Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy rasowe za darmo!!!

<< < (5/8) > >>

EWASARA:
Zgadza się ,nie wiem czy czytałaś nasze posty ja pisałam że wystarczająco jest już bezdomnych piechów rasowych i kundli ,można sobie wybrać do koloru i wielkości.Ale nie ludziom nie chodzi o byle jakiego pieska tylko o te naj popularniejsze rasy i kosztowne .I to po to żeby je za darmo dostać  niby to z dobroci serca,wciskanie kitu.Jeśli chcę ofiarować dom pieskowi i mnie nie stać na kupno popularnej rasy to wybieram przyjaciela na moją kieszeń.Pytać można ale takie pytania to nawet dzieci wiedzą że się nie zadaje.

Tafta:
czytałam i się z tymi opiniami właśnie nie zgadzam,

czasami zdarzają się okazje, że tak powiem

wystarczy poczytać kilka tematów i to chociażby na naszym forum w 'sprzedam, oddam',
np. Rodowodowa Bouvierka szuka nowego domu!!, Seter za darmo, bernardynka wawa, 2 ALASKANY Z RODOWODEM PILNIE DO ODDANIA! - i wiele innych

olc!a:
Tak, ale ogłoszenia 'przygarnę rasowego' dotyczą prawie zawsze szczeniąt... Jak kogoś nie stać na psa, to niech poszuka w schroniskach rasopodobnego, a nie wyprzedza fakty... Lepiej dać żyjącemu już psiakowi nowy dom niż zamówić następny miot... :roll:

Nirvana:
Ale ludzie tupet mają...
Nie mają forsy,to po co chcą psa?
Psie zarcie tez kosztuje i przybory itd.
Ja na szczęście mam forse(kupuje dobermana)
raz kiedyś poszłam do schroniska a tam prawie wszystkie
psy rasowe(przewaga owczarków).chciałam dobermana,
ale tylko jeden był i to agresywny(dlatego chyba 30zł kosztował)
jeszcze były sliczne mordki innych piesiów,ale
rodzice sie na dobka uparli i koniec.a jaka
bieda tam była(dalismy troche kaski dla piesiów)
nie mogłam patrzeć na smutne piesy i koty :( :cry:

anneri:
Wlasnie chodzi o warunki jakie stawiaja ogloszeniodawcy....: wiek - mlody no bo szczeniak musi byc, jak rasowy piesek ma 4 msc to juz dla nich za stary  :?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona