Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 159138 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #150 : 2005-08-07, 14:20 »
 U mnie torrenty kiepsko działają :( .
A zna tu ktoś Nihongo?? Ja się uczę.
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #151 : 2005-08-07, 15:17 »
A co to jest ? :;d:
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #152 : 2005-08-10, 11:21 »
Ja ściągam z eMula: teraz akutat Love Hinę i Neon Genesis Evangelon i jeden odcinek GTO. A czy ktoś z Was ogląda AMV??? (anime music video <-- dla nie wiedzących) :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #152 : 2005-08-10, 11:21 »

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #153 : 2005-08-10, 13:01 »
O, temacik odżył :P

"http://www.stray.prv.pl/ a to strona poświęcona "Wolf's Rain""
O, my stronka :P Niestety narazie is dead :P PHP sie sypło bo Ania jak cos dotknie to wiadomo :P

A ja sie "na powaznie" zainteresowałam m&a od kiedy puszczali DB pierwszy raz, od serii Z... :lol: A wczesniej to sporo anime ogladałam ale nieswiadomie :P Pscółka maja, sally czarownica, przygoda na biegunie północnym (moje ukochane stare anime, mam na vhs :mgreen: daimos, yattaman, sailor moon i takie tam :P )

A teraz moje ulubione to Wolf's Rain, Cowboy Bebop, Which Hunter Robin ;) Bardzo fajne jest tez Monoke Hime i Sen to Chihiro no Kamikakushi (Spirited Away) i wieele innych.

Widowni od lat 14-15 polecam WHR :mrgreen:

A nie wiedziałam, ze AMV to anime :P Myslałam ze to stronka z mnóstwem klipów z anime :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-10, 21:52 autor Nanami »
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #154 : 2005-08-10, 16:18 »
Lubię m&a, bardziej zajmowaly mnie zawsze mangi, bo filmów żadnych nie ściągam, czasem tylko pozyczę albo kupię, rzadko. Mang kupowalam kiedyś sporo, teraz nie mam juz na to kasy, sporadycznie (rodzinne obowiązki niestety), a pożyczac nie mam od kogo. Kiedyś sciągalam z netu skany czy też "skanlacje", teraz nie mam na to czasu za bardzo (jak wyżej) ani ochoty żeby szperać i szukać...
Moją ukochaną mangą jest Berserk  :kocham: , Ghost in the Shell, Neon Genesis Evangelion, Akira (tu i filmy, i komiksy).Poza tym Appleseed, Alitka calkiem calkiem, a do śmiechu Dr Slump jedyny w swoim rodzaju  :hehe:( Chyba bardziej jednak mnie cyberpunk pociąga, jak się zastanowić). Z filmów ze studia Ghibli, te które byly u nas dostępne, też wspaniale: Księżniczka  Mononoke, Spirited Away, Mój sąsiad Totoro - fajne.
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #155 : 2005-08-10, 16:35 »
 Jak Otaku może nie wiedzieć co to Nihongo??????
 To j. japoński.

 A czy ktoś tu zna Kenshina?? Polecam bardzo mangę (ale troche starszym osobom, bo trochę krwi tam jest).
 Akcja toczy się w dziesiątym roku ery Meiji w Japoni. Do Tokio przybywa Kenshin Himura, samuraj który nosi tępy miecz, bo nie chce zabijać. Ów samuraj, jest najsilniejszym szermierzem w Kraju Kwitnącej Wiśni- legendarnym Siepaczem Battosai "Krwawą Klingą". Zdobył ten przydomek sposobem walki i tym że kiedyś zabił wiele osób, jednak robił to aby w Japonii został ustalony nowy pożądek. Aby wszyscy byli równi. W Tokio spotyka Kaoru Kamiyę, która ćwiczy szermierkę.
 Ktoś przyjął sobię przydomek Kenshina. Jednak Samurajowi udaje się "ukarać" opryszków i zamieszkuje w dojo(szkole) razem z Kaoru. No i oczywiście... zakochują się w sobie....
 Narazie jest 6 tomów, a ma być 24 czy jakoś tak....
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #156 : 2005-08-10, 16:47 »
"Akira"
Mniam! :)

Akane, kto by nie znał Kenshina (zwłaszcza po tym jak zaczeli go w Polsce wydawać... :P ) A neidługo najciekawsza część serii... Mmm... :P

AMV... mam kilka ściągniętych... niektóre są super zrobione, czytaj: dobre połączenie muzyka + ujęcia... ;)
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #157 : 2005-08-10, 21:57 »
Ja sie za otaku nie uwazam :P

A ja znam jezyk japonski nie słuchu - osłuchałam sie z anime i teraz sama w niektórych czesciach wiem, co aktorzy mówią po japonsku. Np. w filmie "Pojutrze" amerykanskim jest moment, jak japonczyk gada przed komóre z córką, nagle spada grad wielkosci duzych jajek, japoniec dostaje, a ze słuchawki słychac "co sie stało/nic ci nie jest?" nie przetłumaczone na polski, a ja wiedziałam co to znaczy, bo to czesta kwestia w anime :P Tylko nie wiem jak sie to pisze - only fonetycznie :lol: "taj dżo ku" :P

