Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Mikołajki  (Przeczytany 5827 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amarae

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #60 : 2004-12-10, 18:00 »
Dostałam płaski monitorek, dużo słodyczy i coś w rodzaju notatnika ;)

Kupiłam ( w klasie ;) ) kubek i batoniki :P Gościu był niezadowolony ale trudno ;) A dostałam maskotke ;)
Zapisane

pola

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #61 : 2004-12-10, 19:46 »
wy tak piszecie że 10 zł to za mało, 20 zł to za mało.. eeh :>
przecież to nie mają być jakieś tak super extra wymarzone prezenty.. tylko małe upominki ktore beda przypominały o danej osobie. a poza tym to żaden problem iść do Galerii i kupić jakiś błyszczyk/ kubek/ długopis/ piórnik za 30 zł :roll: ważny jest pomysł.. wiecie ile moja kumpelka się naganiała za tą książeczką "jadą jadą misie" ? wiedziała że uwielbiam tą piosenkę i na pewno trochę czasu spędziła w paru księgarniach...
widać że wielu ludzi nie pamięta czym powinny być mikołajki dla nas... a szkoda... bo najłatwiej jest kupić jakiegoś gotowca i nie dać czegoś od siebie... ja proponowalam w klasie prezenty za 7.50, nikt się nie zgodził... zostało na 15 zł- i tak jest git :roll: niektórzy chcieli 30- 25 zł... bezsensu :roll:
Zapisane

Ax

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #62 : 2004-12-10, 21:51 »
Pola-ja wiedziałam, że ta osoba z błyszczyku do ust nie będzie zadowolona, to zrezta też nie byłby dla mnie fajny prezent... tak samo długopis... :roll: wiesz, nie sądzę, żeby ktoś z długoposu był zadowolony :lol: chciałam kupić coś, ze czego Marta byłaby zadowolona... bo według mnie długopi to najgłupszy prezent na swicie, no ale to moje zdanie..

Ax..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mikołajki
« Odpowiedz #62 : 2004-12-10, 21:51 »

Agata:)

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #63 : 2004-12-11, 08:42 »
Pola, ale tu nie chodzi o to, ze stawka ceny prezentu jest wysoka. Po prostu gdy masz mozliwosc kupienia czegos za 20 zl, to masz wieksze pole manewru. Mozesz kupic to, co sie marzy tej osobie ktora masz obdarowac, ale nie wychodzisz poza norme cenowa.
Zapisane

kareena

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #64 : 2004-12-11, 11:01 »
myślę że norma cenowa to jest tylko tak ogólnie żeby nie było że wydajecie 40 zł a dostajecie coś za 7 i jestescie rozczarowani.. nie trzeba sie kurczowo trzymać tej normy, tylko wazne zeby prezent był dowcipny, czy chociaż fajny i nie taki na 'odwal sie'  ;) co do mnie - dostałam ogromnego czekoladowego mikołaja i do dziś go jem  :lol:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Mikołajki
« Odpowiedź #65 : 2004-12-11, 11:10 »
Ja dostałam taka sliczna maskoteczke kotka... (moj piesek ma na nia ochote:P) strasznie mi sie spodobała :) przedział byl 15-20 zł :] chyba w sam raz :]
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Blackall

  • Gość
Mikołajki
« Odpowiedź #66 : 2004-12-11, 19:29 »
W klasie dostałem to co sobie kupiłem czyli kabel do siemensa cx65 :)
A powinienem w najblizszej przyszlosci dostac monitor lcd :)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.