Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Akcja promocyjna pedigree o_O...  (Przeczytany 5420 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #30 : 2004-04-23, 14:46 »
U mnie nie było...

W sumie to szkoda że nie reklamują lepszych karm np. Eukanuby np. w telewizji...
Wiele właścicieli nie wie że takie śmieci jak Pedigree szkodzą, i jak widzi te piękne,zdrowe, szczęśliwe pieski w reklamach to daje to samo Burkowi.

Wnerwiają mnie te reklamy "Staram się żeby moja kruszynka miałą zawsze Whiskas w miseczce, bo kotek najedzony, (co z tego że badziewiem) to kotek szczęśliwy."
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #31 : 2004-04-23, 14:50 »
tiaa...A ja na chyba wlasnie stronie pedigree wyczytalam ze 80% zwyciezcow ras na Crufcie jest karmionych pedigree  :roll:  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #32 : 2004-04-23, 17:43 »
Jaaasne, w necie można wszystko napisać. A ja mam troje oczu i ogon na plecach :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedz #32 : 2004-04-23, 17:43 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #33 : 2004-04-23, 17:51 »
A ja mam wielkie zielone c...e na plecach i d..e z czułkami :lol:

to cytat był :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #34 : 2004-04-23, 18:00 »
Cytuj

A ja mam troje oczu i ogon na plecach


No to chyba wiedzą wszyscy, co Cię znają, nie?  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #35 : 2004-04-23, 18:17 »
no wiesz, nie wszyscy mnie znają :roll: :lol:

Skar, i jak Ci się z tym żyje??? :hmmm: :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #36 : 2004-04-23, 19:35 »
Ano jakoś leci :lol:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #37 : 2004-04-23, 21:45 »
Cytat: emyla
a skad wiesz ze pedigree to sama chemia?
moj pies je i zyje


Jakieś 6 lat temu dlaiśmy trochę tej karmy naszemu psu. Potem nawabił si przez to choroby skóry, z którą co wrzesień musimy walczyć.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #38 : 2004-04-23, 21:46 »
a mój pies się kiedyś trochę potruł Chappi :roll: :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedz #38 : 2004-04-23, 21:46 »

olimpia1400

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #39 : 2004-04-24, 10:33 »
eee, narzekacie ;) oki, zgadzam sie, ze to chemia. My zawsze dawalismu psom domowe jedzenie, glównie byla to kasza czy makaron (gotowane z warzywami) , mieso oczywiscie, troche oleju, jajka, i cos tam z obiadu ale tylko jak nie bylo mocno przyprawione. Bokserka bardzo lubila kapuste kiszona i zupe pomidorowa :D Takie suche jedzonko dodawalo sie do jedzenia, czasami bylo samo suche, ale wtedy nie wszystkie nasze psy chcialy jesc.. ;) Mnie raczej nie stac na te drozsze karmy, np. na Ekanube.. :(
Jescze Pedigree czy Chappi nie sa takie zle... Najbardziej sie zrazilam do tych najtanszych z marketów, co prawda nie przy psie tylko przy kocie. Kupowalam jej czasem whiskasa, czasem kitekata, kiedys wzielam, raz jeden jedyny, jakies jedzonko dla kota takie firmowe marketowe. Nie wiem czy powinnam podawac nazwe... Kota to  zjadla jakos, juz nie pamietam czy chetnie, po prostu dalam i juz. Kurcze, narzygala mi na kazdym schodku z parteru na pietro.... Od tej pory w tym markecie  kupuje owoce, mieso, mleko... To dopiero jest tragedia!!!! Ja widze, ze ludzie kupuja tam jedzenie dla swoich zwierzaków!

Poza tym czytam sobie niektóre posty... Nie chcecie karmic tym psów to nie, co za problem, ale sa schroniska i tam mo|na zaniesc. Czasem ludzie dokarmiaja bezdomne psy, dajcie im! Ale glosy typu: sama chemia (wiec psa sie boje otruc) i DLATEGO dam do schroniska... No wiecie co... To tylko Wasze psy powinny miec dobrze??? A te w schronisku to nie i one moga byc trute???  :grr:  Nie wiem moze sie myle, tak to odebralam. Wiem, ze nowa na forum jestem i mnie zaraz pokrzyczycie, ale po to forum, zeby móc wyrazic swoje zdanie!
Zapisane

myszka

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #40 : 2004-04-24, 10:37 »
Nie chodzi o to, że moga tam być trute, ale tam po prostu lepsze takie podłe żarcie niż żadne...
A chemia to naprawdę jest. Kilka lat żywienia tym i wątroba na śmietnik.
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #41 : 2004-04-24, 12:54 »
Wiem wiem, ale czytajac to tak wlasnie to odebralam. Przeciez paczuszka jedzenia to naprawde nie jest duzo dla Was, ale sa tacy którym sie to naprawde przyda. U mnie wlasnie dzisiaj jest ta akcja, czekam az dadza.... Watpie, zeby Baranek to jadl, moze bedzie chcial, ale jezeli nie, to ja mam komu dac.

