Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Wojna z psem.  (Przeczytany 6976 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mia Thermopolis

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #30 : 2005-03-12, 14:55 »
Cytat: Monika Z
chce chce :)



Monika, a co dasz wzamian?
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #31 : 2005-03-12, 14:56 »
Ona jest chyba niezrównoważona psychicznie :? Jeśli pies Cię gryzie, znaczy, że nie ma do Ciebie szacunku. Dominuje nad Tobą, pokazuje, jaki to on jest. Jak nie przemyślisz poważnie swojego postępowania to będzie z Wami krucho :Oo:
Zapisane

Mia Thermopolis

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #32 : 2005-03-12, 14:59 »
E, tam. Zdałam sobie sprawę z tego, że on chce się bawić. Bez powodu by mnie za kapcia nie targał... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #32 : 2005-03-12, 14:59 »

ssgosiass

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #33 : 2005-03-12, 15:00 »
Ehemm... :shock: ... Rozumiem, że jak cie sprowokuje to Ty jestes agresywna i bijesz go tak? No naprawde pogratulowac umyslu  :roll:  biedny psiak...dominuje bo nie umiesz nad nim zapanowac...jestes nizej w hierarchi..ehh... moze pomyslisz nad treserem?- ułaodzi wasze stosunki ( bez skojarzen :P )
Zapisane

Borderka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #34 : 2005-03-12, 15:01 »
Cytat: Malka
Ona jest chyba niezrównoważona psychicznie :?


Mówiłaś o Miss? :chytry:  Jeśli tak to chyba trochę jest w tym prawdy  :P
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #35 : 2005-03-12, 15:01 »
Bawić? Z gryzieniem do krwi? Brawo, niezłe ma zabawy :roll:
Może naucz go, aby zdał sobie sprawę z siły jaką posiada. Może rzeczywiście robi to nieświadomie?
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #36 : 2005-03-12, 15:02 »
Może myśli że to jej sie podoba- ta "zabawa"...
Zapisane

Mia Thermopolis

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #37 : 2005-03-12, 15:03 »
Cytat: Malka
Bawić? Z gryzieniem do krwi? Brawo, niezłe ma zabawy :roll:
Może naucz go, aby zdał sobie sprawę z siły jaką posiada. Może rzeczywiście robi to nieświadomie?


On tak próbował mnie zmusić do zabawy. ;) Teraz już wiem... Jak coś takiego zrobi to się z nim pobawie :)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #38 : 2005-03-12, 15:05 »
Zmusić do zabawy? <-- czysty przykład dominacji. Normalny pies domaga się zabaw, ale nie ZMUSZA do nich właściciela. Poza tym dalej twierdzę, że powinnaś go ułożyć. :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #38 : 2005-03-12, 15:05 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #39 : 2005-03-12, 15:06 »
Cytuj

Bawić? Z gryzieniem do krwi? Brawo, niezłe ma zabawy  

Rozumiem jakby to bylby mlody szczeniak ale do krwi??No mlde szczeniaki ostre zabki maja

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #40 : 2005-03-12, 15:08 »
Tzn. tak robił. Już nie. :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #41 : 2005-03-12, 15:12 »
Ja czesto bawie sie z moimi psami, moge sie nawet z nimi przewalac i ganiac, ale jak tylko zaczynaja uzywac zebow(nie agresywnie, tylko tak, jak to sie bawia same miedzy sabo:P), to jest koniec zabawy, przynajmniej chwilowy:)
Miss- nie dziw sie, ze Cie pies gryzie, jezeli jestes w stosunku do niego agresywna. Pies sie broni, robi dokladnie to co ty...:|
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #42 : 2005-03-12, 15:16 »
dziwne, wczoraj tak robil a dzisiaj juz nie??  :roll:
Nie bij swojego psa! Sprobuj go wychowac ale nie w ten sposob  :roll:
Mnie Megi czasem capnie, ale ona jak sie bawi to klapie zebami na wszystkie strony i to tak z ''rozpedu''.
Wiec sprobuj inaczej go wychowywac, nie agresja z Twojej strony  :?
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #43 : 2005-03-12, 15:18 »
Jaśka, jak mówiłam w poprzednich postach - już rozumiem, pies chce się bawić. :wink:
Zapisane

