Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: psie a kocie przywileje  (Przeczytany 1169 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
psie a kocie przywileje
« : 2004-11-11, 20:30 »
zamierzam (taaa) nabyc szczeniaka doga. chce go ofkors jak najlepiej wychowac. z tym ze moj kot ma rozne takie przywileje, na ktore psu nie pozwolilabym- moze wchodzic na stol, spac w lozku ze mna, drzec sie jak dzwoni telefon, jesc kiedy chce itp :P ale czy to bedzi emialo jakis wplyw na wychowanie psa ??
Zapisane

marta1

  • Gość
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #1 : 2004-11-11, 20:35 »
sądzę że nie. Pies po prostu będzie wiedział że w Twoim domu wyższe miejsce zajmuje kot
Zapisane

Nanami

  • Gość
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #2 : 2004-11-11, 20:37 »
Raczej nie sądze zeby to miało jakis wpływ.

Po prostu trzeba szczeniakowi od razu pokazac jego przywileje i zakazy i ich konsekwentnie przestrzegać. Zwłaszcza ze to miałby byc dog a to spory piesek :P  Kota mozesz juz przyzwyczajac do innego miejsca z miską, jezeli je na ziemi, bo piesek na pewno bedzie chciał jego miske wyczyscic do czysta  ;)

Artykuł Bogdana Górnego o zaprzyjaznieniu psa z kotem
Zapisane

Forum Zwierzaki

psie a kocie przywileje
« Odpowiedz #2 : 2004-11-11, 20:37 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #3 : 2004-11-11, 21:06 »
raczej powinno dać się wychowac psa bo dziwne żeby ci dog na stół wskoczył :lol:
nie powinno byś problemów jak od razu przejdziesz do szkolenia co wolno a czego nie
Zapisane

golden

  • Gość
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #4 : 2004-11-11, 21:21 »
Vio, jesli dokladnie pokazesz psu to, co moze i czego nie moze robic, to bedzie sie tego trzymal. Moje psy tez maja rozne przywileje ;) i jakos nie probuja mi pokazac jak male dzieci "on cos moze, a ja nie" :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #5 : 2004-11-11, 21:37 »
Cytuj

 jakos nie probuja mi pokazac jak male dzieci "on cos moze, a ja nie"

tego sie wlasnie obawialam, ze tak jest ;) wiec mi ulzylo :hehe:
Zapisane

olc!a

  • Gość
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #6 : 2004-11-11, 22:27 »
Vio - jedyny problem jaki możesz mieć to wyżeranie kotu z miski ;) Nad tym nie zapanujesz, bo wiadomo, że kot nie zje od razu, a zostawia sobie na później. Pies przy Tobie nie ruszy, ale jak zostanie sam z kotem, to bez skrópułów michę wyczyści ;) Kazika micha stoi na blacie w moim pokoju i pies jej nie rusza :)
A z przywilejami nie mam żadnego problemu. Pies ma swoje zasady, kot swoje, nie ma między nimi żadnych sporów 'a dlaczego ty możesz skoro ja nie mogę' ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
psie a kocie przywileje
« Odpowiedź #7 : 2004-11-12, 12:27 »
U mnie byl z tym problem, bo kot trafil do domu, jak pies byl juz duzy. I Pies nie bardzo potrafil pogodzic sie z tym, ze ten nowy zwierzak ma inne prawa.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 25 zapytaniami.