Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!  (Przeczytany 1257 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sigi

  • Gość
MOJE RYBY CHOROWAŁY NA ZMIANE PLEŚNIAWKA-OSPA RYBIA  ZA KAŻDYM RAZEM MI ZDYCHAŁY KOLEJNE A JA TRACIŁEM PIENIĄDZE NA NOWE PROSZE PORADZCIE CO MAM ZRABIĆ   :help: 
ZACZĄŁEM JE LECZYĆ. ZLAŁEM 10 L Z AKWARIUM GŁÓWNEGO NA KĄPIEL W NADMANGANIANIE-POTASU
Zapisane

sigi

  • Gość
Odp: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 : 2006-08-05, 22:06 »
I PRZENIOSŁEM DO INNEGO AKWARIUM NA 3 TYGODNIE. DZISIAJ MIJA 1 TYDZIEN I 2 DNI!!!!!!!
LECZ POŁOWA RYB ZDECHŁA MI JUŻ!!!!!!!!!!! A WIĘC NIE WIEM CZY PRZENIEŚĆ JE DO AKWARIUM GŁÓWNEGO CHOĆ TAM MAM WSZYSTKO JEST GOTOWE (PIASEK WYGOTOWANY ITD) NIE WIEM CO ROBIĆ POMÓŻCIE :( :help:
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 : 2006-08-06, 17:45 »
Pleśniawka pojawia się czasem po ospie ponieważ ryby są osłabione i mają wiele ran, więc dobrze byłoby po jej wyleczeniu zapewnić rybom dobre warunki i podawać dodatkowo witaminy. Nadmanganian potasu sprawdzi się przy pelśniawce, ale nie jestem pewna czy da radę z ospą. W przypadku pleśniawki stosuje się poza tym najczęściej kąpiele krótkotrwałe kilka razy w tygodniu. Niestety nie piszesz jakie preparaty już stosowałeś, w jakich dawkach, w jakim czasie i czy zauważyłeś cofanie się zmian. Poza tym nie przesadzaj z leczeniem, stałe podawanie leków osłabia ryby i z każdą kolejną infekcją radzą sobie gorzej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!
« Odpowiedz #2 : 2006-08-06, 17:45 »

sigi

  • Gość
Odp: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 : 2006-08-06, 19:44 »
Dzienki za rade, napewna sie zastosuje jeszcze raz dzienki..........
ALE CZY MAM JE WSADZIĆ DO AKWARIUM GŁÓWNEGO CZY JE ZOSTAWIĆ CO??...............................................
Zapisane

PorannaRosa

  • Gość
Odp: !!!!!!!POMÓŻCIE MOIM RYBĄ BO ZDECHNĄ PROSZE!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 : 2006-08-07, 15:03 »
Jeżeli nie zamierzasz w najbliższym czasie dokupowywać nowych ryb i w obecnym akwarium nie mają należytych warunków, to możesz je dać do głównego.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 23 zapytaniami.