Mia Thermopolis

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #44 : 2005-03-12, 15:22 »
Joł ziomalki. :)  ja niestey nie wiem jak Ci pomóc, bo nie mam takich problemów, gdyż z moim świętej pamięci pieskiem się NIGDY nie kłóciłam, a tego psiaka którym dysponuję teraz, to mam go krótko, i on jest taki kochany że nie zasługuje na kłótnie ze mną. ale muszę spadać siora sie domaga do kompa  :?  joł  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #44 : 2005-03-12, 15:22 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Wojna z psem.
« Odpowiedź #45 : 2005-03-12, 15:28 »
eee... nic nie rozumie dorba mysle że temat powinien być zamknięty myszka!! Where are you!!

Jako "modek" Goldi zamykam temat :P NIE PISAĆ!! bo to i tak bezsensu...  :roll:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Wojna z psem.
« Odpowiedź #46 : 2005-03-12, 15:31 »
Cytuj

dziwne, wczoraj tak robil a dzisiaj juz nie??  

moze ce zarty stroi

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Wojna z psem.
« Odpowiedź #47 : 2005-03-12, 15:33 »
^kora^ nie rozwijaj bo nie ma sansu...  :roll: Niech topik opadnie i zapomnijmy to tym :P Co mieliśmy napisac napisaliśmy Luka/Mia powinna z tego skorzystać
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #48 : 2005-03-12, 17:04 »
golden(ka), no to zobaczymy co powiesz zaraz z tym handlerem czy jakoś tka :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #49 : 2005-03-12, 17:28 »
Załamka... Pies NIE może Cię ZMUSZAĆ do czegokolwiek... :roll: Co innego jak ciągnie za rękaw np., bo chce wyjść, albo jest głodny czy chce się pobawić, ale może to być zakwalifikowane jako 'delikatna sugestia', ale nie do pomyślenia jest żeby pies Cię zmuszał do czegoś gryząc Cię i to mocno, bo do krwi... :shock:

Poproś kogoś o pomoc, to nie są żarty!!!
To może się skończyć bardzo źle... :(
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #50 : 2005-03-12, 17:32 »
Dalma, jak już wspominałam, Shrek chce się bawić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #50 : 2005-03-12, 17:32 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Wojna z psem.
« Odpowiedź #51 : 2005-03-12, 17:33 »
Cytuj

Ten pies mnie wkurza!! :/ Sam zaczyna a potem sie dziwi.


To jest pies, nie człowiek nie rozumuje tak samo jak ty... to ty ustalasz kiedy się bawicie a kiedy nie, bo on pewnie by mógł 24h/dobę...

Cytuj

Blee... Nie chce się kłaść na tym zakurzonym pełnym kawałków karmy kocu. :/


To na pewno nie jest śmieszne... Myślisz, że jemu fajnie na kurzu, wśród roztoczy leżeć? Psy są wrażliwe... Mamo, kąd tam karma? :shock:

Cytuj

Gryzie Cię do krwi?  


Cytuj

ale zawsze mam wypukłe ranki... :/


Myślę że miss pisze, że do krwi i my sobie wyobrażamy jak krew się leje ciurkiem, a to pewnie zwykłe zadrapania...

Cytuj

ułaodzi wasze stosunki ( bez skojarzen  )


Jakiccch?

Yyy... Miss... z tego co rozumiem doszłaś do tego że pies cię gryzł żebyś się z nim bawiła i doszłaś do tego, że żeby cię nie gryzł to musisz się z nim bawić? Jeśli tak, to włąśnie cię zdominował...
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #52 : 2005-03-12, 18:24 »
Cytat: charon
Cytuj

Cytuj

Blee... Nie chce się kłaść na tym zakurzonym pełnym kawałków karmy kocu. :/


To na pewno nie jest śmieszne... Myślisz, że jemu fajnie na kurzu, wśród roztoczy leżeć? Psy są wrażliwe... Mamo, kąd tam karma? :shock:

 Sam ją przynosi :roll:


Cytat: charon
Yyy... Miss... z tego co rozumiem doszłaś do tego że pies cię gryzł żebyś się z nim bawiła i doszłaś do tego, że żeby cię nie gryzł to musisz się z nim bawić? Jeśli tak, to włąśnie cię zdominował...


