Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 159318 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #510 : 2006-09-21, 18:00 »
ja absolutnie nie mam zamiaru oglądać fillerów bo tylko mącą w głowie, no chyba że nie będe miała co robić.
A co do mangi to ja nie mogę się doczekać w polsce tych tomów w których oni są strasi. Cóż bądź co bądź anieme to nie to samo co manga, a oryginał zawsze najleprzy :)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

MATI9630

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #511 : 2006-09-22, 12:47 »
Niektóre fillery były bardzo fajne(np. odc. 101 - ten w którym próbują zobaczyć twarz Kakashiego oraz dalsze czyli ten wątek z Aoi, przed Sasuka Retrieval Arc.), niektóre są takie głupie, że aż śmieszne(Naruto zostaje opiekunem drużyny Konohamaru, Jakieś dwa dupki podają sie za Rock Lee i Maito Gai - tylko Naruto dał się nabrać, Naruto+Choji+Sakura gotują ramen i jeszcze taki, co dziś obejrzałem... Naruto miał sie bawić w ninja z jakimś nadzianym dzieciakiem xP), niektóre są... oglądalne jakoś... ech, kurde, fillery miały się skończyyyyyć z odc. 200, a 205. na pewno fillerem będzie. Czyli najwcześniej odc. 206. :/

No i jedno mnie zastanawia. W jednej z początkowej serii fillerów(z klanem Fuuma, zaraz po Sasuczka Retrieval) Sakura... poprosiła Tsunade o zostanie jej uczennicą i... ożywiałą karpie xP. No, leczyła... a to chyba ważne jest - i czy w mandze też to jest? Za jakieś 10 tomików się dowiem, jestem w 11.... a właśnie Dory, sobie naprawdę długo poczekasz :) To chyba w 28. tomiku jest, a 1 tomik co 2 miesiace wychodzi... :)

Przy okazji... z ang. wikipedii pare fotosów(nie będę dawać tych, co się mało zmienili, tylko tych, co się ZNACZĄCO zmienili).

Sasuczka:
Nie wiem czemu nie chce się uploadnąć na imageshack, a tu tego pokazac nie mogę - beznadziejna cenzura. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/3/3b/Uchiha_SASUKA_4.jpg/180px-Uchiha_SASUKA_4.jpg Zmieńcie SASUKA na.. wiecie co i wsio.

Shino(hiphopowiec normalnie):


Lol, Hinata:


Kiba mało się zmienił.. ale Akamaru 'trochę' podrósł :) :


Choji mi przypomina jego ojca... tylko nie ma rudych włosów :> :


Ino:


Neji... joninem jest O_o:


Właściwie to... cała ich paczka zostałą chuninami, Neji, Kankuro, Temari joninami, a Gaara Kage... Naruto jest wciąż geninem :> ale tylko dlatego, że przez te 2 1/2 roku byłna treningu z Jirayią, o.
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #512 : 2006-09-22, 15:50 »
Dobra usuwam, bo Dory ma rację  :P Nie bede wam mówić :]
« Ostatnia zmiana: 2006-09-23, 10:56 autor Myszoskoczka »
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #512 : 2006-09-22, 15:50 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #513 : 2006-09-22, 18:42 »
cóż.... specjalnie nie mówiłam co i jak, aby czytającym/oglądającym dopiero początki nie popsuć zabawy :/
Nie wszyscy chcą wiedzieć co będzie później :roll:
ale skoreo tak sie umawiamy no to
http://leafninja.com/parttwo.php gaara ma ubranko rodem z matrixa :)


A tak swoją drogą to odcinek z twarzą kakasza był żałosny, chociaż wielkie usta mnie powaliły :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #514 : 2006-09-24, 13:16 »
(post pod postem, ale co tam...)
a czyta ktoś Full Metal Alchemist ? Bo streszczenie wydaje się być ciekawe, wiec zastanawiam się czy nie zakupić owej mangi, jako że w polsce sa narazie 3 tomy więc nie zbankrutuje kupując wszystkie w krótkim czasie i będe na bierząco :)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #515 : 2006-09-24, 18:55 »
http://leafninja.com/parttwo.php gaara ma ubranko rodem z matrixa :)
To by było trochę ironiczne, zważając na to do czego nawiązują matriksowe wdzianka... :P

A tak swoją drogą to odcinek z twarzą kakasza był żałosny, chociaż wielkie usta mnie powaliły :D
Chodziło mi o takie "doklejane" zdarzenie z  m a n g i... Chyba nawet już było jakoś w ostatnich tomach wydanych w Polsce...