A propos akcji.... kolezanka mi opowiadala, wszedzie sa problemy z piwnicznymi kotami, a u nich na osiedlu nie. Koty sa oswojone i ludzie je karmia, opiekuja sie malymi i znajduja dla nich domy (moim zdaniem powinni wysterylizowac  :roll: ) U nich tez byla akcja, whiskasa. Chodzili po domach. Ona ma gigantycznego kocura, kastrata, calkiem czarnego. przyszki do niej, dostala zarcie. Podala kota w transporterku sasiadowi, on wpuscil go u siebie, tez dostal zarcie. W trzecim mieszkaniu Pan powiedzial, ze tego kota to juz raczej widzial, byl naprawde zdziwiony, wiec mu powiedzieli, ze byla kotka, miala 5 kociaków i wszyscy sasiedzi wzieli :DDD Caly blok uzbieral ogromna ilosc zarcia i teraz jest dla piwnicznych kotów. Fajne jest to, ze wszyscy solidarnie sie pozbierali  :wink:  
Pomyslcie o tym! To i tak jest promocja, firma sie tak reklamuje, co wam zalezy postarac sie troche???
Zapisane

olc!a

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #42 : 2004-04-24, 20:02 »
Olimpio - tu nie chodzi o to, że nasze psy TEGO nie zjedzą, to damy schroniskowym, bo tylko nasze mają mieć dobrze. Ale jeśli mam jakąś kwotę, za którą mogę kupić albo kilka paczek pedigree albo jedną eukanuby to sorry, ale kupię kilka pedigree. Lepiej nakarmić trzy psy niż jednego.
Zapisane

olimpia1400

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #43 : 2004-04-25, 11:20 »
a Baranek wlasnie nie bardzo chce to jesc. Dorzucilam mu kilka kosteczek do jedzonka i zjadl dopiero jak namiekly. teraz wsypalam suche do miski (obok ma wode oczywiscie) i nie je :) chyba jedzonko dam siostrze dla jej psa :)

Olc!a, zgadzam sie z Toba w zupelnosci, tylko tak napisalam, po prostu czytajac wszystkie posty razem odnioslam takie wrazenie.

Pozdrawiam
Zapisane

Aagata

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #44 : 2004-04-25, 19:09 »
U mnie jak na razie i nie było, ale u babci tak :?  od razu do nas zadzwoniła i oświadczyła, że ma prezent dla Gajusi, jak zobaczyłam co to za prezent to odechciało mi się co kolwiek mówić...
Gaja je Boscha albo Nutre(chyba nie pomyliłam nazwy).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedz #44 : 2004-04-25, 19:09 »

Klaudia i Dino

  • *
  • Wiadomości: 96
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #45 : 2004-04-26, 14:32 »
U mnie po osiedlu chodzili w piatek,dali mi 3 paczki 0,5 kg ,ktore ja zprezentowalam siostrze dla psa jej tesciow. :P
Zapisane

paolinka

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #46 : 2004-04-30, 19:15 »
Do mnie przyszli dzisiaj :) Gosciu spytal ile waza te psy - powiedzialam 16 kg i powiedzial, ze ma karme tylko do 10 kg, bardzo mi przykro ( :lol: )
Zapisane

Krówka

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #47 : 2004-04-30, 21:21 »
w wawie chodzili-moja babcia dla cotka dostala
Zapisane

pola

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #48 : 2004-04-30, 21:47 »
Cytuj

Gosciu spytal ile waza te psy - powiedzialam 16 kg i powiedzial, ze ma karme tylko do 10 kg, bardzo mi przykro (  )

trzebabyło wziąć i powiedzieć że odchudzisz pieski na tą okazje :lol:
:P
Zapisane

Linka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 55
    • WWW
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #49 : 2004-05-01, 15:05 »
U mnie była taka akcja już jakiś czas temu... Na początku chciałam się zapytać tej kobiety czy wogóle wie jakie śmieci wciska ludziom, ale ostatecznie się powstrzymałam, wzięłam i oddałam do schroniska...
Zapisane
Linka

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #50 : 2004-05-04, 19:07 »
no i doszło też do mnie... dzisiaj jakieś dwie kobiety chodziły po mieszkaniach i rozdawały po 1 kg karmy :roll: :roll:...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedz #50 : 2004-05-04, 19:07 »

misiakonisia

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #51 : 2004-05-04, 20:56 »
Cytuj

Albo oddaj potrzebującym psom w azylu

 tez tak myśle!!!  :essen:
 nie nie chociaz zmieniam zdanie to chemia wiec poco truc i tak zabiedzone pieski?? :tard:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #52 : 2004-05-04, 22:38 »
A wolałabyś zjeść chińską zupkę albo żarcie z MCDonalda czy nie zjeść nic?
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #53 : 2004-05-04, 22:47 »
do mnie nie doszlo....i watpie czy dojdzie, bo mieszkam w malym miescie......
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Tiggy

  • Gość
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #54 : 2004-05-05, 09:10 »
:cry:  A u mnie nie byylo  jeszcze  :cry:  :lol:  :lol:  A pruszkow smierdzacy w koncu drugi po wawie w wojewodztwie, niesprawiedliwosc!!  :P  ;)
A tak na powaznie- nigdy bym nie dala tego Afrze. Kiedys, w swieta BN, zabraklo nam karmy, i w Wigilie o 20.00 nie bylo gdzie kupic karmy innej niz prdigree czy chappi z tesco czy stacji benzynowej..  :?  Wiec przez 3 dni Afra jadla domowe, wole, zeby puszczala smierdzace bąki (bezposrednia jestwm  :P ) Niz bym miala truc ja ta chemia...
A z tym Pedigree dla psow s Crufts'a- nie smiejcie sie, bo to calkiem mozliwe :P (no, moze nie te 80%) W innych krajach predigree jest robione przez lepsze firmy, a nie Master Foods, gdzie na jednej hali robia Snickersy i Whiskasa ( :lol: kolezanki tata tam pracuje). Np w USA (nie wiem jak w wielkiej Brytanii) jest to dosc dobra karma, a przynajmniej- ze sredniej polki ... :o
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Akcja promocyjna pedigree o_O...
« Odpowiedź #55 : 2004-05-05, 12:07 »
wczoraj do mojej kolezanki przyszla pani DO DOMU i dala 3 paczki
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 28 zapytaniami.