Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 159268 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #480 : 2006-09-09, 21:20 »
To dobrze, że mertopolis nie widziałam... :P
No, właśnie widziałam, ale HBO brak... :(
22 siem ściąga... :P Jak możesz mnie tak zachęcać... :)

Propo halołinowago odcinka... :P Czy japończycy mają tylko Sadako i wampiry? :P To zawsze jest jak ma być strasznie - np. w przedostatnim Onizuce... :P
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #481 : 2006-09-09, 21:22 »
Buuu... Ta strona co podałas, wycofala z powodu licenjci Ourana...

Mój mail nanami@interia.pl czekam :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #482 : 2006-09-09, 21:45 »
Brutal... :P Chwilcia... (Pewnie znów się okaże, że wysyłam za ciężkie wiadomości - nie znam się na tym ile można w mail'u wysłać. Jak duże mogę wysłać?) Nom, faktycznie - zlicenscjonowane - to ja też chcę od Ciebie! :P

Mam nadzieję, że skoro odcinak fajny tzn., że dużo Tamakiego? :P

EDIT: Wysłane.

EDIT 2: Objerzane! :P
Mmm... piękni mężczyźni... :D
Biedny "straszny" człek... :lol: Ja bym go przygarnęła... :P Słodkie było z niego bobo! Szczerze to Haruhi z tymi gałami jest straszniejsza... :D
Takashi wykorzystywał cały tan czas Miodzika... :P

A biednego misia Tamakiego wszyscy rzucają! :cry:
« Ostatnia zmiana: 2006-09-09, 23:25 autor charon »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #482 : 2006-09-09, 21:45 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #483 : 2006-09-10, 10:31 »
huum a dla mnie Steamboy był ślicznie zrobiony ale fabuła ... zieeew ...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #484 : 2006-09-10, 12:42 »
Dzieki za mange, moje ma około 100 mb, wiec wysłałam ci instrukcje obługi :lol:

Ja mam konto na interii i nastawione 1024 mb wiec mi nie zapcha :P

Kolejny odcinek Ourana bedzie o zapoznaniu Tamakiego i Kyouyi... :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #485 : 2006-09-10, 12:54 »
Postaram się w niej zorientować... :P Jakby oc będę krzyczeć o pomoc.

"Kolejny odcinek Ourana bedzie o zapoznaniu Tamakiego i Kyouyi... Razz" Seksi... :P Jak będziesz wiedziała, że juszzz jest to powiedź, pils... :)
Odcinek z Kyouyiją ( :P ) co siem obudził w środku miasta mnie załamał... :P Haruhi doszła do wniosku, że Kyouya musi być dobry, bo pomaga bezinteresowanie... Może on po prostu lubi ujawniać oszustów, noo... :P (Często to robi... :D )
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #486 : 2006-09-10, 17:05 »
Bez napisów juz jest 23 dostepny... :P Ale z napisami co sobote po południu wychodzi 1 kolejny odcinek :]
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #487 : 2006-09-15, 16:02 »
Właśnie ściągam, wcześniej nie było... :(
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #488 : 2006-09-15, 20:26 »
humm ... a ja się wzięłam za mangę naruto i próbuje zrozumieć coś po angielsku ... anime jest okropnie nudneee ... za dużo tłumaczenia wszystkiego i za dużo nudnych walk (choć niektóre fajne) ... w dodatku w mandze wiele rzeczy jest w innej kolejności ^^ Ja się chyba załamię jak naruto będzie leciał w polsce ... bedzie jak z pokemonami .. znowu jakieś durne tazo'sy i inne gówna (sorki za wyrażenie :P)

Hum , czytałam na jakiejś stronie o inu-yasha ale nie wiem czy warte to czytania/oglądania ... Możecie mi powiedzieć dokłądniej o czym to jest ? (bo ja wiem tylko szkicowo :P)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #488 : 2006-09-15, 20:26 »

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #489 : 2006-09-15, 20:41 »
Inuyasha jest super :P Fabuła brzmi bardzo przecietnie i nudno, pierwszy odcinek jest troche nudny, ale kolejne rozkrecaja sie na pozytyw. Bo jest mnóstwo humoru, ale i romantycznych scenek i takich wkurzających takze ;)

Dokładniej to jest o tym, jak Inuyasha z druzyna (która kolekcjonuje w przeciągu pierwszych hmm 15 odcinków?) mają jeden cel - dorwac i skopac tyłek gosciowi, który sie nazywa Naraku - i kazdy ma swój mały prywatny cel. Ale ze pojedynczo są za słabi, to tworzą spontanicznie druzyne. Naraku rzadko pojawia sie osobiscie, poza tym ma zdolnosci regenerujące i bardzo trudno go rozwalic. No i knuje mnóstwo spisków, posługuje sie innymi do swoich niecnych celów. Poza tym to nie jest gość próbujący zawładnac swiatem, własciwie to sama nie wiem jakie ma motywy do konca :P Po prostu uparł sie, by sobie umilic zycie gnębiąc ludzi i snując teorie spiskowe. Po drodze do Naraku pare razy udaje sie go im dorwac, ale on ucieka i sie zaszywa i tak w kółko własciwie. No i jest mnóstwo wątków pobocznych - brat Inusia Sesshoumaru, Kikyo do trójkącika Inu-Kagome, zboczony mnich Miroku i Sango i mnóstwo zabawnych scenek ;) Moze i to sie ciągnie i widac, ze to nastawione na puszczanie w TV, ale warto obejrzec, jsli sie lubi dobry humor i fantastyczne swiaty :)
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #490 : 2006-09-15, 21:04 »
o gash  jak przeczytałam zdanie "Po prostu uparł sie, by sobie umilic zycie gnębiąc ludzi i snując teorie spiskowe." to od razu miałam przed oczami babkę z reli :lol:
hummm zobaczę kilka odcinków ^^ przekonałaś mnie :P
a tak swoja droga to ile to ma tomów mangi ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #491 : 2006-09-16, 10:00 »
Za dużo... :P

Może i ja siem dam... :P Jakoś Ranma jest ok, to Inuyasha by nie była? ;)

Niedługo nowe "OMG"... Załamię się... :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #492 : 2006-09-16, 10:11 »
Hmm... zna ktoś Super Gals? ;) Fajne to? :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #493 : 2006-09-16, 14:41 »
Pytanie... Czytał ktoś taki komiks w tomikach "X"? Bo ja czytam, przebrnęłam przez 1 tom i musze resztę pożyczyć od mojej kumpeli ^^
Zapisane
Why so serious?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #494 : 2006-09-16, 14:50 »
Hmm... zna ktoś Super Gals? ;) Fajne to? :P
Tylko z widzenia... :P

Pytanie... Czytał ktoś taki komiks w tomikach "X"? Bo ja czytam, przebrnęłam przez 1 tom i musze resztę pożyczyć od mojej kumpeli ^^
Taaak... :P Na początku Hinoto zapowiada ostateczną walkę, cośtam się podzieje, po czym w 18 tomie robi to znów i... Clampowi się odechciewa kończyć "X'a" (oględnie mówiąc)... :P Ale można obejrzeć potem serię TV i/lub film... ;) Powinnam napisać, czy można liczyć na happy end?
(Jak dla mnie super co się dzieje z Kotori... :D Hje hje...)

A w ogóle lepiej się zapoznać najpierw w z tym co się działo w "Tokyo Babylonie"... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #494 : 2006-09-16, 14:50 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #495 : 2006-09-18, 10:26 »
Znacie jakieś dobre strony do ściągania anime?  :)
Bo mi zależy na jednym, a w eMule kiepsko się ściąga  :/
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #496 : 2006-09-18, 15:57 »
humm ja nie ściągam bo :
1. brat by mnie zabił za zapchany dysk
2. nie wiadomo czy to na pewno to czego szukam (czy to nie vir)
3. i najważniejsze - nie posiadam emula :D

Ja oglądam na youtube. Czasem są całe odcinki, czasem podzielone na 2 części ale da się znieść :)
Poszukaj na różnych stronach, popytaj na forach o ciekawe anime a potem wpisz :P  co sławniejsze będą na 100%
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #497 : 2006-09-19, 18:00 »
Inuyasha jest OK... Jeden odcinek dziennie i masz anime na 1/3 roku :P Tomików jest chyba 44.

Ja sciagam jeszcze bzposrednimi z www.anime-download.prv.pl i realitylapse.com

W X-ie jak dla mnie za duzo patosu i przemocy i cała trójka głównych bohaterow jest beznadziejna :P Choc ogólnie fajnie sie oglada, ale anime bardzo schematyczne. Manga ma sliczna kreske, mozna poczytac, ale brak zakonczenia. Seria anime przyzwoita, za to film to skondensowane do 1,5 h anime, przez co co chwila ktoś gryzie ziemie i jest niezła jatka - ale mozna obejrzec :P Choc koncówka miała byc baaaaardzo dramatyczna, a mnie przyprawiła o smiech :P

SPOILER:
Cytat: X
Smiałam sie, ze nikt nie przezył, biedny Kamuiś trzyma glowe Fumy, która zreszta sam odrabał i ryczy i nikt juz nie zyje, wiec zaraz rzuci sie z wiezy tokijskiej na główne :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #498 : 2006-09-19, 21:22 »
A mnie wciągnęło Naruto :lol: pierwszy raz to oglądam ^^

charon wybacz że ciebie nie posłuchałam jak mówiłaś zę Sasuk'e jest ladny :lol:

goopia cenzura :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #499 : 2006-09-19, 22:41 »
Moja koleżanka też ściąga z tej pierwszej strony - więc już dwie osoby Ci polecają... ;)

Nie pamiętam co pisałam o Sasuniu... :P Ale jest ok, zwłaszcza jako bobo... :P Ale i tak Kakashi rządzi... :P (Szmaciaczek... :D )
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #500 : 2006-09-20, 14:35 »
Tja, Kakashi rlz xD bidny, zawsze sie spóźnia :P

jestem w trakcie 27 odcinka Naruto ^^
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #500 : 2006-09-20, 14:35 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #501 : 2006-09-20, 15:58 »
Sądząc z pewnego zdarzenia jego uroda powala... :P Ale nigdy się nie dowiemy...

