Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Bento Kronen  (Przeczytany 16317 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #30 : 2003-12-31, 13:14 »
Agnes a które Bento Kronen kupiłaś?
Zapisane

Agnes

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #31 : 2003-12-31, 14:13 »
Bento Kronen Maxi Regular. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo Beta nie będzie jadła zalecanej dawki (normalnie jej gotuje, suche jest tylko małym śniadankiem rano), a kupiłam tę karmę z myślą o stawach i dysplazji. Jak myślicie...jeśli Beta będzie jadła mało takiej karmy, czy coś ona daje, czy zapobiega dysplazji? Czy działa może tylko wtedy kiedy dajemy zalecaną dzienną dawke? Pytam, bo jeśli nie ma sensu kupować tę karme, to następnym razem wezme BKP Regular, które jest tańsze:) Dlatego proszę o opinie i rady:)
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #32 : 2004-01-01, 05:20 »
Cytuj
Moja psiunia tez jest bardzo wybredna, nie chce nic jesc, jedyna karma jaka sobie upodobala to Floric


Sprawa pierwsza- Floric zdecydowanie odradzam, oczywiscie moze byc stosowany jako nagroda, jednak nie wyobrazam sobie, traktowania go jako tzw. karmy codziennej.

A wracajac do tematu, Agnes jezeli suczka ma takie problemy to przede wszystkim polecam Hills (wsrod ktorych znajdziesz odmiane "lecznicza"). Jest  droga, aczkolwiek polecana przez wszystkich lekarzy weterynarii - obecnie jest to najlepsza karma.
Ja swoja sunie karmie Purina Pro Plan (sucha i z puszki), i rowniez jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mala karme lubi, je bardzo chetnie, poza tym od razu widac efekty - siersc blyszczaca, piekne zabki, Raisa jest zywa i pogodna  ;)
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Forum Zwierzaki

Odp: Bento Kronen
« Odpowiedz #32 : 2004-01-01, 05:20 »

Agnes

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #33 : 2004-01-01, 12:12 »
Mami a bento znasz?? to tez jest naprawde dobra karma...hill's jest zdecydowanie za drogi...co do puriny pro plan nie widzialam poki co u siebie workow 3 kg...a co do dysplazji to beta jak narazie jej nie ma, ale moze miec...jest ON-wata i kto wie...wole po prostu karmic taka karma, ktora chroni te stawy...ale niech ktos mi powie czy takie karmienie o jakim pisalam daje jakies efekty, bo to jest dla mnie wazne...czy jest sens
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #34 : 2004-01-01, 12:47 »
Agnes Puriny Pro Plan nie musisz nawet szukać, jest strasznie droga. Na temat tej ochrony stawów to wiele mądrego nie napiszę bo sama nie wiem ;) ale wydaje mi się że nawet taka mała dawka karmy coś da... zawsze to trochę tych witaminek i czego tam jeszcze wcina ;)... ale nie wiem, naprawdę.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #35 : 2004-01-01, 16:19 »
no wlasnie norris mi się też tak wydaje, dlatego w ogóle daje suche...bo jakieś tam witaminy ma:) jednak kobita w sklepie troche mnie zmyliła mówiąc mi, że taka ilość nic nie da...a jak nie da to po co przepłacać?;) ale moze ktoś się jeszcze wypowie...
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #36 : 2004-01-03, 22:54 »
ja testowałam Bosha i Bento - jednak uważam,że Bosh jest lepszy, psiury miały ładniejszą sierść i co najważniejsze Boshem się najadały, a w Bento zalecają mniejsze dawki, do których muszę dołanczać zapychacze.