Nie lubie cos anime i mang w stylu cyberpunkowym ble :P A Kenshina znam - oż, on jest swietny :P

A co do AMV to ten facet robi swietne i warto je sciagnac :D
http://vicbond007.kaytwo.com/
« Ostatnia zmiana: 2005-08-10, 22:01 autor Nanami »
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #158 : 2005-08-12, 11:33 »
 Ja mam mnóstwo amv na komputerze. Polecam do ściągnięcia Amw "Sailor Moon" z piosenką Nightwish "Moondance"- jest świetne!! I "Papercut" Linkin Park z Kenshinem. I jeszcze z LP z "Naruto"- "Somewere I Belong" i "Numb". I jeszcze jest pare fajnych ale bym się zmęczyła wypisywaniem ich.

To się chyba pisze- "dai jiobu-ka" . Ja znam trochę japońskiego z "Kawaii". Nie, że ja zbierałam tego szmatławca(już nie go wydają) ale pare numerów widziałam. Krzaczki już nawet niektóre znam :P , hiraganę całą :P .

A kto lubi j-music(muzyczka japońska)?? Ja bardzo!!! Szczególnie z "Wolf's Rain", "InuYashy", "Full Metal Alchemist"(to jest the best!!!, świetne anime, świetna muzyka). No i jeszcze oczywiście bardzo lubię Ayumi Hamasaki i Utadę Hikaru i Mayyę Sakamato....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #158 : 2005-08-12, 11:33 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #159 : 2005-08-12, 19:16 »
Ja kocham Beyblade, lubię Chobits (ale mangę, bo anime mnie trochę brało na ziewanie), Di Gi Charat, Dragoon Ball Z, Pokemony to oglądam, jak już naprawdę nie ma nic innego w telewizji. Ale lubię Psyducka :lol: I Ninetelsa :wink:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #160 : 2005-08-12, 19:42 »
"Ja sie za otaku nie uwazam"
Ja też... :P Nie odczuwam potrzeby mówienia tak o sobie... nie czuję się fanatyczką... Nie przeplatam polskich słów japońskimi ani inne takie... (tak przynajmniej mi się kojarzy otaku... :P ) Interesuje mnie w sumie kultura, muzyka... KOMIKS... ale ja się nie nadajeee... Em... I po prostu są takie rzeczy w mangach uważam za tak głupie... Eee... I tak nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi... :P (Niech się nikt nie obraża, wiadomo, że w każdej dziedzienie są rzeczy fajne i beznadziejne... ;) )

"Nie, że ja zbierałam tego szmatławca(już nie go wydają) ale pare numerów widziałam. Krzaczki już nawet niektóre znam  , hiraganę całą  ."
Tzn. masz na myśli tego "normalnego" czy wersję dla dzieci? Bo to to chyba wydają jeszcze...
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 19:49 autor charon »
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #161 : 2005-08-13, 13:39 »
No niestety :P Stary Kawajec upadł -> nowy to szmatławiec. Był Mangazyn, było Anime + ale upadły. Juz teraz tylko nowe Kawaii zostało na rynku :/

Akane, nie wiedziałam ze OSTy z anime zaliczają sie do j-music :P No ale z OSTów lubie Wolf's Rain, Witch Hunter Robi, Final Fantasy serie i .hack//SIGN.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #162 : 2005-08-14, 12:55 »
Z tego, co mówiłą mi koleżanka, w nowym piszą tylko o tych anime, ktore akurat lecą w telewizji:/
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #163 : 2005-08-14, 23:32 »
Ja teraz ściągam sobie resztę odc."Full Metal Panic", 1 odc. "Chobits" żeby zobaczyć czy warte obejrzenia i mange "Majin Devil" vol1 :wink:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #164 : 2005-08-15, 10:18 »
W "Chobits'ach" krowa jest fajna... :P Padłam po czterech odcinkach. Właściwie chyba jest identyczne jak manga... tylko wszystko jest rozciągnięte...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #164 : 2005-08-15, 10:18 »

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #165 : 2005-08-15, 14:57 »
Chobits ma niektóre bardzo fajne odcinki, ale fabuła ledwo dycha, czesto przynudza, potem sie odrobine tylko rozkreca i zakonczenie do ... :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #166 : 2005-08-15, 16:15 »
Wogóle zakończenie serii jest em... no coment... ;) Mają zabójcze problemy...