Wtedy przestaje mnie gryźć. Już mnie chyba nie będzie gryzł jak będę się z nim bawiła.

Charon, coś chyba mam sklerozę skąd te wszystkie ranki... :P Bo jak się z nim bawię maskotką to on gryzie mnie a nie zabawkę (bo szybko kręcę ręką).
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #53 : 2005-03-12, 18:41 »
Lukusia ja to tylko dla zabawy sie  szarmotam z psem...  :roll:

krew?? to już przesada...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #54 : 2005-03-12, 18:43 »
Miss, to, że pies chce się bawić to jest zrozumiałe, ale niedopuszczalne jest żeby w taki sposób dawał Ci to do zrozumienia i wymuszał to na Tobie... :roll:

Charon, jeśli to nawet -jak piszesz- 'zwykłe' zadrapania to i tak nie jest to normalne... :?
Krew w każdym razie leci i nie jest to trącanie nosem ręki czyli prośba o zabawę, ale dominowanie i terroryzowanie Miss...

Istotna jest dla mnie też informacja, że pies zachowuje się w ten sposób gdy rodziców Miss nie ma w domu... Po prostu Shrek wie, że przy rodzicach nie mógłby sobie na coś takiego pozwolić, bo ich zapewne uważa za Alfa, a Miss zdominował, wyczuł, że jest od niego słabsza i uważa, że może sobie na wszystko pozwolić, bo ona sobie po prostu z nim nie poradzi! :roll:

Dlatego też Miss, musisz porozmawiać z rodzicami i powiedzieć im jak się sprawa ma, dla Twojego, Shreka, jak i reszty rodziny dobra... Jeśli rodzice potrafią poradzić sobie z psem to oni mogą Ci pomóc, ale jeśli nie to potrzebna Wam będzie pomoc szkoleniowca.

p.s. muszę to powiedzieć... teraz jestem w 100% przekonana, że nie możesz być twórcą żadnego Vademecum... :(

Dalma & Maja
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #55 : 2005-03-12, 18:46 »
Dalma ale rodzice tylko powiedzą "Dlaczego nie powiedziałaś wcześniej" i będę miała większe kłopoty...
No dobra, przyznaję. Spisałam tamto z książki. Ale nie wracajmy do tamtego głupiego tematu. :)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #56 : 2005-03-12, 18:54 »
no no dama sie przyznała  :roll:
to już jakiś postęp...  :)
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #57 : 2005-03-12, 19:00 »
Kto się przyznał? Ja czy ona? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wojna z psem.
« Odpowiedz #57 : 2005-03-12, 19:00 »

Dalmafreciak

  • Gość
Wojna z psem.
« Odpowiedź #58 : 2005-03-12, 19:10 »
Miss, nie wiem tylko po co kłamałaś... :roll:

Będziesz miała większe kłopoty? :? Nie sądzę... Możesz mieć poważne jak rodzicom w ogóle nie powiesz... Wytłumaczysz po prostu, że bałaś się wcześniej powiedzieć, ale teraz prosisz o pomoc i chciałabyś żeby się zgodzili na to byście skorzystali z pomocy fachowca (cyt. szkoleniowca)... :)
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale jak pies będzie wiedział, że może przy Tobie pod nieobecność rodziców wszystko robić i nikt mu tego nie zakaże to może się zrobić gorąco... Chcesz żeby doszło do tego, że pies może zrobić Ci krzywdę...?
Tylko psa nie oddawajcie...!! To nie jego wina, że nie został należycie wychowany ani to, że Twoi rodzice pozostawili wychowanie go Tobie, a Ty sobie nie poradziłaś...

Napisz proszę jak pies zachowuje się w stosunku do rodziców... :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Wojna z psem.
« Odpowiedź #59 : 2005-03-12, 19:38 »
Cytuj

Charon, jeśli to nawet -jak piszesz- 'zwykłe' zadrapania to i tak nie jest to normalne...  


Chodzi mi o to że nie wiem jak jest na prawdę, czy to rozszarpywanie ręki na kawałki zębami czy np. zadrapanie przydługim pazurem... :) Trza by na oczka zobaczyć...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 29 zapytaniami.