A ja wiem co było 27? :P Co było? :P Zakładam, że może dziadkowi pomagali... może coś z Zabuzą? :P Nie pamiętam jak to się rozkładało - wolim mangę... :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #502 : 2006-09-20, 17:00 »
hmm... wleźli do jakiegośctam lasu w ramach sprawdzianu (Chuunin Exam to sie zwie chyba) i siedza tam :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

MATI9630

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #503 : 2006-09-21, 14:21 »
Naruto(zarówno anime jak i manga) imho wymiata ^^. Anime obejrzalem... jakies 173 odcinkow(glupie fillery sie mają skończyć:<) + 2 pełnometrażówki, 2 OVA(to z konohamaru i koniczynką + z jakąś wodą bohaterów), a mangi... ech, mniej niestety, 15 tomów w necie, a sam 2  pierwsze zakupiłem.

No i Fullmetal Alchemist też godny polecenia :]

A... i jeszcze... dla fanek Sasuuke drobny spoiler, czytać na odpowiedzialność własną:



Cytuj
No ten... Sasuuke ich.. ZDRADZI I OPUŚCI WIOSKĘ! AHAHAHA! Odszedł do Orochimaru, pod jego naukę, by stać się silniejszym, by zabić Itachiego. Hihi, haha, hoho. Zrobią formację, by go sciagnać z powrotem, a to nie takie proste, bo eskortuje go 4 Sound Ninów(później 5ty dojdzie). Wiec i oni zrobia 5cioosobową drużynę: Naruto(a jak), Neji(ten z dlugimi wlosami, myslalo duzo ludzi, ze to baba), Shikamaru(ten od cienia, geniusz), Choji(ten grubas)i Kiba z Akamaru(ten z pieskiem). Na końcu będzie Naruto vs Sasuuke.

Rotfl, zrobili cenzure na 'su.ke' i nie mogę napisać poprawnego imienia tego brzydala:<
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #504 : 2006-09-21, 14:55 »
ja tam sasuke nienawidzę ;/ Głupek z niego grrr ... Jak ja nienawidzę takich ludzi :/ teraz  oglądam odcinek 110 ale nie będe ci kostóś mówić co się dzieje bo nie chcę ci psuć zabawy ;] powiem jedynie że dobrze sie stało.
Ja tam najbardziej lubie w kolejności : Shikamaru, Kakashi i lee
MOże dlatego że każdy z nich ma w sobie coś ze mnie :) Shikamaru jest prawie taki sam jak ja, Kakasz zawsze sie spóźnia a lee jest taki ... huum ... Nie wiem ... może nie jest podobny do mnie ale zżyłam sie z nim :)

A tak swoją drogą to słowo "suka" nie powinno podlegać cenzurze na forum o ZWIERZĘTACH :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #505 : 2006-09-21, 15:07 »

slyszalam od kogoś że sasu ktoś mordkę zmasakruje, ale nie wiem czy to masz na myśli  ;p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #506 : 2006-09-21, 15:56 »
nie, nie to mam na myśli ... chyba jednak znowu będzie jak dawniej a szkoda :/
A ja nie mogę się doczekać aż nakręcą odcinki 2 serii naruto 2 (czy tam 3) lata później :P
W mandze saske ma badziewne wdzianko, ale nowy dresik naruta wygląda super :) na szczęście shikamaru  nic sie nie zmienił :)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #507 : 2006-09-21, 16:59 »
A ja ogladnełam 3 odcinki anime i pare tomików mangi (własnie do tej 2 czesci sprawdzianu w trzyosobowych grupach ;)) i nawet mi sie podobało. Ale zniecheca mnie ilosc, no i podobno jakos spada :>
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #507 : 2006-09-21, 16:59 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #508 : 2006-09-21, 17:05 »
A ja czekam i czekam na następne tomy Naruto, pojawi sie dużo nowych postaci ^_^ ale jak u ans bedzie dopiero 19 tom to sobie jeszcze poczekam dłuugo -_-
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

MATI9630

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #509 : 2006-09-21, 17:31 »
A ja ogladnełam 3 odcinki anime i pare tomików mangi (własnie do tej 2 czesci sprawdzianu w trzyosobowych grupach ;)) i nawet mi sie podobało. Ale zniecheca mnie ilosc, no i podobno jakos spada :>

Spada od 136 odc. bo to fillery. Ale fillery mogą się skończyć za parę odc. więc te ~70 odc. można spokojnie pominąć. Manga nie straciła na jakości.
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 28 zapytaniami.