Wkurzające zapełniacze... :/

(post pod postem, ale co tam...)
a czyta ktoś Full Metal Alchemist ? Bo streszczenie wydaje się być ciekawe, wiec zastanawiam się czy nie zakupić owej mangi, jako że w polsce sa narazie 3 tomy więc nie zbankrutuje kupując wszystkie w krótkim czasie i będe na bierząco :)
A kto by to sprawdzał? :P Możemy chulać...
Czytam FMA, zgarniane koleżance... Mnie tam nie powala... może coś się rozwinie... Niektórzy to lubią. Zależy czego oczekujesz...
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #516 : 2006-09-24, 19:44 »
manga (czy anime) dla mnie powinna być śmieszna (mile widziane, ale nie musi), realistyczna w miarę, walki mile widziane , najbardziej lubię jak w mangach i anime występują różne demony (dlatego upodobałam sobei mononoke i naruciastego :P)  itp. nie lubie serii "chcę być najlepszy więc trenuje" (czyli coś a'la anime pokemon, duel masters czy shaman king (choć ten ostatni nie jest zły)) więc to z góry odpada. może być pare wątków romantycznych, ale nie lubie jak jest za bardzo melodramatycznie, bo co za dużo to niezdrowo Znasz coś co odpowiada moim wymaganiom ? :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #517 : 2006-09-25, 16:45 »
Buuu, jeszcze ostatni odcinek Ourana. Póki co, w pieknym stylu zwalaja zakończenie *siekierka w dłoń*
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #518 : 2006-09-25, 23:21 »
No... :lol:

Dobrze, że Haruhi nie jest facetem, bo była by beznadziejna... :P W sumie jest ok... poza tym, że jest rośliną i jest wszechwiedząca... (tzn. pod względem rozszyfrowywania czyiś myśli i uczuć)... szpaaaan... :P

Do tego - absolutnie nie wyobrażam jej sobie z niczym z HC... zwłaszcza z Tamakim... :P Kompletnie zego kontaktu, porozumienia, itp. :P Jakis kosmos dla mnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #518 : 2006-09-25, 23:21 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #519 : 2006-09-26, 07:58 »
hum a dlaczego mi wyskakuje wikipedia jak wchodzę na www.anime-download.prv.pl ?
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Nanami

  • Gość
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #520 : 2006-09-26, 16:25 »
No to www.download-anime.prv.pl nigdy nei pamietam kolejnosci :P

Haruhi ze swoimi komentarzami wymiata :D
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #521 : 2006-09-26, 17:55 »
heh nan :D
A ja sobie dziś zakupiłam 3 tomy fullmetala i na początku bałam się, że pewnie i tak sprzedam je zaraz na allegro po przeczytaniu tylko pierwszego tomu, ale jak po kilku sekundach od rozpoczęcia czytania wybuchłam śmiechem (a potem było tak co kilka okienek) to  przestałam żałować kasy hehe :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #522 : 2006-09-26, 18:08 »
Muszę jeszcze raz przeczytać... :P Ok, niektóre rzeczy są urocze (póki nie powatarza ich isę co pięć minut... _-_), ale do wybuchania śmiechem to u mnie chyba wiele więcej trzeba... :) (Chyba, w rozmowach tylko.) Co najwyżej się uśmiecham pod nosem - co może powodować zakłopotanie, gdy np. się metrem jedzie... :P Miałam tak ostatnio z "Saiyuki"... tylko ciewaka co to był dokładnie za sytuacje... :P Hm... NO TAAAAK... :P Co do polecania - kilka postów temu... Myślałam, myślałam i nic... a przecież "Saiyuki" jest zabawne, demoniaste i ma walki... Ja burak... :P A ja myślałam, myślałam i nic nie było dość dobre do tego opisu... :P I nie jest o "ulepszaniu się"... choć np. Vagabond jest, a jest fajny... ;) Z resztą "Naruto" też, a lubisz... :P

(Mam wrażenie, że uśmiechy przy czytaniu "Saiyuki" wywołały komentaże dopisane przez koleżankę w mandze... :P )
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #523 : 2006-09-26, 18:31 »
cóż ja mam specyficzny rodzaj humoru ;]
heh charon ty masz prznajmniej znajokmków od których możesz mangi pozyczać a na mnei się patrzą jak na wariatkę i pytają czemu czytam od tyłu i czy to nie jest przypadkiem "ten chiński komiks" ehh :/
cóż naruto lubię bo naprawdę szczeże wątpie żeby został w końcu tym hokage no i są ciekawe zwroty w akcji (wiedziałam że sa[****] to menda, ale skoro uratował dupsko naruciaka kilka razy to nie będzie aż tak samolubny :/) no i muzyka fajna ^^

Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #524 : 2006-09-26, 19:31 »
cóż ja mam specyficzny rodzaj humoru ;]
Każdy ma inny... :D Dużo ludzi pisze, że po przeczytaniu, zobavzeniu czegośsię turlało ze śmiechu, a ja np. nie mam aż takich reakcji... :)

Jeeej, Wawka rządzi... :D U nas są nawet cotygodniowe spotkania takich elementów jak my... :P Współczuję, ale może tak załapiesz jakąś znajomość... :) Ile to razy ktoś mnie atakował na ulicy co czytam... :lol:

