Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Nowa NutreNA  (Przeczytany 5535 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nowa NutreNA
« Odpowiedź #30 : 2003-11-14, 14:17 »
mi facet w sklepie powiedział że Charli to zła karma, już o tym pisałam jak Agnes się pytała o tę karmę.
Zapisane

Marika

  • Gość
Nowa NutreNA
« Odpowiedź #31 : 2003-11-17, 18:52 »
A mój piesek przeszedł na Purine Dog Chow Energy ( wczoraj ) i słuchajcie smakuje mu :D
Natomiast niepoki mnie pies koleżanki ma skundlonego sznaucerka i karmi go jakąś karmą.....chyba Frolic ale nie gwarantuje ( w każdym razie kupioną w sklepie spożywczym) Figo ma 10 tygodni a ja jej mówię żeby kupiła Purine Puppy Chow ;( a ona że jej żal kasy bo to to samo.......
Co mam jej powiedzieć ;(
A wogóle może mu to zaszkodzić ????
Bo on przecież powinien dostawać chociaż jakąś  karme Junior :(
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nowa NutreNA
« Odpowiedź #32 : 2003-11-22, 09:56 »
Marika właściwie ani jakość ani cena karm Frolic i Puriny Dog Chow niewiele się różnią i wiedz że i Ty swojego psa niczym lepszym nie karmisz :/.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nowa NutreNA
« Odpowiedz #32 : 2003-11-22, 09:56 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Nowa NutreNA
« Odpowiedź #33 : 2003-11-22, 10:16 »
Frolic to śmietniczek nie lepszy od Pedigree. Teoretycznie wychodzi taniej - przy zakupie. Potem, po leczeniu okazuje się że było drogo. To jedna sprawa. Druga - prz tych tzw droższych karmach stosuje się mniejszą ilość karmy, by pies był syty. Kwotowo wychodzi na to samo. Trzecie - pies to żywe stworzenie, za które jesteśmy odpowiedzialni - czyli za żywienie, zdrowie i opiekę. To nie pluszak, gdzie można oszczędzić na praniu. To żywy stworek, który może się pochorować po takiej chemii.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 28 zapytaniami.