Zwierzęta > Bezdomne...

Chce upiększyć teren azylu, ale potrzebuje kasy, pomóżcie

(1/8) > >>

psianiol:
W Azylu pod Psim Aniołem w Falenicy jest szaro i buro, a gdy spadnie deszcz można się nieźle pobrudzić. Chce przed biurem azylu zmienić ziemię, posiać trawę (musi być sportowa, bo zwykła nie wytrzyma), położyć płytki chodnikowe (płytki mamy załatwione za darmo od ojca naszej wolontariuszki), posadzić jakieś krzaczory i rośliny. Myślimy, aby zrobić dzień otwarty na końcu wiosny, a jak to będzie wyglądało jak ktoś wejdzie a tam taka szarówa. Więc mam prośbę do wszystkich forowiczów którzy chcą pomóc, aby wpłacali pieniądze lub jeśli mają taką możliwość podarowali azylowi którąś z powyższych rzeczy. Jeśli będziecie wpłacać kase bardzo ważne jest, aby w tytule wpłaty dopisać "na upiększenie terenu", wtedy pieniadze trafią na ten cel.
Nr. konta: 57102010420000820200105577
Nazwa odbiorcy: Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
02-867 Warszawa, ul. Baletowa 30
tytułem:  na upiększenie terenu
Każda suma się przyda, ofiarodawcom z góry dziękuje. Chwalcie się swoimi wpłatami (będe orientacyjnie wiedział, jaką sumą dysponuje). Jeszcze raz dziękuje.

Wega:
przede wszystkim nie mamy kasy na bardziej podstawowe rzeczy jak sterylizacje czy wyżywienie... cały czas ledwo wiążemy koniec z końcem. Chętnie przyjmiemy: środki czystości (gł. płyny do mycia naczyń), resztki wykładziny dywanowej, worki na śmieci (60l), karmę dla zwierząt suchą i w puszkach, smycze i obroże, ...
Przypominam raz jeszcze o możliwości przekazania 1% podatku za rok 2004 naszej Fundacji
(szczegóły: www.psianiol.org.pl/finanse.htm )

 

Cytat: psianiol>>>>tytułem: na upiększenie terenu <<<<



proponuję jednak: dotacja dla azylu dla skrzywdzonych i porzuconych zwierząt.

Najlepiej pobrać i wydrukować blankiet wpłaty bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Pozdrawiam  :)

Miss Lukusia:
Wchodziłam na stronę tego azylu. Znam jednego psa, ale nie z tego, ale ze schorniska ze Starogardu Gdańskiego. Z koleżanką postanowiłyśmy połączyć te dwie rzeczy w jedną - zrobiłyśmy blog (prowadzenie zablokowane, na koncie nie ma miejsca). Adres: http://psiazyl.blog.onet.pl . Ten piesek, Cypiś, jest w azylu. Opowiada o swoich przygodach, itp... Zapraszam.
PODOBNA STRONA: http://republika.pl/psiazyl1 (z jedynką)
Prowadzący: golden(ka) i Miss Lukusia.

psianiol:
mile widziane także roślinki typu krzaki

tusia1987:
jak sie teraz ma/trzyma azyl?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona