Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ciasteczka  (Przeczytany 2136 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agnes

  • Gość
ciasteczka
« : 2003-10-15, 23:07 »
Witam! Tym razem mam pytanie o ciasteczka dla psa, a dokładnie firmy pedigree (wiem, zła firma:)) 'schmackos'. Moja sunia te ciastka po prostu uwielbia, dla nich zrobi wszystko. Do tej pory dawałam jej jedno dziewnnie, ale tak się zastanawiałam czy nie robie jej nic złego dając ciastka tej firmy. Jeżli taką ilością jej szkodze (w ogóle podawaniem ych ciastek), to moge chociaż dawac jej raz na jakiś czas? Ew. jak często?
A jakie Wy podajecie?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
ciasteczka
« Odpowiedź #1 : 2003-10-16, 15:27 »
wydaje mi sie, ze wszystko co robi pedigree oprocz tej "karmy wlasciwej" jest dobre, i mozna bez obaw dawac. Wielokrotnie widzialam na wystawach, jak wystawiajacy daja swoim psom wlasnie produkty pedigree, sama jesli raz na kilka lat :P to kupie, to tez z czystym sumieniem. Tylko ze ja nie moge za czesto, bo by mi pies przytyl :(.
Zapisane

carragan

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #2 : 2003-10-16, 16:19 »
moje psy wcinaja Trixy i niekiedy Pedigree ........
Zapisane

Forum Zwierzaki

ciasteczka
« Odpowiedz #2 : 2003-10-16, 16:19 »

Agnes

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #3 : 2003-10-16, 16:26 »
to fajnie:) a co są te trixy?:)
Zapisane

carragan

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #4 : 2003-10-16, 18:41 »
firma Trixie produkuje min.mleczne dropsy ktore wszystkie moje psy i psy znajomych uwielbiaja :)
Zapisane

Magda K.

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #5 : 2003-10-16, 20:33 »
moja Sindy je te ciastczka pedigree i nic jej nie jest. nie dostaje ich codziennie, ale prawie i wszystko jest ok  :)
Zapisane

Ania-Zabrze

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #6 : 2003-10-16, 21:01 »
a mój pies nie lubi nic z firmy pedigree
Zapisane

O

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #7 : 2003-10-17, 09:10 »
Mój psiak lubi ich smakołyki, ale Denta Rask nie przypadł mu do gustu. Olewa tę ich sztuczna kość, co jest raczej dziwne, bo jest na takim etapie, że wszystko bierze do pysia. Najbardziej jednak lubi kości naturalne... :D
Zapisane

carragan

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #8 : 2003-10-17, 09:39 »
Denta Rask zaden ze znajomzych psow nie lubi .......ale za to wszystkie wcinaja takie kupowane na sztuki kosci ze skory wolowej.......Cerr oczwiscie najwiekszy rozmiar  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

ciasteczka
« Odpowiedz #8 : 2003-10-17, 09:39 »

Agnes

  • Gość
ciasteczka
« Odpowiedź #9 : 2003-10-17, 11:09 »
moja sunia tego denta rask to ugryźć nie chciała (nie mogła?). Nie wiem czemu, bo kości wołowe surowe wcina dosyć szybko:) Też lubi te wołowe wędzone, ale one chyba nie są najzdrowsze? Nie wiem, dość rzadko dostaje takie kości, surowe zresztą też, bo najczęsciejma po nich rozwolnienie:(
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
ciasteczka
« Odpowiedź #10 : 2003-10-17, 12:01 »
wygląda na to, że mam jakiegoś dziwnego psa, bo uwielbia kosć Denta Rask! :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 29 zapytaniami.