Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Karmy...  (Przeczytany 2772 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
Karmy...
« : 2003-08-28, 21:28 »
Jaka w miare dobra i w umiarokowacej  :? cenie byscie proponowali kupowac rocznemu owczarkowi szetlandzkiemu (troche wiekszemu :P) Od maBego wcina az mu sie uczy czesa Nutrene Junior i zastanawiem sie czy przejsc na karme dla doroslego psa czy zmienic na inna firme... Karmy ktore probwalem mu dawac: As(dostalem na wystawie opakowanie) nie je, Purina Dog Chow jako tako nie za bardzo, Hills'a nie je.... A Favorita wcina  :roll:  Co byscie mi radzili ?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karmy...
« Odpowiedź #1 : 2003-08-28, 21:35 »
ja też dostałam na wystawie Asa :) ale nie w tym roku, tylko chyba dwa lata temu... mój pies też tego nie chciał za bardzo jeść :/. Ostatnio ludzie z forum polecają Chicopee (jak będziesz w Reducie to możesz też sprawdzić czy jest [i w jakiej cenie], może się tym razem na to przerzucę :P, ale jak za wiele tego to nie musisz, tylko tak sobie napisałam ;)) - ja się za wiele w tym temacie nie mogę wypowiedzieć :). Moja Ara to właśnie Purinę zajada aż się jej uszy trzęsą :).
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Karmy...
« Odpowiedź #2 : 2003-08-28, 21:49 »
To wybredny ten Twoj pies. Moj to by zjadł wszystko :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Karmy...
« Odpowiedz #2 : 2003-08-28, 21:49 »

Puppy

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #3 : 2003-08-28, 22:17 »
a może po prostu nutre dla dorosłych piesków?
Zapisane

Klaudia i Dino

  • *
  • Wiadomości: 96
Karmy...
« Odpowiedź #4 : 2003-08-29, 21:04 »
Rowniez polecam Nutre Nuggets.Jest to karma amerykanska,jakosciowo porownywalna do Eukanuby,a o polowe tansza.Karmilam mojego psa roznymi karmami(Purina Dog Chow,Bosh) i uwazam,ze Nutra jest najlepsza. Worek 7,5 kg Nutry niebieskiej(dla psow o normalnej aktywnosci) kosztuje 77 zl , 15 kg  133 zl.Jakby ktos byl zainteresowany to moge napisac cos wiecej.
Zapisane

Puppy

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #5 : 2003-08-29, 21:34 »
Mi też chodziło o nutre nuggets. źle przeczytałam.
Zapisane

kazuja

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #6 : 2003-08-30, 10:02 »
a ja polecam zamiast zapychajacej suchej karmy jedzenie przygotowane samodzielnie z przewaga kosci, miesa i warzyw.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #7 : 2003-08-30, 12:45 »
z koscmi to też trzeba uwarząc, niestety nie każdy pies je trawi - np mój:(
Zapisane

Puppy

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #8 : 2003-08-30, 13:49 »
wiesz, gotowana też ma swoje plusy, ale trudniej jest dostosować jej ilość do wagi i wymagań psa. Ja narazie też chce się przestawić na samą suchą (jeszcze teraz jest głównie na gotowanej, czasami dostaje suchą), bo maluszek niedawno był kastrowany, suchej mogę dostosować ilość, a z gotowaną trudniej. Później pewnie znowu przeskoczę na gotowaną.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karmy...
« Odpowiedz #8 : 2003-08-30, 13:49 »

Apiska

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #9 : 2003-08-30, 18:03 »
a czy ta karma As to przedstawia ją psiak rasy beagle? dobrze kojarze?
Zapisane

Mlody

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #10 : 2003-08-30, 19:02 »
Tak na karmie As dla szczeniat jest obrazek Beagla a dla doroslego Benrneski pies pasterski. Co mi powiecie o tej karmie ?
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Karmy...
« Odpowiedź #11 : 2003-09-23, 10:14 »
Witam.
Mój mały boksio jest wybrednym niejadkiem.. Polecam karmę BENTO KRONEN.. Ja póki co jestem zadowolona (a raczej mój psiak) A z tego co sie zdąrzyłam dowiedziec to jest to bardzo dobra karma o w miarę przystępnej cenie.. No ale oczywiście wszystko zalezy indywidualnie od psa.. Nie każdemu to samo smakuje.. Polecam spróbowac..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Tonks