Na obronę Sasukolca powiem, że przecież póki mu rodziny nie wymordowali i to dość specyficznie, to był radosnym, kochanym dzieciakiem... ;) To tylko Naruto szpanuje tym, że jest gość i pokonuje przeciwności losu - no ale za coś musi być tym gufnym bohaterem... :P Wszyscy inni po tragicznych przeżyciach buraczeją... :P Ale w sumie Naruto nie zaznał ciepła domowego ogniska, więc nie wie co traci... ;)

Hm... można napisać "suko"... :P (a "ke" i "ka" już nie...) Na forum zwierzakowym nie można napisać w normalnej formie, ale w takiej w jakiej się o psie nie pisze to już tak... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #524 : 2006-09-26, 19:31 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #525 : 2006-09-26, 22:02 »
hehe dla mnie też to niezrozumiałe z tą suką :D


hum nie wiem może ja jestem dziwna, fullmetal jest świetny ale cały czas mam skojażenie z nazistowskimi niemcami ... nie wiem czemu :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #526 : 2006-09-27, 11:47 »
humm baby proszę klikajcie w bannerka http://narutfan.webd.pl/index.php?id=dotacje bo ja jestem kiepska w angielskim a to jedyna strona na jakiej zanalazłam chaptery po polsku od 314 ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #527 : 2006-09-29, 11:54 »
Pięknie zwalone zakończenie Ourana... :P Ale mogło być gorzej... mogło być bardziej romanztycznie...

A z tym polem dyni to jakaś metafora? :lol:



















Ci ich ojcowie to chyba nie mają co robić... _-_
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #528 : 2006-09-29, 18:56 »
obejżałam sobie pierwszy odcinek inusia, ale niestety po angielsku (ja uznaje tylko oryginalne :D Wszelkie dubbingi mnie wnerwiają)  na razie fajne (i aż nie mogłam sie powstrzymać aby zobaczyć znów tą scene gdzie ona maca mu uszki :D )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #529 : 2006-09-29, 18:58 »
Dory, ja zawsze szukam japońsich z angielskimi napisami bo niby anglicy mają świetny dubbing ale to nie to samo ;P

maaaaamo, doszłam do 68 odcinka Naruto ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #530 : 2006-09-29, 19:05 »
kostuś byle do przodu :P 68 ... o czym on był bo juz nie pamiętam ?? :mysli: ja naruciastego już skończyłam i czekam aż skończą się  fillery ... na nastepny chapter mangi też czekam  ^^
ha znalazłam 2 odcinek japoński i już po samym głosie tej dziewczyny (nie pamiętam jeszcze jej imienia) wiem że będzie lepszy ...
Kostuś a żebyś ty widziała jak amerykanie rozwalili dubbing naruto Sasukę i narutoł zamiast saske i narto :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #530 : 2006-09-29, 19:05 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #531 : 2006-09-29, 19:51 »
hahaha Narutoł i Sasuk'ej ;P
widziałam 2 odcinki po ang. i sikałam ze śmiechu xD

oglądałam przez wakacje DB z ang dubbingiem...
Gołku, Gołhan, Gołten, Krylyn, Pikoloł, Tijen, Czaoz, Czyczy, Friza, Sell, Kin Kaj, Master Rołszi, Wedżita... :P itd ;P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #532 : 2006-09-30, 11:36 »
aaa amerykanie to partacze :D
heh powaliło mnei w 5 odcinku :
-Nie patrzcie!
-Huh?!
-Jak widzę, zaprzyjaźniliście się szybciej niż myślałam

^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #533 : 2006-09-30, 11:52 »
ja uznaje tylko oryginalne :D Wszelkie dubbingi mnie wnerwiają
Witaj w klubie... :D Ktoś mnie rozumie... ;) (Zabić niemców... :P )

Anime dubbingowane przez amerykanów załamują, te głosy są takie sztywne... :P
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #534 : 2006-09-30, 12:26 »
Polski lektor jest jeszcze gorszy... on to czyta tak bezuczuciowo ;P

ej ja też kce być w waszym klubie :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #535 : 2006-09-30, 12:40 »
Jasne... :D Możemy mordować ludzi, którzy wydają decyzje czy coś się daje z napisami czy dubbinguje... :)
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #536 : 2006-09-30, 12:54 »
i możemy mordowac tych co cenzurują :P francuzów zwłaszcza :diabelek:
Zapisane
emocjonalne kanapki

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #537 : 2006-09-30, 13:30 »
Jeeez... :P 5 min. z odcinka zostaje... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #537 : 2006-09-30, 13:30 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #538 : 2006-09-30, 14:44 »
aa pytał się ktoś co jest w 68 odcinku Naruto :P  Orochimaru porywa Hokage ;P i ci z wiochy Gaary jakiś napad robią ;P w połowie odcinka jestem dopiero
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #539 : 2006-09-30, 17:04 »
ahaaa to jest ten ^^ życzę miłego oglądania ^^
hehe będziemy mordować a potem znowu w uwadze będą gadać że od mang ludzie się zabijają oraz są bardziej agresywni -_-'
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.132 sekund z 29 zapytaniami.