Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: jedzonko :)  (Przeczytany 8311 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #30 : 2003-06-18, 23:13 »
Apisek nie za badzo przeprada za suchą karmą no moze z pasztetem lub ze smalecem  :)
Zapisane

Agnes

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #31 : 2003-06-19, 13:16 »
rano suche a wieczorem gotowane podawać można jak najbardziej - nic nie szkodzi. Pytałam dwóch wetów, w tym jedną moją sąsiadke, do której mam zaufanie:) Pedigree już odstawiłam, ale wróciłam do Nutreny - pewnie tę kamre też potepiacie. Sunia jednak od roku je właśnie Nutrene i było ok - raz na jakiś czas jakaś jedna rozwolniona kupka. Jak znajde Purine to moze tę karme będe kupować, zobacze. Beta jest w dobrej formie, ma piękne ząbki, ładną sierść i generalnie jest szczęśliwa, to ta karma nie może jej szkodzić.
Zapisane

lila

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #32 : 2003-06-20, 11:45 »
Sucha karma , zalewana przegotowana woda pozostawiona do spęcznienia i dopiero konsumowana przez Rufuska , piesio łatwiej trawi tak przygotowaną karmę . Czasem też gotowane jedzonko ryż , marchewka , kurczaczek . Dodatkowo owoce - jabłka i banany


lila i Rufus
____________________________________________________
Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

jedzonko :)
« Odpowiedz #32 : 2003-06-20, 11:45 »

Apiska

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #33 : 2003-06-20, 13:01 »
Apisek je rózne dania, karme z mlekiem nawt je :) Ale tak jak mówi lila też takie jedznonko Apsik konsumuje :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #34 : 2003-06-20, 13:11 »
dobra, zrobiłam mu ryżyk z żołądkami i warzywkami
wcina, aż mu się uszy trzęsą :wink:


ale o suchej karmie zalewanej wodą to w życiu nie słyszałam
Zapisane

siba

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #35 : 2003-06-20, 13:13 »
Kiedys kombinowalam z zalewaniem suchej karmy , rosolem lub sosem , ale nic z tero . Moje mordy lubia jak im w zebach chrupie , im wieksze chrupki tym lepsze  :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #36 : 2003-06-20, 13:16 »
Apis własnie uwielba karme  z sosem i itp., ale bardziej woli ryż i kasze zalewaną sosami :) no i lubi ze smalcem karme, ryz kasze...........itp :)
Zapisane

Jennifer

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #37 : 2003-06-20, 13:52 »
Luuuudzie.... ja tu sie glodna przez was robie  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
jedzonko :)
« Odpowiedź #38 : 2003-06-20, 13:53 »
Ja mojemu psu daje i suche i z puszki. Wole suche z własnej wygody ;) Bo wiadomo, sznaucer ma brode wiec po kazdym żarciu z puszki musze mu ja myc. Ale moj pies je wszystko poczawszy od 'gotowych' jedzonek (puszka sucha karma) skończywszy na surowej cebuli ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

jedzonko :)
« Odpowiedz #38 : 2003-06-20, 13:53 »

lila

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #39 : 2003-06-20, 17:29 »
O zalewaniu karmy woda powiedział nam hodowca , tak tez dalej postępowaliśmy kiedy Rufusek do nas przybył  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Służy mu takie jedzonko , podobno łatwiej je pieski trawią i sprawa najważniejsza , wiem że przy tematach jedzeniowych nie wypada  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: , ale Rufus nie puszcza bączków śmierdziuszków , myślę że jest to zasługa namoczonego jedzonka .
Pies który je suche najpierw je połyka , potem pije wodę i dopiero w żołądeczku jedzonku mu pęcznieje i trwa dalszy proces  :P  :P  :P
A u Rufuska juz gotowe do trawienia i chyba mu lepiej z tym


lila i Rufus
____________________________________________________________
Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach  :D
Zapisane

Tafta

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #40 : 2003-06-20, 19:54 »
A wiesz, że to nawet rozsądnie brzmi

No i argumentem 'za' jest też brak tych śmirdziuszków :lol:
Zapisane

Papug

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #41 : 2003-06-20, 20:01 »
Nie piszcie tu.. bo zrobię głodny i kupię karmę dla psów i zjem :wink:
Zapisane

lila

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #42 : 2003-06-22, 16:26 »
SMACZNEGO  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)






O bączki śmierdziuszki albo jak kto woli śmierdzące smużki czasem uniemożliwiają przebywanie z psiakiem w jednym pomieszczeniu

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



lila i Rufus
____________________________________________________________
Labrador to więcej niż pies to wielkie serce na czterech łapach  :D
Zapisane

lad

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #43 : 2003-07-02, 23:57 »
moj pies nie lubi suchej karmy to znaczy jak nie ma co jesc to zje a ja raz mu zabralem i troche zjadlem zeby troche blolaly i nie bylo za dobre :P:P:P
Zapisane

ZUZKA

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #44 : 2003-07-03, 00:17 »
ja swoim psom daje raz gotowane jedzenie a raz sucha karme.Gotuje im sama najczesciej ryzik,bo za nim przepadaja(ale oczywiscie nie zawsze:) )z suhej karmy na pewno nie polecam tak rozreklamowanego "pedigri pal" moje psy mialy po tym niezle problemy z sierscia jak jeszce byly mlodsze:( a teraz zajadaja sie gotowanym jedzonkiem ktore smakuje im chyba najlepiej....acha i sa pelne wigoru i werwy (jak to mowia :)  ) :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

jedzonko :)
« Odpowiedz #44 : 2003-07-03, 00:17 »

kazuja

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #45 : 2003-07-03, 11:43 »
Ja mojemu psiakowi nie daje wogole suchej karmy bo ma po niej rozne sensacje, jak byl maly to dostawal wlasnie sucha karme zalewana woda lub rosolkiem, ale ciagle mial ssstrasznie rzadka kupe i bez przerwy sie drapal, okazalo sie ze nie przyswaja suchej karmy i ma na nia uczulenie!! probowalam pozniej tak dla sprawdzenia z royal canin ale biegunka znowu sie pojawila wiec odpuscilam. tak wiec od 4mca zycia moj pies dostaje glownie sorowe mieso, kosci wolowe i wiepszowe, sorowe ryby w calosci, i gotowana kasze badz ryz (makaronu wcale nie podaje) i duze ilosci owocow i warzyw a takze ok 1,5-2kg sera bialego na tydzien (zamiast mleka). od tego momentu nie mial ani razu biegunki, zdecydowanie mniej sie drapie i wogole!! nie puszcza smierdzacych baczkow co wczesniej sie bez przerwy zdarzalo ;)
Zapisane

lad

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #46 : 2003-07-03, 11:49 »
moj pies wogole nie lubi suchej no ale coz jak byl maly 1 kupilismy i on nie chcial no ale coz musial zjesc jak kupilismy no a ja mu triche pomoglem :D:D teraz dostaje tylko gotowane miecho
btw:czy te baczki byly smierdzace ?? :P:P :lol:
Zapisane

Kala

  • Gość
jedzonko :)
« Odpowiedź #47 : 2003-07-03, 11:50 »
a mój tolruje tylko suchą puszzek wogule nie chce jeśc a ostatmnio nawet miesa z Kurki :?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 30 zapytaniami.