Będę sobie ściągać Peach Girl... jak mi się ściągnie to co się ściomga... ;) I muszę trochę z dysku powywalać, żeby mieć na nią miejsce... Jestem ciekawa jak wyszło, na razie widziałam, że tylko główna bohaterka jest do siebie podobna... A w Polsce to zanim pojawi się następny tooooom... ;(
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #167 : 2005-08-15, 23:11 »
A ja sobie sciagam oscik z Tsubasa Reservoir Chronicle :P I przymierzam sie do zdobycia anime :D
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #168 : 2005-08-16, 22:47 »
Ja dziś przeczytałam 1 tom "Majin Devil" i wcale mnie ta manga nie zachwyciła, wręcz przeciwnie,bo dziwnie się po niej czułam. Strasznie okrutna, tam normalnie się rozszarpywali na strzępy, dziewczyny w wieku 15-16 lat rodziły pająki...bleee... :? Ja nie lubę aż tak drastycznych rzeczy...to nie na moje nerwy :P
Już niedługo skończy mi się ściągać 1 odc "Chobits" i może już jutro wieczorkiem sobie obejrzę :wink:
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #169 : 2005-08-17, 20:36 »
A zna tu ktoś Nihongo?? Ja się uczę.
A uczysz się z netu??? Ja znam tylko kilka słówek, a chętnie nauczyłabym się więcej :D
Dzisiaj sobie kupiłam kolejny tomik mangi :"Zapiski detektywa Kindaichi" :jupi2: :jupi2: :jupi2:
Nanami dzięki za tą stronkę z teledyskami :tuli: Już widzę dwa z Evangelionem :kocham:
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #170 : 2005-08-17, 22:16 »
Obejrzałam właśnie 1 odc "Chobits" i powiem szczerze, że spodobało mi się :wink: Już zaczynam ściągać drugi odc :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #170 : 2005-08-17, 22:16 »

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #171 : 2005-08-22, 12:28 »
Pierwsze odcinki są spoko, najlepszy jest chyba 10. jak Chii ma sobie kupic majtki :mrgreen: Pokładałam sie ze smiechu.

Obejrzałam sobie dwa pierwsze odcinki Tsubasa RC - super :P Juz czuje ze ubóstwiam maga Fye.

Zapiski detektywa czytałam wszystkie, które wyszły w Polsce - potem przestali wydawac, bo zainteresowanie małe. Ale musze powiedziec, ze ciekawa była, dobra manga detektywistyczna.

Dominika, wpisz sobie w wyszukiwarce "Evangelion" a załoze sie ze blisko tysiac bedzie teledysków... :P
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #172 : 2005-08-22, 12:39 »
Nanami, Chii kupywała sobie majtki w 4 odc, bo właśnie dziś rano sobie go oglądałam ;) Ale faktycznie niezła polewka była :P
Dziś także obejrzałam sobie pierwszy odc. "Kare Kano" nawet mi się spodobało, ale zobaczymy reszte odc jak się już ściągnął :;d:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #173 : 2005-08-23, 13:34 »
Aaa fakt :P Zapedziłam sie troszke :D
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #174 : 2005-08-23, 14:33 »
Tylko troszeczke :P Przeglądałam wczoraj w grafice zdjęcia z "Chobits" a głównie zdjęcia Chii i zauważyłam, że jest też jakaś Dark Chii :? Czy ona będzie występować? :P
Zapisane

Dominika1987

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #175 : 2005-08-23, 23:16 »
Nanami, niestety nie ma teledysków, ale już sciągam z eMula  :D   a czy ktoś czytał lub oglądał "Love Hina"???
Nanami, czy Ty nie masz może w avaraście wilka z "Księżniczki Mononoke"??? :mrgreen:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #176 : 2005-08-24, 07:00 »
"Nanami, Chii kupywała sobie majtki w 4 odc"
O, właśnie, tak mi się wydawało, że widziałam ten odcinek, a przecież tak daleko nie zaszłam... :P Może się zmobilizuję?

"Nanami, czy Ty nie masz może w avaraście wilka z "Księżniczki Mononoke"???"
Ja bym stawiała raczej na "WR"... ale nie wiem... :(
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #177 : 2005-08-24, 10:17 »
Ale jestem zła :grr: Zostawiłam na noc włączonego kompa, żeby mi się ściągną do końca 5 odc, bo 6 mi się już ściągnął...ja dziś rano wstaję...patrzę...net mi się rozłączył :grr: jak szłam spać było już 80% a teraz? 84:% :grr: a miałam taką chęć sobie dziś rano przy płatkach objerzeć "Chobits" :cry: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #177 : 2005-08-24, 10:17 »

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #178 : 2005-08-24, 16:39 »
Borderka, Dark Chii pełni role epizodyczną, na koncu odrobine bardziej kluczową, bedzie wystepowac.

Ja mam w avatarku wilka z Wolf's Rain, a dokładniej białego wilka Kibe biegnącego podczas endingu (na endingu "Gravity" w WR zawsze biegnie Kiba, tylko scenerie są rózne, raz pada snieg, raz wschodzi ksiezyc, jeden jedyny raz wschodzi krwisto czerwony ksiezyc, rozjasnia sie, sciemnia itp.)

Wilki z Mononoke Hime są odrobine inaczej rysowane, dynamiczniej - Moro i jej dwaj potomkowie.






Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #179 : 2005-08-24, 19:01 »
Dzięki Nanami ;)
A ja dalej czekam na 5 odc (89,8%) :grr: :P
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.