Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Obóz 07  (Przeczytany 14150 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Obóz 07
« : 2007-04-12, 15:15 »
Wybieracie sie? Ja zamierzam,czasu zostało niewiele wiec załozyłam temat.Chodzi mi konkretnie o jakis lepszy obóz a nie ze cie pakuja na zajchanego konika i stępujesz cała godzine.Chce sie czegos nauczyc i spedzic czas w miłym towarzystwie(mile widziana kameralna atmosfera) Jeszcze konkretniej chodzi mi o Annopol www.annopol.com .Obóz ten ma bardzo dobre opinie na volcie i innych forach,szczegolnie jesli chodzi o poziom.poczytajcie sobie www.voltahorse.pl/forum wystarczy wpisac w forumowa wyszukiwarke.
Poejchałby ktos ze mna? zazwyczaj w połowie maja sa juz miejsca zaklepane wiec sie trzeba spieszyc.Koszt chyab 900/tydzien..Obóz skokowy,powinno sie jezdzic galopem,mile widziane podstawy skoków choć niekonieczne. 2,5 h dziennie,co drugi dizen skoki,a takto ujezdzenie.Z tego co wiem to nie przyjmuja takich poczatkujacych poczatkujacych ale juz bardziej zaawansowancyh poczatkuajcyhc chyba tak :P
Jesli nie,to moze polecicie mi jakies obozy,wiem ze jest pełno takich tematów,ale moze jakies mniej oficjalne,lub sprawdzone osobiscie,polecone przez znajomych.Mam jeden warunek-profesjonalne podejscie tzn.nie ze np.maja mało koni i dadza mi jakiegos zupełnego "osiołka" na którym nie bd mogła nic zrobic,albo wieksza czesc grupy poczatkujaca i bedziemy cały czas jezdzic stapem.Poprostu obóz dla bardziej zaawansowanych.
Z g óry dzieki,pozdro :*
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #1 : 2007-04-12, 15:23 »
Świetny program, widzę. Typowy obóz KONNY. Eh.  Chciałabym jechać. Bardzo, bardzo. I pewnie by mi pozwolili, bo Annopol blisko mojej babci, więc i z dowozem nie ma problemu ;) Tylko jedno pytanko- cena. Bo przeprowadzamy się w wakacje, a wykańczanie domu troszkę kosztuje.
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #2 : 2007-04-13, 18:32 »
Ehe, tylko cena mnie poraża ;)