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #12 : 2003-09-23, 19:51 »
Ja mam Ekanubę czy jakoś tak to się piszę daje mu to zawsze i tylko suche!
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karmy...
« Odpowiedź #13 : 2003-09-24, 18:19 »
Mlody, a może Mera Dog? To moje najnowsze odkrycie i sama się na tę karmę przerzucam :). Wiem gdzie ją sprzedaja w rzeszowie :) :). Gorsza dla psów dorosłych (Brocken) kosztuje 29 zł/3 kg, lepsza (Reference) - 38 zł/3 kg. Gorszej chyba nawet lepiej nie kupować, bo skład ma niezbyt ciekawy :|. Wiem też gdzie mają Bento Kronen, no i inne dobre karmy np. Royal Canin, Ekanubę oczywiście, Boscha na wagę i 15 kg, Purinę Pro Plan, Nutro itd. :) :) - chcesz adresy?
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #14 : 2003-09-24, 22:59 »
Mój collie też jest bardzo wybrdny, je tylko Royal Cannin z ryżem :(
Eh, tanie to nie jest ale baardzo zdrowe, jest to karma ottłuszczona, nie obciąża serca, ddelikatna dla żołądka, A to karma dla psów dorosłych.
Naprawde polecam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karmy...
« Odpowiedz #14 : 2003-09-24, 22:59 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karmy...
« Odpowiedź #15 : 2003-09-25, 15:24 »
Zwierzomaniaczko, ale Mlody chciał karmę w umiarkowanej cenie, natomiast Royal Canin jest droższy od Eukanuby!!! Są tańsze, równie dobre karmy, które nawet Twój pies by zjadł...
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #16 : 2003-09-25, 16:38 »
No niby tak... :) No to w takim razie dobra jest też Purina- Jagnięcina z ryżem :D]


Napewno są karmy jakie by jeszcze zjadł, ale Harus może tylko tą,  Eukanube no i Hillsa :(
Zapisane

Mlody

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #17 : 2003-09-25, 17:05 »
Purinz Maczo nie chce jesc. Narazie bede m udawal nutreNE dla starszch psow a potem cos wymysle
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Karmy...
« Odpowiedź #18 : 2003-09-25, 19:40 »
RC droższy od E? Nie żartuj...
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karmy...
« Odpowiedź #19 : 2003-09-25, 21:29 »
Myszko, tak, jestem pewna na 100%, wszędzie - i w internecie, i we wszystkich sklepach w rzeszowie, Royal jest droższy od Eukanuby. Może gdzieś nieznacznie, ale jednak.

Mlody - hm, mi radzili zrezygnować z Nutreny, bo też chciałam ją kupować, to samo Puriną (Dog Chow) - polska odpada, bo wykupiło Nestle itd. itp. Jeśli chcesz, mogę Ci podać adres sklepu gdzie jest naprawdę ogromny wybór karm, od niedrogich (ale jednak nie ryzykowałabym kupna) do tych najdroższych :wink:. Warto popróbować różnych dobrych karm, tymbardziej że masz pięknego psiaka i szkoda żeby zaszkodziła mu jakaś karma :(. Szkoda żeby jakiemukolwiek psu zaszkodziła :roll:, może by tak prostest zrobić? Precz ze 'spożywczakami' :wink:!!! :idea:
Zapisane

Mlody

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #20 : 2003-09-25, 21:49 »
Dawaj adresik sklepu :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Karmy...
« Odpowiedz #20 : 2003-09-25, 21:49 »

Ciri

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #21 : 2003-09-25, 21:52 »
U mnie w Bydgoszczy tez Royal Canin jest drozszy od Eukanuby, ale w niektorych dobrych lecznicach weterynaryjnych mozna ja kupic na wage. Przynajmniej u mnie tak jest...wychodzi wtedy znacznie taniej. Moja sznaucerka przepada za  Purina dla szczeniat...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Karmy...
« Odpowiedź #22 : 2003-09-25, 21:58 »
:lol: ul. Jagiellońska 27, sklep "Wszystko dla psów i kotów", niedaleko Galerii Graffica (w Galerii też mają dużo karm, ale mniej i większość na wagę, pełno much tam lata bleee :P) - jutro się tam wybieram [drugi raz już w tym tygodiu :roll: ], może się zobaczymy :lol: ? Jak już odwiedzisz ten sklep to powiedz na jaką karmę się zdecydowałeś ;).
Zapisane

Talagia

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #23 : 2003-09-26, 14:22 »
U mnie w każdym zoologicznym jest Royal na wage i jest żeczywiście najdrosz z karm :?
Ale jakościowo jest lepszy od Eukanuby :)
Zapisane

Agaria

  • Gość
Karmy...
« Odpowiedź #24 : 2003-09-29, 19:00 »
Ja karmilam moja sunie pol roku Royalem i w Warszawie jest on tańszy (na 15 kilowym worku) od Eukanuby o jakies 40 zl :roll:
Zapisane

Klaudia i Dino

  • *
  • Wiadomości: 96
Karmy...
« Odpowiedź #25 : 2003-09-29, 21:56 »
Karmil ktos z Was moze RC Adult Dinner?Karma jest dla psow dlugowlosych,zalewa sie ja woda.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 28 zapytaniami.