Co do tego dawkowania - pytałam kiedyś weta o takie karmienie pół na pół,powiedział mi że to nie ma najmniejszego sensu (z tym że nie pytałam tu o cechy lecznicze) - i dokładnie powiedział to samo co pani w sklepie i że wychodzi to drożej a nie przynosi efektów, pozatym takie duże urozmaicenia wcale nie są zdrowe.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #37 : 2004-01-03, 23:23 »
Asinka to nie jest pół na pół..rano dostaje nie wiem 5 garstek a pies warzy 30 kg:) to takie tylko, żeby się troszke najadła, rano nie jestem wstanie dawać jej gotowane, a jak by miała jeść tylko gotowane po południu to by ciągle głodna chodziła:) i tak chodzi;) ona dostaje właśnie gotowane jako główny posiłek...wiem, że nie można mieszać suchego z mokrym - tzn mieszac już np w misce, ale rano np suche a po południu mokre to można...nie zaszkodzi...tak mi mówił wet, tak też mówili ludzie na grupach...a nie wiesz jak z tą dysplazją?
Co do Bento czy Bosh to niestety po ptokach, bo sunia i tak Bento zjeść musi. Jednak czekam aż zacznie normalnie się załatwiać i już nie wiem czym to jest spowodowane. Wie ktoś może po jakim czasie tabletki na odrobaczanie "zabijają" robale u psa? I czy do badania kału w kierunku trzustki moge oddać w pojemniku na mocz?:) nie wiem czy to różnica jakaś...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #38 : 2004-06-15, 19:51 »
Bento Kronen
Czy ktos z Was podaje ta karme swojemu psiakowi?Czy jest dobra?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Odp: Bento Kronen
« Odpowiedz #38 : 2004-06-15, 19:51 »

whiper

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #39 : 2004-06-15, 20:20 »
Ja nie próbowałam, ale słyszałam dużo dobeych opini na jej temat.  :D Jak przeglądałam jej skład to jest oki, nie byle co  :) .
Zapisane

Meggy

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #40 : 2004-06-15, 20:58 »
Ja tylko słyszałam o tej karmie.Kiedyś dostałam próbkę,ale sunia jej nie tknęła,więc sobie odpuściłam... :D
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #41 : 2004-06-16, 12:51 »
Mój pies przez dłuższy czas jadł tą karmę, bardzo mu odpowiadała i ja byłam z niej zadowolona. Na wszystkie potrzebne składniki, cena też jaet przystępna  :) . Niestety mojemu Raptusowi się znudziła i musiałam zmienić na inną.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #42 : 2004-06-18, 14:46 »
Moze jeszcze ktos z Was zna ta karme?
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

kustosz82

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #43 : 2004-07-02, 00:31 »
http://www.dognet.pl/rino/k_bento.html  Tak znam tą karmę chociarz jest mało znana. Jest to karma klasy Premium więc tej z wyższej pułki. Polecam
Zapisane

aamen

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #44 : 2004-10-15, 11:58 »
Czy ktos z Was uzywa karmy firmy Bento Kronen? Bardzo prosze o podzielenie sie ze mna opinia co do tych karm.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bento Kronen
« Odpowiedz #44 : 2004-10-15, 11:58 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #45 : 2004-10-15, 12:42 »
Ja przez dłuższy czas karmiłam psa tą karmą i byłam bardzo zadowolona. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Jest tania w porównaniu z innymi karmami. Chętnie dalej karmiłabym psa bento kronen, ale Raptus jest bardzo wybredny i po jakimś czasie ta karma przestała mu smakować.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Meggy

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #46 : 2004-10-15, 15:02 »
Tutaj masz informacje na temat tej karmy,ja jej nie podawałam suni,bo daję Biomilla,ale słyszałam dobre opinie :D
http://www.bento-kronen.pl/new.htm
Zapisane

aamen

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #47 : 2004-10-15, 15:58 »
Dzieki za adres, znam go co prawda. Chodzilo mi o opinie ludzi, ktorzy uzywali tej karmy...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #48 : 2004-10-15, 16:56 »
Ja karmie mojego psa Bento Kronen i jestem bardzo zadowolona,przedtem dawalam Royal Canin,ale mial problemy z kupka,byla zbyt rzadka i czesto mial klopoty z gruczolami odbytowymi :? ,a teraz jest ok.
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

julia_mrm

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #49 : 2004-10-21, 15:26 »
Ja polecam Enknuba :wink:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Bento Kronen
« Odpowiedź #50 : 2004-10-21, 15:31 »
Z tego co słyszałam od uzywających Bento Cronen jest bardzo dobre ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Bento Kronen
« Odpowiedz #50 : 2004-10-21, 15:31 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 28 zapytaniami.