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz 07
« Odpowiedz #2 : 2007-04-13, 18:32 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #3 : 2007-04-13, 19:51 »
No cena tak...:/ ale podobno mozna sie nauczyc bardzo wiele.
Ale znalazlam jeszcze pare interesujacych i dosyc poelcacnych na volcie,moze z tego cos wybierzemy?
http://www.folwarkbulin.abc.pl/
http://www.harctur.krakow.pl/index.php?page=3685
http://www.klubpienki.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
http://www.ekowczasy.pl/gozdawa a to jego opis dziewczyny z volty Osobiście nie byłam na obozie w Gozdawie ale znam i właścicielkę i ten ośrodek. Rozmawiałam z osobą, która była na takim obozie. Jest bardzo zadowolona. Napiszę co wiem. Osoby, które chcą jeździć konno a nie klepać tyłkiem po siodle napewno będą zadowolone. Doskonalenie swoich umięjętności odbywa się przez duże D. Konie są dobrze przygotowane. Sprzęt jeździecki również. Piękne tereny. Tak jak na stronie Gozdawy jest przedstawione warunki mieszkalne bardzo dobre, jedzonko pyszne. Obcowanie nie tylko z końmi ale także z kotkami i pieskami (są urocze). Śmiechu dużo.
Ja mam sentyment do tego miejsca i zawsze chętnie tam wrócę....
Ja mysle ze cos z tego wybiore,najbardziej podoba mi sie ten ostatni lub toporzysko..
pozdro
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #4 : 2007-04-13, 20:07 »
Ja natomiast byłam w Toporzysku. Źle nie było, ale karda.. bez komentarza. Instruktorzy też tacy sobie, z tego co pamiętam, za to świetne konie, i mimo wszystko sporo, sporo się tam nauczyłam, a i cena niewielka :)
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #5 : 2007-04-14, 17:31 »
Newada, czytaj.
Bulin NIE JEST POLECANY.
Legatos na volcie to ja ;]
I to ja tam zalozylam temat ;)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #6 : 2007-04-14, 22:08 »
Wistra czemu Bulin nie? mają bardzo kuszącą cenę w porównaniu do innych tylko nie wiem jak to się przekłada na praktykę... Napisz coś więcej
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #7 : 2007-04-15, 08:25 »
sory,widocznie nie przeczytałamk dokładnie.A wistra mozesz napisac dlaczego nie?Bo ja sie juz od roku nie moge zalogowac na volcie  :roll: i niestety moge tylko czytac
Czyli ogolnie bulin odpada i toporzysko raczej tez
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #8 : 2007-04-19, 14:08 »
Ja właśnie w tym roku chyba nigdzie nie pojadę :(
Miałam jechać do mojej stajni, ale że to młodziutka stajnia, jeszcze w trakcie budowy można powiedzieć, to obozu na razie nie będzie :( Annopol mam pod nosem, kilka albo kilkanaście km od mojego domu, ale słyszałam różne opinie na temat tego ośrodka jeździeckiego, ale żadna nie jest przeze mnie sprawdzona, dlatego nie chcę tutaj tego wypisywać :)
Chyba, że znajdę jakiś ciekawy obóz... Myślałam o stajni "Iskra" ale to daleko ode mnie :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz 07
« Odpowiedz #8 : 2007-04-19, 14:08 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #9 : 2007-04-19, 15:57 »
Temat umarł,forum umarło...nie ma co :|
Ja w koncu nie wiem czy gdziekolwiek pojade bo na nic sie nei moge zdecydowac,u was tez widze cisza,u znajomych tez-albo gdzies juz jada albo jeszcze o tym nie mysla,albo nie jada.
Tak wiec pewnie spedze wakacje w moich 3 stajniach na zmiane.W sumie tez fajnie.A ze jedna to fajny kloub z dobrymi trenerami to moge sie nieco podszkolic,w drugiej mam jednego konai tylko dla siebie,w trzeciej kilka koni do roboty wiec zajecie jest.
Ale jakby sie tu cos zrodziło to w razie czego na obóz jestem nadal otwarta,pozdro
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #10 : 2007-04-19, 19:25 »
Info o Bulinie wysle na PW, nie mam prawa, zeby je tu publicznie wklejac.

Toporzyska nie polecam, bo jak kumpel mi powiedzial (byl tam na obozie...), ze jak kon nie chce zaklusowac, albo co, to dostaje odrazu bata.. I nie ma, ze jezdziec nie umie... A ten moj kumpel naprawde kiepsko jezdzi.
I wpoili mu, ze palcat leczy wszystkie choroby...
Zapisane

akluna

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #11 : 2007-04-22, 17:21 »
Ja w tym roku jade do annopola, słyszała, o tym obozie same pozytywne rzeczy, a więc się przekonam:) Jak ktoś też jedzie to piszczie na gg 419943 fajnie będzie już kogoś znać:)
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #12 : 2007-04-22, 22:34 »
ja już niestety chyba jestem za stara na takie obozy... a szkoda :(
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #13 : 2007-04-22, 23:14 »
powiedzcie coś o tym ośrodku bulin
jak coś ktos bedzie wiedział to podam gg ... chciałam tam jechac w tym roku ale widze że ośrodek niema pozytywnej opini ... był ktoś tam??
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #14 : 2007-04-22, 23:16 »
aha jeszcze jak ktoś coś wie o tym ośrodku: http://www.skret.eu/  czy jest polecany ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz 07
« Odpowiedz #14 : 2007-04-22, 23:16 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #15 : 2007-04-23, 07:44 »
Aniu masz pw. ;)

Tu napiszę tylko, że nie polecam.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #16 : 2007-04-23, 08:43 »
Tarunia- opisz mi oba na pw ;)
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #17 : 2007-04-23, 18:22 »
dzieki Tarunia ;) a coś o tym ośrodku bulin wiesz może ??
Zapisane

wistra

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #18 : 2007-04-24, 19:20 »
Sluchajcie, ja juz skasowalam to info o Bulinie.
Niech ktos, kto ode mnie dostal to PW o Bulinie wysle mi jeszcze raz, prosze.
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #19 : 2007-04-24, 21:58 »
byłabym bardzo wdzieczna :) i jeszcze o jak ktoś coś wie na temat http://www.kjarat.republika.pl/wakacje.html oraz http://www.skret.eu/  to też byłabym wdzieczna za wszelkie info :)
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #20 : 2007-04-25, 12:10 »
ja prosze o opisianie tych 2. Bo mam dylemat co wybrac
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz 07
« Odpowiedz #20 : 2007-04-25, 12:10 »

