...są oczywiście wyjątki, ale o gustach się nie dyskutuje-gusta się ma..i nie warto się spierać który serial dla kogo jest lepszy...;)
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1128 : 2005-05-18, 19:35 »
Ja bardzo lubię oglądać kryminały,ale seriale typu M jak miłość też lubię czasem obejrzeć.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1129 : 2005-05-18, 19:40 »
wiadomo, od czasu do czasu każdy ma ochotę na urozmaicenia...czy to w filmie czy czymś innym..nie można się ograniczać (moje motto życiowe :P)...jednego dnia kryminał drugiego "M jak..." i waga wyrównana ...
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1130 : 2005-05-18, 19:53 »
"Mi sie podoba całe M jak miłość i nie dlatego,żę są tam zdrady  Charon wyolbrzymiasz niektore rzeczy by wyjść na swoje"

Ja po prostu wysuwam argumenty za swoim zdaniem... :P Nie mówię, że seriale są złe, okropne i wogóle nie należy ich oglądać albo coś takiego, bo jak widać sama oglądam, że odpocząć wieczorlkiem... ;) Chodzi mi o to, że seriale powinny się kończyć kiedy kończą się pomysły autorom, a tak się nie dzieje w 90% przypadów... I o ile seriale na początku mają jakieś załóżenia, bohaterowie postawy, to potem to wszystko jest odrzucane, żeby tylko wcisnąć jakiś "nowy" wątek...

"A mnie właśnie wątek studentów wkurza najbardziej."

Mi się podoba, że tam są zabawne sceny od czasa do czasa... Jeśli Ci chodzi o miłosne rozterki Piorta i Kingi oraz kompletnie niezrozumiałe zachowanie Pawła do Magdy, to się zgadzam... ;) (Podoba mi się wątek znauczyciele, bo lubię tego aktora... wredne było jak Paweł powiedział, że spotyka ise z nim z łachy...)

P.S. Aha, i zdrady to tylko przykład... :)
« Ostatnia zmiana: 2005-05-18, 20:05 autor charon »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedz #1130 : 2005-05-18, 19:53 »

falki

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1131 : 2005-05-18, 21:14 »
Kamil był dziś the best!!! :hahaha: A słyszeliście może,że Marta ma umrzeć przy porodzie????
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1132 : 2005-05-18, 21:18 »
umrzeć przy porodzie???? chyba żartujesz....ale porażka...i Łukaszek zostanie bez mamy..no masz! i znowu babcie będą dostawały zawału serca... a tak na marginesie to co Kamil robił, bo nie oglądałam:P
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1133 : 2005-05-18, 21:26 »
przyszłą do niego Ania z winem.Chciała opić ich rozstanie.No i przy okazji upić go i władować mu się do łóżka(nie lubię jej).Kamil upił się i powiedział jej,że będzie lepiej,jak sobie pójdzie do domu.Ona zaczęła go całować,ale na próżno.Kamilek powiedział jej,że to nie ma sensu,bo jej nie kocha.A nawalił się jak bąk.I nie mógł biedaczek znaleźć swojego pokoju.Nawet przez domofon pytał "gdzie mój pokój?' czy cosik w tym stylu.A potem.... :hahaha: Gdy Piotrek się przebudził,to znalazł go u siebie w łóżku :hahaha: Kinga miała spać z Madzią,a Piotrek?Nie wiem jak sobie poradził.Cała trzeźwa trójka ubrałą Kamila w damską koszulkę i założyła mu korale.Jak wstał,wszyscy do niego weszli i Piotrek powiedział do niego"Kamila,kochanie"czy coś w tym stylu.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1134 : 2005-05-18, 21:43 »
Chciałam powiedzieć, że serial jest nierealistyczny, dlaczego? Jaka kobita dałaby poświęcić swoją koszulę, oddać ją na rozciągnięcie? :P (Khem... Kacper latający w moim staniku to inna sparwa, one się tak nie rozciągają... :P ) Z domofonem czy telefonem był świetne...

"A słyszeliście może,że Marta ma umrzeć przy porodzie????"

O, super! Tylko, że znowu Norbert przez 200 odcinków bedzie sobie szukał kobiety... ale i tak by razem nie zostali... :roll:
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1135 : 2005-05-18, 21:44 »
buahaha :P dobree...szkoda że tego nie widziałam..kiedy powtórka? :P
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1136 : 2005-05-18, 21:48 »
Jutro o 16.10.
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1137 : 2005-05-18, 22:11 »
Dobre to było.
A Piotrek jak wrzasku narobił kiedy Kamilka zobaczył :lol:
u siebie w łóżeczku i się zorientował,że to nie Kinga.
A jak Kinga i Madzia wpadły do niego do pokoju
to on cos tam do nich zaczął gadać,
że obudził się myślał,że to Kinga i chciał ją pocałować
a kapnął się,że to Kamil.

Albo Kamilek pijany niezły:wylazł ze swojego pokoju,
złapał za telefon i gada do słuchawki:"Gdzie jest mój pokój?" :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedz #1137 : 2005-05-18, 22:11 »

M-ajka

  • Gość
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1138 : 2005-05-19, 09:52 »
Hahaha... Muszę to zobaczyć. A co do Marty... To by było beznadziejne gdyby umarła przy porodzie! Ale wymyślają...
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: M jak Miłość ;)
« Odpowiedź #1139 : 2005-05-19, 11:18 »
Ja muszę to jeszcze raz obejrzeć.
Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 59   Do góry
 

Strona wygenerowana w 1.625 sekund z 28 zapytaniami.