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #21 : 2007-04-25, 12:24 »
no w aracie mają ciekawą oferte :) można sie załapać na skoki i podstawy ujeżdzenia wiec mi to pasuje .. tylko niech ktoś napisze jak coś wie o tym ośrodku ... pZdr
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #22 : 2007-04-30, 19:51 »
o Aracie się nie wypowiem. Za to Skręta odradzam!!!! Nie, nie i jeszcze raz nieeeee!!!!
Oferta wydaje się fajna, program bogaty, 3 h jazdy, tereny piękne ale...
Jak ktoś chce coś więcej to mogę napisać na priv.
Zapisane

pepsi

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #23 : 2007-04-30, 21:37 »
tałzena za obóz?!!!!
to ja zapraszam do Brennej na Ranczo albo do stadniny Hucuł
to dwie zaprzyjaźnione stadninki w  górach
jedna na dole druga u góry czyli na Błatniej
gdy się dobrze dogadać z właścicielem to można zabrać konia z dołu i wjechać sobie na nim na górę (bagaże wwozi właściciel dżipem)
cena za nocleg hmm jakieś 25 pln a koniki kiedy tylko chcesz
dostajesz takiego patataja i jeździsz gdzie dusza zapragnie
ktoś sobie chce lążowanie to proszę bardzo jeśli się boi w teren to sporo miejsca ogrodzonego tak że luźno można pokombinować z różnym krokiem konia a tereny miodzio :)
po prawej wysoka górka na górce polana, po lewej lasek w lasku polana (tam spadłam :P)
a jeszcze dalej za polaną szczyt góry gdzie jak na dłoni widać Bielsko :)
i ten poranek :D wstajesz rano mówisz Dorotce dzień dobry ona pyta czy kawy i wychodzisz z kawką przed dom a tam Linda Honda Okowita.... i się pasą i ten zapach i ta kawa

Niebawem się tam wybieram :)
namiary?
http://www.ranczoblatnia.pl/
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #24 : 2007-05-03, 22:40 »
Pepsi Brenna mówisz? hmm niedaleko w sumie a Brenna jest piękna :) kiedyś chciałam tam jechać na weekend, ale nie dojechałam niestety...
a jak to wygląda pod względem kasy? Bo na stronie nic nie znalazłam http://www.hucul.brenna.pl
Zapisane

pepsi

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #25 : 2007-05-04, 11:10 »
http://www.ranczoblatnia.pl/index.php?id=4
bo troszkę nie tak szukałaś ;)
wybieramy się tam mniejszą ekipą pod koniec maja lub na początku czerwca
w sierpniu tez zamierzam się zjawi ponieważ moja mama jedzie tam na 2 tygodnie tyle że do jakiegoś zakonu sióstr ble ble ble
ania1991 pytała również o możliwość własnego prowiantu i akcję namiot
jest sporo miejsca ale o szczegóły lepiej zapytać przez telefon =]
od razu powiem że jeśli ktoś nie lubi ciszy spokoju lasu i totalnej bezczynności to nie będzie się tam dobrze bawił
ja tam lubię iść na jagody jeżyny zrobić sobie wycieszkę po górach i położyć na polanie nezmyślnie lampiąc się w niebo
a jeszcze taka uwaga
żeby dotrzeć na ranczo trzeba wejść na górę Błatnia ;)
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #26 : 2007-05-09, 16:32 »
no właśnie ja sie też wybieram z koleżanką pod koniec czerwca na tydzien :) chciałam zabrać namiot i wyżywienie we własnem zakresie ale porozmawiałam z właścicielem i mi przeszło (sklepy sa dośc sporo oddalone od rancza) wiec sie dogadałam i jest git :) ktoś jeszcze sie wybiera w czerwcu na ranczo ??  aa pepsi masz moze jakies zdjecia koni ??
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #27 : 2007-05-09, 16:32 »
chodzi o konie z brennej :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz 07
« Odpowiedz #27 : 2007-05-09, 16:32 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #28 : 2007-05-09, 20:55 »
A co sądzicie o stajni ISKRA? :) Był ktoś, wybiera się może?
Zapisane

ania1991

  • Gość
Odp: Obóz 07
« Odpowiedź #29 : 2007-05-09, 22:32 »
chodzi o konie z brennej :)
A co sądzicie o stajni ISKRA? :) Był ktoś, wybiera się może?
niestety jeszcze nie byłam ... a podaj strone internetową :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 33 zapytaniami.